Dodaj do ulubionych

Szybkie randki

25.04.18, 15:43
Czy ktoś z Was korzystał? Jeśli tak to jakie macie opinie?
Ja byłam 2 razy. Myślałam że to fajna zabawa, ale niestety atmosfera okazała się trochę sztywna. W kółko te same pytania Gdzie pracujesz? Co powiesz? Jakie masz hobby?Ciężko było nawiązać swobodną normalną rozmoe .Do tego mniej więcej połowa dziwnych osobników z którymi 2 minuty było ciężko rozmawiać a co dopiero 6 czy 7 . a co Na 21 facetów ( liczę te dwa spotkania) z 4 rozmawiało mi się trochę lepiej i z dwoma utrzymuję kontakt koleżeński. Stwierdzam jednak, że lepiej te pieniądze ( 30-40 zł w zależności od firmy która organizuje) wydać na coś innego.
Edytor zaawansowany
  • smutnajolaaa 02.05.18, 13:32
    Moim zdaniem to jest kompletnie bez sensu...

--
    Może jest prawym człowiekiem, a może nie.
    Pod maską pięknych słów potrafi się skryć bardzo szpetna dusza.
  • znana.jako.ggigus 07.05.18, 15:39
    ja poszlam po swietnym niemieckim filmie na temat speed dating. Ale znowu zawiodl mnie moj instynkt, bo filmowe realia a rzeczywistosc to co innego.
    W filmie kazdy mezczyzna byl przedstawicielem innego zawodu, mial zupelnie inny charakter. W rzeczywistosci tak nie ma. ci mezczyzni byli podobni do siebie, jedna spora grupa to panowie po przezyciach, ktorzy to te przezycia wlasnie prezrabiaja i nie wszystkim sie udalo.
    Inni to cisi i pokornego serca inzynierowie.
    Kobiety byly tez bardzo rozne w tym filmie. A spora czesc uczestniczek przychodzi zawsze odwalona jak na bal do ambasady. Naprawde balowe suknie i ciezki makijaz.
    (co samo w sobie nie jest zle, ale taki stroj powoduje lekkie skrepowanie, a sama sytuacja jest krepujaca)
    Za to obsluga jest bardzo mila, kiedy sie zamawia darmowe prosecco na speed dating.
    interesujacy, no w miare, faceci byli w mlodszej grupie, tzn oni byli w moim wieku, ale zalogowali sie na grupe mlodsza. Niestety zaden z nich nie dal mi plusa.
    Ale takie randki, jak i portale internetowe, to wylozenie kawy na lawe, pan wie i pani wie, co jest grane. A slodkim (i wg mnie niezbednym) dodatkiem wszelkich zaczatkow znajomosci jest niepewnosc.
    Z obowiazku kronikarskiego dodam, ze bylam z kolezanka, posluchalam jej i dalam wszysktim plusa i pozalowalam, bo mialam trzech wariatow u szyi.
    Za to ona nie dala wszystkim plusa, dala pewnego koledze, z ktorym to jest w zwiazku do dzis (poltora roku)

kasia3277 napisała:

> Czy ktoś z Was korzystał? Jeśli tak to jakie macie opinie?
    > Ja byłam 2 razy. Myślałam że to fajna zabawa, ale niestety atmosfera okazała si
    > ę trochę sztywna. W kółko te same pytania Gdzie pracujesz? Co powiesz? Jakie ma
    > sz hobby?Ciężko było nawiązać swobodną normalną rozmoe .Do tego mniej więcej po
    > łowa dziwnych osobników z którymi 2 minuty było ciężko rozmawiać a co dopiero 6
    > czy 7 . a co Na 21 facetów ( liczę te dwa spotkania) z 4 rozmawiało mi się tro
    > chę lepiej i z dwoma utrzymuję kontakt koleżeński. Stwierdzam jednak, że lepiej
    > te pieniądze ( 30-40 zł w zależności od firmy która organizuje) wydać na coś i
    > nnego.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • lew_ 07.05.18, 19:39
    ACh,Gigus:)
  • znana.jako.ggigus 08.05.18, 09:11
    no co? Napisalam szczerze, jak jest. Czlowiek sie naoglada filmow i mysli, ze tak w zyciu jest. A tu nici.
    Za to potem poznalam jednego z tych aktorow z tego filmu. Zawsze cos

lew_ napisał:

> ACh,Gigus:)

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • lew_ 09.05.18, 05:18
    Po co ci to bylo Gidus,jestes ladna,znajdziesz w realu bez glupot:)
  • znana.jako.ggigus 09.05.18, 09:18
    dzieeeki to mile, co piszesz !!
    to bylo z powodu filmu i jeden odcinek w nadserialu Sex and the City tez byl o tym, masz wyobrazenia, ze caly wieczor spedzisz na siedmiominut rozmowach z fajnymi ludzmi, to idziesz. bo nie pomyslisz, ze film a rzeczywistosc to dwie inne rzeczy

lew_ napisał:

> Po co ci to bylo Gidus,jestes ladna,znajdziesz w realu bez glupot:)

--
  • stokrotka_a 09.05.18, 13:43
    znana.jako.ggigus napisała: (...)

> lew_ napisał:
    >
    > > Po co ci to bylo Gidus,jestes ladna,znajdziesz w realu bez glupot:)

Widzisz, ggugus, dla typowego przedstawiciela patriarchatu liczy się tylko to, ze jesteś ładna. Nie sądzisz, że ten osobnik po prostu redukuje cię do fizycznej powłoki?
  • znana.jako.ggigus 09.05.18, 14:08
    owszem, zredukowal mnie.

stokrotka_a napisała:

> znana.jako.ggigus napisała: (...)
    >
    > > lew_ napisał:
    > >
    > > > Po co ci to bylo Gidus,jestes ladna,znajdziesz w realu bez glupot:)
    >
    > Widzisz, ggugus, dla typowego przedstawiciela patriarchatu liczy się tylko to,
    > ze jesteś ładna. Nie sądzisz, że ten osobnik po prostu redukuje cię do fizyczne
    > j powłoki?

--
  • znana.jako.ggigus 09.05.18, 14:15
    PS odebralam jego ton wypowiedzi ogolnie jako mily i to dzieeeki bylo za mila wypowiedz - na zasadzie nie musisz tam szukac.

Nie chcialo mi sie wyjasniac enty raz, ze tam nie szukam, jak i nie szukam w necie, aczkolwiek nadal jestem na tinderze i w chwilach nudy bywam na tinderze. Ale wielu znajomych mnie widzialo, oni sami sie zamaskowali, bo nie maja jaj. A mimo to mi glupio.
    Jest mi glupio i nie chce mi sie entsy raz tlumaczyc, ze to dla mnie platforma rozrywkowo-naukowa, tinder. I ze poszlam na speed dating, majac w oczach te sceny wszystkie zabawne sceny z filmu. Jak i poszlam na tindera po blogu, w ktorym pani twierdzila, ze miala codziennie prawie randki. Nie wierze, bo 90% kontaktow sie urywa.

Bo jestem raczej przecietnie ladna, przynajmniej ja tak uwazam. Mam owszem fizycznie zalety, nie przecze. Ale nie mam zamiaru o tym dyskustowac.

znana.jako.ggigus napisała:

> owszem, zredukowal mnie.
    >
    >
    > stokrotka_a napisała:
    >
    > > znana.jako.ggigus napisała: (...)
    > >
    > > > lew_ napisał:
    > > >
    > > > > Po co ci to bylo Gidus,jestes ladna,znajdziesz w realu bez gl
    > upot:)
    > >
    > > Widzisz, ggugus, dla typowego przedstawiciela patriarchatu liczy się tylk
    > o to,
    > > ze jesteś ładna. Nie sądzisz, że ten osobnik po prostu redukuje cię do fi
    > zyczne
    > > j powłoki?
    >
    >
    >
    >

--
  • znana.jako.ggigus 09.05.18, 14:16
    PS - problem w tym, ze lew moze mnie redukowac, do czego chce. LEw, obrotowy, wiarusik i inne byty.

>myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • lew_ 09.05.18, 20:56
    Sluchaj nie,patrz na to co ta kobieta o niku stokrotka pisze.Ona nienawidzi wszystkich facetow,obojetnie co by napisac zawsze bedzie zle.Osoby o jej orientacji tak maja,jak sama tu kiedys napisala:Ma to od urodzenia:) WYleczyc sie z tego nie da.
    Co do Ciebie gigus,w pospiechu nie wyrazilem sie nalezycie.Moim zdnaiem jestes ladna i inetligentna ,znajdziesz bez problemu bez lazenie na tego typu idiotyzmy.Film a rzeczywistosc to dwie pary butow.A Tinder??Po kiego mmi to?? Jestem na sympati i tam sa fajne babeczki i pewnie faceci tez.
  • znana.jako.ggigus 10.05.18, 10:30
    przestan chrzanic o stoktortce, jeste3m w jej fanclubie

lew_ napisał:

> Sluchaj nie,patrz na to co ta kobieta o niku stokrotka pisze.Ona nienawidzi
    > wszystkich facetow,obojetnie co by napisac zawsze bedzie zle.Osoby o jej o
    > rientacji tak maja,jak sama tu kiedys napisala:Ma to od urodzenia:) WYleczyc
    > sie z tego nie da.
    > Co do Ciebie gigus,w pospiechu nie wyrazilem sie nalezycie.Moim zdnaiem jes
    > tes ladna i inetligentna ,znajdziesz bez problemu bez lazenie na tego typu i
    > diotyzmy.Film a rzeczywistosc to dwie pary butow.A Tinder??Po kiego mmi to??
    > Jestem na sympati i tam sa fajne babeczki i pewnie faceci tez.

--
  • lew_ 10.05.18, 12:00
    Jak stokrota zostanie fanka naszych dzielnych chlopcow z Waffen SS ,to i ja zstane jej fanem:) Ansonsten wünsch ich Dir mehr Ruhe und dass Du nicht gleich auf 100 bist wenn ich was auf Thema Stokrota schreibe::)
  • znana.jako.ggigus 10.05.18, 15:19
    badz milym chlopcem, a nie forumowym wrozem, ktory odczytuje stan duchowy osoby piszacej posty

lew_ napisał:

> Jak stokrota zostanie fanka naszych dzielnych chlopcow z Waffen SS ,to i ja
    > zstane jej fanem:) Ansonsten wünsch ich Dir mehr Ruhe und dass Du nicht glei
    > ch auf 100 bist wenn ich was auf Thema Stokrota schreibe::)

--
  • lew_ 10.05.18, 19:44
    Moje nastawienie do stokroty nie zmienie do konca zycia:) To jej nawijanie o patriarchacie mnie tak mierzi ze oskubalbym ja z kudlow:)
  • znana.jako.ggigus 11.05.18, 08:20
    bo patriarchat istnieje, malpeczko. Ja tez o tym chetnie pisze, bo inaczej systemu, strzezonego przez pilne strazniczki i straznikow (takze obecni na forum), inaczej rozp... nie moge.

lew_ napisał:

> Moje nastawienie do stokroty nie zmienie do konca zycia:) To jej nawijanie
    > o patriarchacie mnie tak mierzi ze oskubalbym ja z kudlow:)

--
  • biceps_of_steel 12.05.18, 11:22
    To fanatyczna kodziara, która wierzy że jedyną słuszną opcją są gdańscy "liberałowie", czyli kiedyś KLD, a teraz PO.
    Poza tym, jak młoda kobieta nie goli nóg na złość całemu światu, to feminizm musiał przysłonić jej cały świat.
  • znana.jako.ggigus 12.05.18, 11:25
    chrzanisz, małpeczko

biceps_of_steel napisał:

> To fanatyczna kodziara, która wierzy że jedyną słuszną opcją są gdańscy "libera
    > łowie", czyli kiedyś KLD, a teraz PO.
    > Poza tym, jak młoda kobieta nie goli nóg na złość całemu światu, to feminizm mu
    > siał przysłonić jej cały świat.

--
  • biceps_of_steel 12.05.18, 11:49
    Umówmy się, że Stokrota to modelowy obrońca PO, do tego baba z owłosionymi nogami to dla mnie chłop.
  • znana.jako.ggigus 12.05.18, 12:23
    niesamowite, caly swiat zamarl, bo sie dowiedzielismy, kim jest dla ciebie chlop.
    CNN musze wlaczyc

biceps_of_steel napisał:

> Umówmy się, że Stokrota to modelowy obrońca PO, do tego baba z owłosionymi noga
    > mi to dla mnie chłop.

--
  • stokrotka_a 15.05.18, 11:54
    biceps_of_steel napisał:

> Umówmy się, że Stokrota to modelowy obrońca PO, do tego baba z owłosionymi noga
    > mi to dla mnie chłop.

Zejdź na ziemię, fantasto! :-D
  • stokrotka_a 15.05.18, 11:53
    biceps_of_steel napisał:

> To fanatyczna kodziara, która wierzy że jedyną słuszną opcją są gdańscy "libera
    > łowie", czyli kiedyś KLD, a teraz PO.
    > Poza tym, jak młoda kobieta nie goli nóg na złość całemu światu, to feminizm mu
    > siał przysłonić jej cały świat.

No, no, nie sądziłam, że ktoś fantazjuje na temat mojej rzekomej wiary i moich motywacji "na złość całemu światu". :-D :-D Zmień prochy, mój drogi. :-D
  • znana.jako.ggigus 15.05.18, 13:11
    Ciesz sie, zawladnelas jego myslami.
    to pierwszy krok do panowania nad swiatem...

stokrotka_a napisała:
    > No, no, nie sądziłam, że ktoś fantazjuje na temat mojej rzekomej wiary i moich
    > motywacji "na złość całemu światu". :-D :-D Zmień prochy, mój drogi. :-D

--
  • stokrotka_a 15.05.18, 13:54

> Ciesz sie, zawladnelas jego myslami.
    > to pierwszy krok do panowania nad swiatem...

Sądzisz, że chciałabym być panią takiego czegoś? Nigdy! :-)
  • stokrotka_a 15.05.18, 13:50

> badz milym chlopcem, a nie forumowym wrozem, ktory odczytuje stan duchowy osoby
    > piszacej posty

Ta neonazistowska patologia miłym chłopcem? ggigus, bój się Zeusa! :-)
  • stokrotka_a 10.05.18, 10:35

> PS - problem w tym, ze lew moze mnie redukowac, do czego chce. LEw, obrotowy, w
    > iarusik i inne byty.

Oczywiście, może. Uważam jednak, że pisanie, że to miłe jest wodą na seksistowski młyn.
  • znana.jako.ggigus 10.05.18, 15:18
    oczywiscie niestety masz racje.
    obawiam sie, ze lew zostanie seksista

stokrotka_a napisała:

> znana.jako.ggigus napisała:
    >
    > > PS - problem w tym, ze lew moze mnie redukowac, do czego chce. LEw, obrot
    > owy, w
    > > iarusik i inne byty.
    >
    > Oczywiście, może. Uważam jednak, że pisanie, że to miłe jest wodą na seksistows
    > ki młyn.

--
  • biceps_of_steel 12.05.18, 11:17
    Czyli stałaś się wyuzdaną poszukiwaczką szybkiego seksu, skoro jesteś na tinderze?
  • znana.jako.ggigus 12.05.18, 11:21
    jest, jak myślisz

biceps_of_steel napisał:

> Czyli stałaś się wyuzdaną poszukiwaczką szybkiego seksu, skoro jesteś na tinder
    > ze?

--
  • biceps_of_steel 12.05.18, 11:33
    To szkoda, marnujesz się. Miałem Cię za bardziej wrażliwą, Gigo.
  • znana.jako.ggigus 12.05.18, 12:22
    jest jak myslisz znaczy jest tak jak myslisz dla Ciebie. Gdybys zadal sobie trud czytania moich wypowiedzi, nie pisalbys glupot

biceps_of_steel napisał:

> To szkoda, marnujesz się. Miałem Cię za bardziej wrażliwą, Gigo.

--
  • stokrotka_a 15.05.18, 11:49
    biceps_of_steel napisał:

> To szkoda, marnujesz się. Miałem Cię za bardziej wrażliwą, Gigo.

Za bardziej wrażliwą? W porównaniu do jakiego wzorca? I wyjaśnij, jak zmierzyłeś tę mniejszą wrażliwość giggus...
  • znana.jako.ggigus 15.05.18, 13:12
    Wzorzec cnotliwej niewiasty, co to nie uprawia seksu z kim chce, jak chce i kiedy chce.
    Takie fantasmagorie niezbyt juz mlodziencze...

stokrotka_a napisała:
    > Za bardziej wrażliwą? W porównaniu do jakiego wzorca? I wyjaśnij, jak zmierzyłe
    > ś tę mniejszą wrażliwość giggus...

--
  • stokrotka_a 15.05.18, 13:46

> Wzorzec cnotliwej niewiasty, co to nie uprawia seksu z kim chce, jak chce i kie
    > dy chce.

I z tego, że nie uprawia seksu z kim chce, jak chce i kiedy chce, wynika większa wrażliwość? Zaprawdę, dziwnymi ścieżkami podążają myśli i erotyczne fantazje patriarchalnych samców. :-)

> Takie fantasmagorie niezbyt juz mlodziencze...

Wiadomo, kontrola kobiecej seksualności marzy się takim fantastom.
  • stasi1 30.07.19, 14:42

> Jest mi glupio i nie chce mi sie entsy raz tlumaczyc, ze to dla mnie platforma
    > rozrywkowo-naukowa, tinder. I ze poszlam na speed dating, majac w oczach te sce
    > ny wszystkie zabawne sceny z filmu. Jak i poszlam na tindera po blogu, w ktorym
    > pani twierdzila, ze miala codziennie prawie randki. Nie wierze, bo 90% kontakt
    > ow sie urywa.
    >
    > To wystarczy z 19 nowymi osobami codziennie zaczynać kontakt to te codzienne randki będą. Wystarczy chcieć. Wystarczy w drugim zdaniu powiedzieć że pisanie cię nuży i wolisz osobiste spotkanie
  • kazjenka 10.05.18, 20:52
    Ile się można o kimś dowiedzieć przez te 5 minut?

--
    felietonada.blogspot.com/

pejzazownia.blogspot.com/
  • znana.jako.ggigus 10.05.18, 23:14
    o kims niewiele, ale mozezt sie dowiedziec, czy ktos potrafi prowadzic rozmowe i czy ci sie z nim /nia fajnie gada. to duzo
    chociaz wlasciwie wiekszosc ludzi monologuje, wiec mozna sie wiele dowiedziec. to jest siedem minut bodajze

kazjenka napisała:

> Ile się można o kimś dowiedzieć przez te 5 minut?
    >

--
  • lew_ 11.05.18, 07:50
    Fantazjujesz gigus:)
  • znana.jako.ggigus 11.05.18, 08:18
    owsze, nie. Prezz siedem minut mozna stwierdzic, czy ktos potrafi prowadzic tzw konwersacje dworska, jak ja to nazywam - lekka, przyjemna rozmowe z udzialem OBU, powtarzam OBU stron, czyli np czy ktos jest w stanie monologowac i odpowiadac na pytania. Jesli przez pierwsze 7 mniut ktos wspomni nieznanej osobie o zlej bylej zonie, znaczy to tez, ze tego jeszcze nie przerobil. Jesli ktos mowi, ze uwielbia chodzic do kina i pytam go o ostatni owidziany film i w odp cisza (czas plynie) to tez wiem, ze hm ....
    Siedem mniut to masa czasu, o iel jest sie dobrym obserwatorem./rka. a ja jestem.
    oczywiscie biore pod uwage zdenerwowanie, ja jestem stary wyjadacz, daj mi czlowieka, a ja z nim pogadam, luz. Lata rozmaitych doswiadczen mnie wyluzowaly, bo tez bylam cykorzem cykornym.
    No i speed dating jest jak online dating pozbawiony czaru niepewnosci, wg mnie towarzyszacej naturalnie wszelkim flirtom. Ale to ciekawa okazja do obserwacji i siebie i innych. No i kwestia tego jak dzialam na innych, heheh.
    Idz na to

lew_ napisał:

> Fantazjujesz gigus:)

--
  • sambolejro 15.05.18, 11:24
    Ja nie korzystałam, ale idea jest dosyć... powierzchowna...
  • malwik_dreamdate 28.07.19, 08:54
    Witam, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na dreamdate.pl Są randki dla aktywnych, podróżników, dla miłośników kawy, kinomaniaków i wiele innych. Poznaj nawet do 15 osób podobnych do siebie w ciągu zaledwie jednego wieczora.
  • tuwa6 28.07.19, 13:09
    Byłem, kilka razy, miałem wspólne dopasowania, dostawałem kontakt do dziewczyn, dziewczyny mimo, że były zainteresowane, potem odwoływały spotkania albo nie odbierały "pierwszego" telefonu. Z jedną się udało spotkać i wyśmiała na spotkaniu, że jej kupiłem kwiaty. wyszedłem. Generalnie na tych spotkaniach powtarzają się te same osoby. Pytałem się dlaczego są znów -tez mówili, ż e ludzie potem nie odbierają tel - pomimo, że chcieli dalszy kontakt. Idea szybkich ciekawa, ale ludzie mało poważni, zaznaczają, a potem olewają.
  • kardysia 30.07.19, 11:43
    nie wiem czy bym się na to zdecydowała. myślę, że to jest trochę za szybkie tempo by się poznac i zainteresować.
  • stasi1 31.07.19, 08:27
    Nie chodzi o poznanie tylko o złapanie kontaktu. Jak już masz ten kontakt to możesz daną osobę poznać
  • sambolejro 06.08.19, 10:54
    W innych krajach to dosyć popularne :)
  • kalllka 06.08.19, 11:12
    O to to.. popularyzowane zwłaszcza wśród cudzoziemców. Polskojęzyczne dating platform, to kopalnia darmowych kontaktów wykorzystywanych później do rożnego typu działalności- komunikacyjnej np. A wszystko to w świetle europejskiego prawa, choć nielegalne to nadal przez polskich kombinatorów, przepychane.
  • mmagi 06.08.19, 13:45
    trzeba było zacząć Ile masz w zwisie? :)

• anika145 13.08.19, 13:50
    Nie korzystam, ale koleżanka znajomej korzystała. Nic z tego nie wyszło i dalej jest sama. Inna natomiast korzysta z płatnych portali randkowych - teraz kogoś poznała, bardzo o niego walczy, ale na razie facet proponuje przyjaźń. Kontakt esemesowy obecnie.
  • yasemin 07.10.19, 13:42
    Jestem bardzo przygnębiona moimi ostatnimi Szybkimi Randkami. Od lat nie mam faceta, myślałam, że na takim spotkaniu kogoś poznam. Byłam dotąd na czterech. Pierwsza randka - ja zaznaczyłam siedmiu, chciałam dać szansę różnym osobom, mnie zaznaczyło sześciu, wzajemne wybory - trzy, z czego odezwał się tylko jeden, który w czasie wymiany maili zachowywał się dość tajemniczo. Pisał, że teraz jest zabiegany, ale że potem, gdy sprawa się rozwiąże, napisze więcej, co to była za sprawa (ja nawet go o to nie pytałam), i potem przestał. Druga randka - wynik podobny, odezwało się dwóch, ale ja im nie odpowiedziałam, bo w międzyczasie spodobał mi się kolega z pewnego forum, z którego uczestnikami co jakiś czas się spotykam - ale niestety to znów okazało się uczuciem jednostronnym, bo okazał się zajęty, choć wcześniej sugerował, że jest wolny. Trzecia randka - mnie zaznaczyło pięciu, ja sześciu - wzajemny wybór jeden, nie odezwał się, ja do niego też nie, bo wyglądał na podrywacza, ale ciekawie się z nim rozmawiało. Czwarta, w minionym tygodniu- przysłano mi tylko jeden kontakt, nie był to ktoś, kto by mnie zachwycił, ale mogę dać mu szansę, może coś zaiskrzy, gdy się spotkamy - na razie się nie odzywa, ale dam mu czas.
    I zastanawiam się, jak to możliwe, że na tych randkach cieszę się takim małym powodzeniem? Przecież jestem ładną kobietą, nikt mi nie wmówi, że jest inaczej, bo widzę swoją twarz w lustrze. Czasem wprawdzie wyskoczy jakiś pryszcz, ale to nie psuje całości, a ja na szybkie randki przychodzę pięknie umalowana, za trzecim razem nawet u profesjonalnej kosmetyczki, byłam naprawdę zachwycona efektem. Dużo osób mówi mi, że wyglądam bardzo młodo jak na wiek, a to przecież jest atut. Jeśli nie wygląd, to co? Jestem osobą inteligentną, wykształconą, o szerokich zainteresowaniach, wyobraźni, pracę mam też ostatnio ciekawą i związaną z moimi pasjami artystycznymi. Ostatnia randka była dla osób z wyższym wykształceniem, miałam o czym rozmawiać z mężczyznami. W ogóle na ostatniej randce miałam wrażenie, że się podobam, że rozmówcy doceniają moje zalety. Mnie się też kilku spodobało, nie żeby jakieś uczucie, ale i z wyglądu i z inteligencji. Z każdym rozmawiałam miło, kulturalnie, z szacunkiem, byłam wesoła i uśmiechnięta, jak to ja. Nawet jeśli ktoś mi się nie spodobał, nie dałam mu tego odczuć. Może mam trochę tendencję do dominowania w rozmowie, ale są chyba mężczyźni, którzy lubią kobiety dominujące? Ktoś mi kiedyś mówił, że nie umiem flirtować. Ale czy trzeba flirtować, kiedy nie czuje się takiej potrzeby? Byłam sobą. A może trzeba udawać głupszą, mniej dominującą, bardziej uwodzicielską? Ale ja bym się strasznie męczyła tak udając, i nie widzę w tym sensu.

Może wielu mężczyzn zaznacza tylko takie kobiety, które jakoś wyjątkowo im się spodobały, obudziły uczucie, pożądanie czy coś - w związku z czym bywa, że nie zaznaczają nikogo?

Fajnie byłoby, gdyby nawet ten jeden kontakt po tej randce okazał się szansą na fajny związek. Ale chciałabym też być kobietą atrakcyjną dla mężczyzn, nie być skazaną na pierwszego lepszego, nie bulić tyle kasy na tyle Szybkich Randek, tylko poznać kogoś poza nimi, może w teatrze, może w kinie, może tam, gdzie chodzą ludzie o podobnych zainteresowaniach.

Myślałam, że na takiej Randce będzie mi łatwiej, a tu okazuje się, że wcale nie łatwiej...

--
    "-Jest inny niż wszystkie koty (...). A czy to przyjemnie tak się wyróżniać?
    -Nie wiem-szepnęła Karolcia.- Może przyjemnie".
  • anika145 07.10.19, 21:52
    Musisz nawiązać wiez, a to trwa ... moze biuro matrymonialne? Poza tym faceci Z TAKICH randek maja kompleksy,boja sie nawiązać normalnej relacji z kobietami na co dzień - dlatego szukają w ten sposób.
  • stasi1 08.10.19, 21:22
    To biuro jest lepsze? Śmiesznie na Sympatii napisałem do kobiety że będę w jej mieście ona na to to może kawa. Akurat wtedy już i tak bym się nie spotkał bo nie mogłem dać jej znaku o telefonie bo mam tam tylko jedną wiadomość dziennie. Następnego dnia piszę że w zasadzie w tym mieście bywam częściej więc możemy telefonicznie się zmówić. I już problem
  • anika145 08.10.19, 23:26
    Raczej poważniejsze i wymaga wyłożenia środków.
  • stasi1 09.10.19, 08:57
    Pewnie tak. Nie którzy(szczególnie kobiety) twierdzą że przez portale nie mają czasu na szukanie tego człowieka. Takie biuro ich wyręczy. Ale skoro nie mają czasu na szukanie to pewnie i nie będą miały czasu na jego przywiązanie, jak już to biuro odpowiedniego znajdzie.
  • stasi1 13.10.19, 06:17
    Ciekawe jak ten kontakt się zrealizował? Ciekawe ile taka randka kosztuje? A nie prościej poznać kogoś na zwykłej randce internetowej oczywiście?
  • mikifiki6969 16.10.19, 13:02
    jak to kosztuje???
  • stasi1 18.10.19, 20:55
    No jak? Ktoś je organizuje, zapewnia lokal umawia osoby. Za darmo tego nie robi. Zresztą na tyle duże to koszty że aż yaseni pisze że nie chce na nie bulić forsy skoro są bez sensu
  • 101lulilaj90 16.10.19, 10:32
    ja nie korzystałam ale osobiście, nigdy z takiej opcji bym nie skorzystała. Nie mam zaufania do tego typu randek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka