Dodaj do ulubionych

no dobra, wakacje :)

22.06.18, 14:24
lubicie ten moment kiedy młodzieży nie trzeba rano zrywać z łóżek, można w spokoju wypić kawkę i rozpocząć dzień w swoim rytmie?

wakacje to dla mnie czas urlopu nawet kiedy muszę być w Warszawie
i te puste ulice bez korków !
Edytor zaawansowany
  • mariuszg2 22.06.18, 15:10
    o tak Warszawa jest super w wakacyjne miesiące... czemu nie ? Wakacje w Warszawie to dobry pomysł.

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • miruka 22.06.18, 16:36
    Lubię wakacje że względu na dzieci. Sama pamiętam błogą radość u progu wakacji i cieszę się, że dzieci to mają. Chociaż może powinnam żałować, że nie zarabiałam pieniędzy i namawiać dzieciaki do roboty. Pamiętam, że się wysypiałam, czytałam bez opamiętania i grałam w karty. Niech żyją wakacje!
  • adriana_ada 22.06.18, 17:16
    varia1 napisała:

> wakacje to dla mnie czas urlopu nawet kiedy muszę być w Warszawie
    > i te puste ulice bez korków !

Jak to puste ulice bez korkow? Przeciez czas wakacji, to czas zjezdzajaych sie turystow na zwiedzanie.
  • mariuszg2 22.06.18, 19:09
    Jakaś notorycznie pesymistka jestes. Być może jestes inteligentna....

--
    Mława jest OK
  • varia1 23.06.18, 14:36
    ale oni rzadko poruszają się po mieście w tzw godzinach szczytu
  • mariuszg2 23.06.18, 23:41
    Tu swynko.... szczyt na ulicy...w stolicy... a fe
    ... pewnie w godzinę W w 44tym byś goliata koktajlem molotowa spoila aby z barykady w kanał splynąć rządz nieokielznaniem

--
    Cygańską duszę mam
  • kalllka 24.06.18, 11:58
    do Augusta trochę czasu jeszcze..
    Pamietam w czas wakacji Rzym, wyludniony..a i wyludnione ulice miast podczas Izaury niewolnicy z kamiennego kręgu czy ulicy..
    No i jeszcze totalne wyludnienie podczas meczu , w 1974...tylko telewizory bez okna grzmiały biało czerwono.. i głosem /Ciszewskiego ? /nasi jebuduuuuu i przeszli jeden po drugim...
  • varia1 24.06.18, 19:13
    Mariusz, zmień dilera bo ci coś namieszał
  • leanne_paul_piper 22.06.18, 21:32
    Warszawa bez korków to weekend majowy i w Boże Ciało. Bosko się wtedy jeździ opuszczonymi ulicami.
    A moje wakacje dopiero za 49 dni, buuuuu.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/GmKAzs5mb5mHRazLxA.jpg
  • obrotowy 22.06.18, 22:08
    varia1 napisała:
    > lubicie ten moment kiedy młodzieży nie trzeba rano zrywać z łóżek, można w spokoju wypić kawkę i rozpocząć dzień w swoim rytmie?

nie lubimy.
    petalo sie to podrosniete bachorstwo po domu i nie wiadomo bylo - co z tym zrobic.
  • nick.jak.nick 23.06.18, 06:57
    Byc moze znajdzie sie szczesliwiec, ktoremu nie bedzie pezeszkadzac cala 16 z roznych miotow i bedzie cieszyl sie, ze sie paletaja gwarnie i zwiewnie. a umiec zyc z alimentow to tez sztuka, do pracy nie trzeba chodzic
  • piataziuta 23.06.18, 09:57
    O fu! Nie lubię!

Pozdro znad morza! ;)
  • strofakota 23.06.18, 22:01
    "lubicie ten moment kiedy młodzieży nie trzeba rano zrywać z łóżek, można w spokoju wypić kawkę i rozpocząć dzień w swoim rytmie? "

lubie, i moge sobie rano spokojnie siedziec na kanapie i ogladac powtorke wiadomosci z dnia poprzedniego i nie musze robic kanapek do szkoly tylko wypijam jedna kawe, potem druga i trzecia i dopiero kiedy wiadomosci obejzalam piec razy i znam je na pamiec, zaczynam dzien. Super..
  • vlm76 05.07.18, 00:53
    Z tymi "pustymi ulicami" to bym polemizował. Nie wiem jak Warszawa, ale Kraków w wakacje jest tak samo (albo może nawet bardziej) zakorkowany. Raz, że zjeżdża się tu masa turystów, a dwa, że połowa ulic zamknięta z powodu remontów.

--
    Kazimiera Zawistowska
  • derff 05.07.18, 08:38
    Byłem kiedyś w Rzymie w sierpniu. Było tak pusto że zakręciłem raz z przyczepą na srodku ulicy
  • anapaa 05.07.18, 09:12
    moje dzieciaki i tak wstaja rano, ale taki maja zegar biologiczny jeszcze ;) jak beda starsze, beda załować, że nie leniuchwały. W miescie rzeczywiście ruch mniejszy, ale miejsca turystyczne zawsze na topie i zawsze odwiedzane. Byłam w Łodzi ostatnio i o ile samo miasto - ruch mniejszy, tak starówka jak zawsze. Znajoma na cdzień mieszka w Krakowie i to samo - poboczne ulice lżej - nawet w godzinach szczytu, ale na starówce tłumy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.