Dodaj do ulubionych

co sądzicie?

04.07.18, 11:07
Witam, mój facet bardzo lubi jak stawiam sobie kołnierz przy różnych ciuchach które noszę- szczególnie np. koszuli, czy kurtce jeansowej lub skórzanej. Widzę czasami dziewczyny, które też tak robią, wiec może nie jesteśmy odosobnieni ;-)? A może po prostu my same ubrane w ten sposób czujemy się bardziej sexy ? Ja tak. Co sądzicie ?
Pozdr.
Inka
Edytor zaawansowany
  • alpepe 06.07.18, 14:55
    Taki postawiony kołnierz dodaje pazura. Ja tam stale czuję się sexy, nie potrzebuję nawet i kołnierza, niemniej, czasem fajniej to wygląda :)

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • znana.jako.ggigus 06.07.18, 15:13
    Ciekawe, mnie taki kolnierz drazni. Stawiam kolnierz tylko podczas deszczu, sniegu.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • alpepe 06.07.18, 16:03
    No, ale od takiej koszuli prostej, w męskim stylu też?

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • znana.jako.ggigus 06.07.18, 19:47
    Też!

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • zbyfauch 06.07.18, 15:31
    Mnie się podoba, jak kobieta "spina" sobie włosy na górze dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Serio.

--
    Pustelnia
  • obrotowy 06.07.18, 20:35
    tylko i wylacznie.

bo to "artystyczne" i... wszystko jasne.

aha i jeszcze krawatki nienawidzimy.
    www.esperanza-fashion.pl/product-ger-136-EXTRA-KOSZULA-ZE-STOJKA-BIEL-H902-japan-style.html
  • varia1 10.07.18, 07:32
    jak się jest sexy, to już żadne ubranie nie robi tego "bardziej"
    bo najbardziej sexy jest mózg :)
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 08:25
    serio?

--
  • obrotowy 11.07.18, 14:56
    varia1 napisała:
    > bo najbardziej sexy jest mózg :)

moze u miezczyzn...
    bo u kobiet to raczej bioderka i rodzaj falowania nimi w chodzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.