Dodaj do ulubionych

Kobieta doceniona...

13.02.18, 13:29
Nareszcie! Patriarchat RP nagrodził kobietę tytułem Człowieka Wolności. Nasuwa się wniosek: jaka wolność i jaka pozycja kobiety w męskim grajdołku, taka nagroda. Latający Cyrk Monty Pythona w pełnej krasie, nieprawdaż?
Edytor zaawansowany
  • wez_zesz 13.02.18, 19:24
    Ale o so choci?
  • stokrotka_a 13.02.18, 20:43
    Do podstawówki wróć w celu zdobycia umiejętności czytania ze zrozumieniem.
  • strofakota 13.02.18, 19:58
    kobiety musza podejmowac decyzje znacznie trodniejsze niz te, ktore musza podjac mezczyzni i kobiety staja przed trodniejszymi wyborami. Kobiety tez ciagle walcza o wolnosc i wolnosc doceniaja, z wolnosci wiedza jak korzystac a jednoczesnie musza wolnosc godzic z odpowiedzialnoscia. Przecietny facet nie ma pojecia co to wolnosc bycia i wyborow bo jest jeszcze za slaby zeby uniesc ciezar odpowiedzialnej wolnosci, wszak wolnosc to nie glupota ani niedojzalosc.
  • stokrotka_a 13.02.18, 20:46
    strofakota napisał(a):

> kobiety musza podejmowac decyzje znacznie trodniejsze niz te, ktore musza podja
    > c mezczyzni i kobiety staja przed trodniejszymi wyborami.

A co to ma wspólnego z tą konkretną sprawą?? Przecież to jest przypadek formowania kryptokracji przez posłuszną idiotkę.
  • stokrotka_a 13.02.18, 21:17
    stokrotka_a napisała:

> (...) przypadek formowania

Miało być "firmowania".
  • strofakota 13.02.18, 21:20
    pytasz co to za wolnosc kobiety w meskim grajdolku wiec ci odpisalam niezaleznie od jakiejs nominacji czy nagrody, niezaleznie od czasu i epoki, globalnie. Nie ogladalam wiadomosci i odpowiadam na twoje pytanie tak jak je postawilas.
  • stokrotka_a 14.02.18, 20:19
    strofakota napisał(a):

> pytasz co to za wolnosc kobiety w meskim grajdolku wiec ci odpisalam niezalezni
    > e od jakiejs nominacji czy nagrody, niezaleznie od czasu i epoki, globalnie. Ni
    > e ogladalam wiadomosci i odpowiadam na twoje pytanie tak jak je postawilas.

Nie trzeba oglądać wiadomości, żeby przeczytać to, co wisiało na głównej stronie. Mój wątek dotyczy nagrody dla pani Przyłębskiej. Możesz sobie wyguglać.
  • obrotowy 13.02.18, 21:19
    moze w polowie masz racje :)

druga polowa (kobiet) jednak chetnie swoja wolnosc sprzeda - za pewnosc stalego doplywu gotowki ze strony partnera :)

fifty-fifty, czyli jak go zwal, tak go zwal, byleby sie dobrze mial.
  • strofakota 15.02.18, 09:07
    mylisz sie, mezczyzna daje swojej kobiecie pieniadze nie ZA bycie razem ale DLATEGO, ze sa razem, to jest subtelna ale roznica. W koncu w zwiazku jest sie jednym i razem sie utrzymuje.
  • obrotowy 15.02.18, 09:57
    jezeli daje sie pieniadze nie "za cos", a "po cos" - to nie widze w tym wiekszej roznicy.

i tak ja place.
    a czy "przed", czy "po" - to tylko kwestia umowy.

PS. Nie jestem przeciwnikiem prostytucji.
    - takze tej malzenskiej.
    - to pozyteczna INSTYTUCJA
  • strofakota 15.02.18, 13:16
    jesli dwoje ludzi sie kocha to kwestia kto finansuje codzienne zycie nie ma znaczenia. Chodzi o to zeby byc razem i miec to co potrzeba. Jesli mezczyzna przynosi pieniadze do domu to przynosi je dla rodziny, na utrzymanie. W zwiazku nie jestes sam ani dla samego siebie, jestes razem, jeden za wszystkich wszyscy dla jednego, nie chodzi o seks i pieniadze. Para, potem rodzina to wyspa, ktora trzeba utrzymac, jestesmy my, nie ty i ja ale my i nikt inny. Proste, wolnosc wyboru i konsekwencja w realizowaniu tego co zaczales.
  • obrotowy 14.02.18, 21:27
    - to ty ?

ale pokladam w tobie nadzieje, ze i ty kiedys doceniona zostaniesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.