Dodaj do ulubionych

Gadanie do kanapki

08.06.18, 20:52
Jak to się z biegiem lat zmienia sposób gadania przez telefon komórkowy.
Na samym początku przykładano cegłę do ucha. Z czasem cegła malała, do rozmiarów nieomal karty kredytowej, z klapką, bądź bez, niemniej jej miejsce było z boku mózgoczaszki. Potem pojawiły się smartfąki, w okładkach, jak książeczki do nabożeństwa. Tu przykładanie do ucha wiązało się z pewną ekwilibrystyką, coby się o okładkę nie przewrócić. Potem przyszła epoka słuchawek z głośniczkami. Spora część mijanych na ulicy ludzi przypominała wtedy szaleńców gadających sami ze sobą. Ostatnio zauważyłem nową modę. Smartfąkę trzyma się poziomo przy ustach, jak kromkę chleba i do niej gada. Takie czasy, panie. I panowie.
Edytor zaawansowany
  • adriana_ada 08.06.18, 20:59
    Napisz w zwiazku z tym do proboszcza zazalenie o profanacje kromki chleba.
  • six_a 08.06.18, 22:31
    gadanie przez telefon i pisanie smsów (to to już w ogóle katorga) to dwie ostatnie rzeczy, do jakich telefonu w ogóle używam.

--
    upstart
  • piataziuta 08.06.18, 22:33
    :D
  • znana.jako.ggigus 11.06.18, 08:02
    eat.clitoristwood napisał:

ale czy to jest b wygodnie? Nie wem, bo ja tez dzwonie sporadycznie i w zaciszu. Mam obsesje, ze mnie wszyscy podsluchuja.

trzyma się poziomo przy ustach,
    > jak kromkę chleba i do niej gada. Takie czasy, panie. I panowie.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • znana.jako.ggigus 11.06.18, 08:04
    komorkeczki z klapka, slodkie czasy. Klapka odlatywala po paru tyg. nie bylo blokady klawiatury i komorka dzwonila do kogos chciala. niestety nie do tego co powinna byla. Ale non stop bylam zajeta wysylaniem smsow z wyjasnieniem.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • jolunia01 15.06.18, 12:35
    znana.jako.ggigus napisała:

> komorkeczki z klapka, slodkie czasy. Klapka odlatywala po paru tyg. ...

Miałaś pecha. Mój obecny telefon z klapką niedawno zaczął 9 rok. Nic złego się z nim nie dzieje. Ba, przy normalnym użytkowaniu ładuję baterię co ok. 2 tygodnie. Kupiłabym sobie nowocześniejszy, ale po co?

--
    Właśnie się dowiedziałam, jak bardzo jestem do tyłu z trendami makijażowymi... jamsu, primer, cakey look, cera porless i wy-airbrushowana, dewy look, finisher sulwhasoo, sleeping pack, urban decey. Jestem zapuszczoną diznozaurzycą - by morgen_stern
  • mariuszg2 11.06.18, 08:16
    James Bond gadał do różnych rzeczy... guzika, samochodu, kobiet osiągał niewiarygodne rezultaty.

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • znana.jako.ggigus 11.06.18, 08:20
    James Bond jest z Marsa.

mariuszg2 napisał:

> James Bond gadał do różnych rzeczy... guzika, samochodu, kobiet osiągał niewiar
    > ygodne rezultaty.
    >

--
  • dziala_nawalony 15.06.18, 14:49
    stary smark miałem sparowany z dousznym czopkiem, fakt dla postronnych wygladalem jak idiota gadający sam ze soba,ale rece wolne, wiec nie trzeba było przerywac zadnych czynności w trakcie rozmowy,fajne zwłaszcza jazdy autem,niestety teraz dupa, bo nowy smark nie widzi mojego starego czopka,gadam w pozycji klasycznej i wale promieniowaniem prosto w zwoje, inaczej z racji marnego słuchu nie mogę.

--
    ~~
    ,.love&treat me right

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.