Dodaj do ulubionych

Pytanie techniczne do bywalców portalu "Sympatia"

26.06.18, 07:56
Czy jest możliwe, aby ktoś był zalogowany na sympatii i wyświetlany był status „teraz online”, ale ta osoba wcale nie korzystała w danym momencie z portalu????

Pan z którym dość intensywnie i rokująco korespondowałam twierdził, że zalogowany był tylko jak to określił pozornie, bo szukał dokumentacji i przy przełączaniu aplikacji wyskoczyła mu sympatia. Nadmieniam, że często mu się to zdarzało...

Chodzi mi o to, że na dole pod moją wysłaną wiadomością była strzałka i komunikat „nie przeczytał Twojej ostatniej wiadomości”. Na górze wyświetlała się miniaturka faceta, z którym rozmawiałam, zielone kółeczko i informacja „teraz online”.

To było tak, że ten status wyświetlał się np. przez godzinę czy dwie a wiadomość pozostawała wciąż nie odczytana, a on wciąż był ze statusem „teraz online”.

Czy jest możliwe, że facet mówił prawdę?

Bo mi to niestety wygląda na to, że kłamie – jest zalogowany i pewnie ma wiele wiadomości od różnych kobiet i sam sobie wprowadza kolejność które wiadomości, od której kobiety kiedy czyta...
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 26.06.18, 09:13
    mozliwe sa obie te opcje - ktore zapodalas.
  • pani_tau 26.06.18, 20:44
    Okłamuje cię i do tego nieudolnie. Dokumentacji szukał..., Szkoda, że nie Graala.
    Tak że nie licz na wyłączność, a za takie chamskie posądzenie o głupotę to bym go wrzuciła na czarną listę.
  • obrotowy 27.06.18, 06:34
    pani_tau napisał(a):
    a za takie chamskie posądzenie o głupotę to bymgo wrzuciła na czarną listę.

chamskie - to jest sledzenie wlasnego stalego partnera

a sledzenie potencjalnego kandydata na partnera jest wrecz smieszne i dziecinne.
  • annajustyna 27.06.18, 08:32
    O to to! Dziewczyno, troche godnosci, z facetem z sympatii chcesz po tygodniu/miesiacu etc rodzine zakladac?! I jeszcze go o czestotliwosc bycia w sieci dopytujesz?!
  • pani_tau 27.06.18, 19:42
    Obrotowy, nie zrozumiałeś o czym piszę. Panu zabrakło cywilnej odwagi i wstawia denne tłumaczenia w przekonaniu, że lipstikk je łyknie.
    A że śledzeniem tos chłopie pojechał. Jak ci ktoś zapuka dwa razy do drzwi, odczeka minutę i sobie pójdzie to pewnie dzwonisz na policję.
  • obrotowy 27.06.18, 22:09
    pani_tau napisał(a):
    > Obrotowy, nie zrozumiałeś o czym piszę. Panu zabrakło cywilnej odwagi i wstawia
    > denne tłumaczenia w przekonaniu, że lipstikk je łyknie.

- nadal bzdety.
    ten pan nie jest formalnym partnerem tej pani i nie musi sie z niczego tlumaczyc,
    a jej pytania uwazam za niestosowne.
    to wychodzenie z wymaganiami do kogos - z kim sie nawet nie calowalo...

> A że śledzeniem tos chłopie pojechał. Jak ci ktoś zapuka dwa razy do drzwi, odczeka minutę i sobie pójdzie to pewnie dzwonisz na policję.

- nie ma takiej opcji.
    klatke mam zamknieta.
    a jak ktos dzwoni patrze przez okno - kto to.
    - jesli to ktos nieznajomy, wlaczam domofon i pytam kto i w jakiej sprawie.
  • annajustyna 12.07.18, 10:12
    A to calowanie sie do czegos zobowiazuje?
  • chardonney 27.06.18, 10:40
    Moze jest zalogowany bo sprawdza czy ty jestes zalogowana hahahaha
  • kachaa17 27.06.18, 19:11
    Nie wiem jak jest na sympatii ale wiem, że czasem aplikacje przekłamują. Ja np. kiedyś korzystałam z badoo i przez 1,5 godziny byłam niedostępna bo byłam na basenie a raczej trudno brać telefon do pływania i jeden gość mi potem zarzucil, że on pisał, ja byłam dostępna i go zignorowałam. To taki przykład. Druga sprawa jak jest naprawdę u tego faceta.
  • ogorkowy_bywalec 11.07.18, 16:51
    Tak, możliwe. Kręciłam się kilka miesięcy po tym portalu i to zauważyłam. Po wylogowaniu przez dłuższy czas i tak ma się status online. I ja zwracałam komuś uwagę, i mi zwracano. Nawet zauważyłam, że nie jest to stały czas. Raz to było kilkanaście minut, innym razem nawet do 2 godzin. Jakiś taki dziwny algorytm.
  • lew_ 12.07.18, 16:05
    Na sympatii jest opcja wylyczenia tego,wiec jak by chcial to by wylaczyl i pisal i nie widzaialbys go onnline.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.