Dodaj do ulubionych

I stało się.

17.05.18, 18:04
Zadebiutowałam na e-mamie.
To przez was.
FK było kiedyś forumem pełnym emocji.
Dziś zakładane są tu wątki z rzadka, a gdy to nastąpi, treść jest o kwiatkach, pastelowych sukienkach, sentymentach i innych piardach. A założyciele - o zgrozo, walą focha w przypadku najmniejszych prób podjęcia dyskusji.

Wklejam więc wątek, który mnie podniecił:
forum.gazeta.pl/forum/w,567,166051105,166051105,Czy_kobiety_staja_sie_mniej_atrakcyjne_po_ciazy_.html?t=1526572396#p166052073

Częstujcie się!

Ps. Czy umie ktoś odnaleźć wątek gyubala "o hałabudkach i finansistach" czy coś w tym rodzaju? Tam gdzie cytował on rozmowę z kolegami po fachu?
Nie mogę znaleźć, a byłby to doskonały przykład ;/

Edytor zaawansowany
  • piataziuta 17.05.18, 19:02
    o borze, trup!
    poproszę bana...
  • pusinka6666 17.05.18, 19:17
    Hehe, a zastanawiałam się, gdzie wątek rzucić, tu czy na emamie....
    Dzięki za reklamę :)
  • piataziuta 17.05.18, 19:50
    dobrze wybrałaś
    to forum zdycha :/
  • triss_merigold6 17.05.18, 20:17
    Cała para poszła w gwizdek, bo odpowiedziałaś na wątek trolla.
  • pusinka6666 17.05.18, 20:23
    Nie jestem trollem, historia jest prawdziwa :) ale jak wolisz.
    Ja wolę myśleć, że temat ciekawy i cieszę się, że kilka osób się wypowiedziało.
  • obrotowy 17.05.18, 21:41
    3miemy kciuki.
  • konwalia55 18.05.18, 01:13
    Juz tak nie placz, przynajmniej moglas (sie) popisac, gdy sama nie proponowalas tematu na forum :-]

A z zalinkowanego watku i twojego w nim wpisu:

Młoda matka to kobieta w kryzysie.
    NIE jest więc atrakcyjna dla większości społeczeństwa, ani dla samej siebie.

To taka twoja ironia jako niematki? ;-)

• piataziuta 18.05.18, 09:49
    > To taka twoja ironia jako niematki? ;-)

???

Pomogę ci, bo nie mogę już patrzeć jak się po raz kolejny męczysz czytając bez zrozumienia.
    Definicja ironii specjalnie dla ciebie
    (to niebieskie zdanie to link)
  • eat.clitoristwood 18.05.18, 10:12
    piataziuta napisała:

> Definicja ironii specjalnie dla ciebie

Przypomniała mi się scena z Terminatora, kiedy Szłorcy mówi do chłopca, że teraz rozumie, dlaczego ludzie płaczą.
    Chodzi mi o to, że adresat twojego skrótu, będąc człowiekiem inteligentnym, przeczyta ze zrozumieniem i potwierdzi fakt, że ironię przyjmuje do wiadomości, ale i tak nie zrozumie. :)
  • konwalia55 18.05.18, 14:05
    Tak myslalam ;-)

• piataziuta 18.05.18, 22:54
    Tak, tak...
    Gó... myślałaś, a przynajmniej nie w punkt wątku.

Przestań udawać, że myślisz więcej, niż jesteś w stanie napisać.

• adriana_ada 18.05.18, 23:20
    Ziuciu... pora na dobranoc, bo juz ksiezyc swieci:)
    www.youtube.com/watch?v=fi4CraP5EEA
  • znana.jako.ggigus 19.05.18, 09:17
    W piątek? Trzeba w tango iść.
    A w pon Zielone świątki, drugi dzień, mówimy w językach obcych.

adriana_ada napisała:

> Ziuciu... pora na dobranoc, bo juz ksiezyc swieci:)
    > www.youtube.com/watch?v=fi4CraP5EEA

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • piataziuta 19.05.18, 12:59
    O 23.20 zwykle już śpię.
    A czasami nawet już o 21.30 :p

Dzisiaj będzie tango! :)
    Dużo wina i dużo siarczynów!
  • znana.jako.ggigus 19.05.18, 13:23
    Tez mialam isc wczoraj po kinie do domu, ale najpierw poszlam na jedno piwo z intelektualistami, ktorym wyjasnialam, kim byli aktorzy z filmu Niewinni czarodzieje, a potem wyladowalam w innej knajpie i dopiero kolo 1 sfrunelam rowerem do domu. Sama nie wiem, jak to sie stalo.
    A zeby bylo zabawniej - pierwszy raz w zyciu w chyba bylam w piatek bez makijazu, w tlustych wlosach zebranych bez lusta i zwiazanych na czubku glowy (trening nog i sauna). I nic, swiat nie zamarl, wszyscy mnie poznali.
    I nawet mnie te wszystkie zrobione na blysk laski nie wprawialy w kompleksy.
    Sama siebie nie poznaje...
    piataziuta napisała:

> O 23.20 zwykle już śpię.
    > A czasami nawet już o 21.30 :p
    >
    > Dzisiaj będzie tango! :)
    > Dużo wina i dużo siarczynów!

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • adriana_ada 19.05.18, 13:13
    A czemusz to Gigus maja mowic w jezykavh obcych? Przewidujesz na drugi dzien Wesolych Swiatkow III rozbior Polski?
  • znana.jako.ggigus 19.05.18, 13:19
    zielone swiatki przecie!!

adriana_ada napisała:

> A czemusz to Gigus maja mowic w jezykavh obcych? Przewidujesz na drugi dzien We
    > solych Swiatkow III rozbior Polski?

--
  • znana.jako.ggigus 18.05.18, 10:16
    Jest mi przykro.
    Sama siedze na forum dobre obyczaje.
    Ale o czym pisac, pani?
    Bo o atrakcyjnosci po ciazy - ostatnio jedna kolezanka mnie bezdzietnej, jak to eksploduje wszesz i zmienia sie cialo kobiece po ciazy.
    Co moglam odpowiedziec, majac przed oczyma spodnice, w jaka wchodzila moja matka tydz po moich urodzinach? Sama tej spodnicy nigdy nie dopielam.
    Mimo to nosze jedna sukienke po mojej mamie i jestem dumna, bo moja mama byla cale lata nazywana czule gruzlica z powodu chudosci.
    Ekspozja przed, po ciazy i bez ciazy to wyglad rzecz wzgledna.
    Ja eksplodowalam w ramach nauki do matury, wtedy denerwowalam sie na jedzaco. W dniu matury najpierw poszlam do piekarni po bulki, a potem zalowalam, ze nie kupilam jeszcze rogala. W trakcie pisania pierwszego egzaminu konferowalam w sprawie wymiany bulek z kielbasa na bulki z serem i przed drugim egz pisemnym podeszla do mnie pani z komitetu rodzicielskiego i uprzedzila, ze mam wymiane bulek omawiac z gronem nauczycielskim. Tylko z gronem.
    Zabawne bylo tylko ze na pierwszym roku eksplodowalam jeszcze bardziej, a kiedy plotka o mojej eksplozji sie rozpowszechnila, w miedzyczasie schudlam.
    A mialam tylko uda i tylek.
    No tylko hm...

piataziuta napisała:

> Zadebiutowałam na e-mamie.
    > To przez was.
    > FK było kiedyś forumem pełnym emocji.
    > Dziś zakładane są tu wątki z rzadka, a gdy to nastąpi, treść jest o kwiatkach,
    > pastelowych sukienkach, sentymentach i innych piardach. A założyciele - o zgroz
    > o, walą focha w przypadku najmniejszych prób podjęcia dyskusji.
    >
    > Wklejam więc wątek, który mnie podniecił:
    > forum.gazeta.pl/forum/w,567,166051105,166051105,Czy_kobiety_staja_sie_mniej_atrakcyjne_po_ciazy_.html?t=1526572396#p166052073
    >
    > Częstujcie się!
    >
    > Ps. Czy umie ktoś odnaleźć wątek gyubala "o hałabudkach i finansistach" czy coś
    > w tym rodzaju? Tam gdzie cytował on rozmowę z kolegami po fachu?
    > Nie mogę znaleźć, a byłby to doskonały przykład ;/
    >

--
  • piataziuta 18.05.18, 11:05
    No pewnie, że figura rzecz względna.
    Spotykam wiele kobiet z kilkumiesięcznymi dziećmi, które mają dużo lepsze figury niż moja bez ciąży.
    Ale mi o figurę nie chodzi, tylko oto co napisałam.
    Napisałam, że kobieta atrakcyjna to kobieta zadbana i zadowolona z siebie.
    A pojawienie się dziecka, wywraca życie do góry nogami.
    Mało która kobieta jest wtedy emocjonalnie stabilna i ma dużo czasu dla siebie.
  • annajustyna 18.05.18, 11:29
    Ano malo. Pada sie na twarz i marzy tylko o snie...
  • znana.jako.ggigus 18.05.18, 11:30
    A to jak najb sie zgadzam

piataziuta napisała:
    > A pojawienie się dziecka, wywraca życie do góry nogami.
    > Mało która kobieta jest wtedy emocjonalnie stabilna i ma dużo czasu dla siebie.

--
  • znana.jako.ggigus 18.05.18, 11:46
    Z drugiej strony to jednak truizm. Kazda sytuacja moze kogos wywrocic - prod, matura czy rozstanie z mezem. Mama kolezanki zmienila figure z XXL na XS w trakcie rozwodu, co dla innych ludzi moze byc bulka z maslem.

> piataziuta napisała:
    > > A pojawienie się dziecka, wywraca życie do góry nogami.
    > > Mało która kobieta jest wtedy emocjonalnie stabilna i ma dużo czasu dla s
    > iebie.
    >
    >
    >
    >

--
  • mariuszg2 18.05.18, 12:08
    Wg mnie Twój lęk przed macierzyństwem oraz natura transseksualna pchnęły Cię do tego desperackiego kroku...

--
    Cygańską duszę mam
  • znana.jako.ggigus 18.05.18, 12:13
    kazdy z nas jest biseksualnym tylko nie kazdy sie przyznaje.
    Przyznaj sie, jaki facet Ci sie podoba..

mariuszg2 napisał:

> Wg mnie Twój lęk przed macierzyństwem oraz natura transseksualna pchnęły Cię do
    > tego desperackiego kroku...
    >

--
  • mariuszg2 18.05.18, 12:18
    biały, skośnooki obrzezany latynos z afroamerykańskim przyrodzeniem

--
    "Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • znana.jako.ggigus 18.05.18, 12:28
    Sa i tacy.
    mnie ostatnio bierze na zolzych, stoje w sklepie azjatyckim z tofu i ciasteczkiem z wrozba, a tu takie zjawisko - maly Azjata, nizszy o pol glowy ode mnie, ale mial swietna, jasna cere o oliwkowym odcieniu i teraz na glowie mial swoje wlosy i taka jakby tatarska?? peruke, jak ze starego Pana Wolodyjowskiego. peruka w stanie widocznie sfilcowanym. To byl upal, wiec on te peruke podnosil.
    A i ja sie wyprostowalam, piers do przodu, ale on stal w innej kolejnce, mnie pani obluszyla i musialam isc precz.

mariuszg2 napisał:

> biały, skośnooki obrzezany latynos z afroamerykańskim przyrodzeniem
    >

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.