Dodaj do ulubionych

Niesamowity pociąg fizyczny i nieśmiały facet

06.07.18, 13:51
Nigdy nie byłam wielką fanką seksu. Uprawiałam go, żeby moi byli nie czuli się pozbawieni tego aspektu życia, ale to nie było specjalnie przyjemne. Seks bardziej bolał, niż dostarczał frajdy.

Jakiś czas temu poznałam bardzo fajnego faceta, dobrze się z nim dogaduję, mamy podobne podejście do wielu spraw. On dość długo nie robił nic o podtekście seksualnym, ale w końcu zaczął działać bardzo delikatnie i nieśmiało. W końcu wylądowaliśmy razem w łóżku. Orgazmu pochwowego nie było, ale było mi z nim tak wspaniale. Nikt mnie nigdy tak nie rozpalał dotykiem, pocałunkami i pieszczotami. Sama penetracja nie bolała, była nawet przyjemna, choć króciutka.

Po tej pierwszej nocy napaliłam się na niego jeszcze mocniej. On natomiast wstydził się, jak się później okazało, to był jego pierwszy raz. Wytłumaczyłam mu, że drugi będzie jeszcze fajniejszy. I było cudnie, znowu bez orgazmu, ale tutaj już zaczynałam dochodzić w pozycji na pieska, tylko on nie dał rady dłużej. Ale znowu było bardzo fajnie.

Jednak on bardzo się zamknął w sobie po tym drugim razie, bo uważa, że jest beznadziejny. Nie umie mnie doprowadzić do orgazmu albo zbyt szybko dochodzi. Tłumaczyłam mu, że jest to dla mnie bez znaczenia, bo po prostu mogłabym z nim to robić codziennie dla innych aspektów przyjemności. Ale on uważa, że go tylko pocieszam. Jak do niego dotrzeć? On jest DDA, ale bardzo fajny i wartościowy.
Edytor zaawansowany
  • maks-23 06.07.18, 13:57
    No niestety tak w życiu bywa. Nie wolno się poddawać i może z czasem będzie lepiej.
  • nadinka88 06.07.18, 14:01
    Czyli proponujesz go dalej subtelnie zachęcać? Mam naprawdę na niego wielką ochotę. Może iść w ten sposób i po prostu samej rozpocząć namiętne pieszczoty. Jak będzie chciał więcej, to coś z tym zrobi. Nie chcę na nim niczego wymuszać.
  • znana.jako.ggigus 06.07.18, 14:15
    rzuc sie na niego. Wez jego glowe miedzy Twoje dlonie i caluj, dzis jest miedzynarodowy Dzien Pocalunku.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • piataziuta 06.07.18, 15:45
    przeczytałam: "rzuć się na niego. weź jego głowę między Twoje nogi"
    :X
  • zbyfauch 06.07.18, 15:54
    piataziuta napisała:

> przeczytałam: "rzuć się na niego. weź jego głowę między Twoje nogi"
    > :X

Śmiem twierdzić, że to był zamierzony chwyt Żiżi. Taka żiżibola retoryczna.

--
    Pustelnia
  • piataziuta 06.07.18, 23:11
    Tylko Żiżi może powiedzieć, co Żiżi miała na myśli, gdy pisała po żiżowemu!
  • beatataka 07.07.18, 10:38
    DDA często mają niskie poczucie własnej wartości i stąd być może niedowierzanie z Jego strony, że jest Ci z nim dobrze a będzie jeszcze lepiej. Nie powinno się opowiadać facetowi o swoich byłych, ale może w tym wypadku byłoby to wskazane. Opowiedz mu o swoim wcześniejszym podejściu do seksu i o tym, że jest pierwszym facetem, z którym sprawia Ci to prawdziwą przyjemność. Przeżywania orgazmu też trzeba się czasami nauczyć, więc niekoniecznie jego brak u Ciebie wynika z Jego nieudolności. No i trening czyni mistrza;)
    -----------------
    terapiarodzinna.com
  • nadinka88 07.07.18, 11:30
    W ogóle też myślałam o tym, żeby mu powiedzieć, jak kiedyś było, oczywiście bez nadmiernego wnikania w szczegóły. Wiem, że przeżywania orgazmu trzeba się nauczyć i absolutnie go o to nie obwiniam. Czasem będzie coraz lepiej, bo poznamy swoje upodobania:) Dlatego ja chcę dalej próbować.
  • mariuszg2 09.07.18, 15:05
    beatataka napisała:

> DDA
    Poproszę o rozwinięcie skrótu...
    Poproszę o opisanie również pozycji na pieska... nigdy nie rozumiem dlaczego kobiety zdrabniają nazwy pozycji... poza tym jest wiele ras psów i każda z nich może być skrajnie różna od innej... no bo jak porównać pozycję na jamnika z pozycją na cziłałę lub bernardyna?...o jorkach nie wspomnę...

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 07:56
    dobre!!
    a pozycja na kundelka to free style.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • znana.jako.ggigus 07.07.18, 12:11
    żiżowanie i w ogóle żiżi, ten temin z kolei wprowadziła alpepe
    chciłam nawet zmienić nick na żiżi (jak bliski do Gigi Niziurskiego), ale forum nie ma litości dla polskich znaków.
    Ziuta!!!! Na zawsze w sercu myyyym heeej
    wyparłaś Mariusza na zawsze. Na zawsze!!!
    Mam nadzieję.

piataziuta napisała:

> Tylko Żiżi może powiedzieć, co Żiżi miała na myśli, gdy pisała po żiżowemu!

--
  • mariuszg2 09.07.18, 15:07
    znana.jako.ggigus napisała:

> wyparłaś Mariusza na zawsze. Na zawsze!!!
    > Mam nadzieję.
    >

Tak napierała że się wycofałem...

--
    Mława jest OK
  • piataziuta 09.07.18, 19:26
    "Ziuta!!!! Na zawsze w sercu myyyym heeej
    wyparłaś Mariusza na zawsze. Na zawsze!!!
    Mam nadzieję."

Jak to!?
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 07:55
    No wiesz - moje serce jest ploche i plonne, a takze obszerne.

--
  • znana.jako.ggigus 07.07.18, 12:09

piękne!!! żibola, jestem bohaterką neologizmu!!!

Nie, nie, to cytat z mojej koleżanki, gdy mi radziła, jak poderwać pewnego kolegę sympatycznego i chodziło o głowę, przyciągnąć do swojej twarzy i dalej leci.

zbyfauch napisał:

> piataziuta napisała:
    >
    > > przeczytałam: "rzuć się na niego. weź jego głowę między Twoje nogi"
    > > :X
    >
    > Śmiem twierdzić, że to był zamierzony chwyt Żiżi. Taka żiżibola retoryczna.
    >
    >
    >

--
  • annajustyna 07.07.18, 20:45
    Ja tez zrozumialam w pierwszym momencie, ze miedzy nogi. Co nam po glowach chodzi!
  • perseidy 07.07.18, 21:19
    Bardzo słuszny kierunek z tymi nogami :-) I same korzyści. Autorka pewnie zaliczy fajny orgazm, a pan się zachęci. Same pozytywy. Tak, że głowa między dłońmi na dobry początek, a potem niech ta głowa trafi we właściwe miejsce :-)
  • znana.jako.ggigus 08.07.18, 10:36
    Optymistka.
    Sama głowa między nogami niczego nie gwarantuje.

perseidy napisała:

> Bardzo słuszny kierunek z tymi nogami :-) I same korzyści. Autorka pewnie zalic
    > zy fajny orgazm, a pan się zachęci. Same pozytywy. Tak, że głowa między dłońmi
    > na dobry początek, a potem niech ta głowa trafi we właściwe miejsce :-)

--
  • annajustyna 08.07.18, 12:17
    😂😂😂
  • mariuszg2 09.07.18, 15:16
    znana.jako.ggigus napisała:

> Optymistka.
    > Sama głowa między nogami niczego nie gwarantuje.
    >
    > perseidy napisała:
    >
    > Tak, że głowa między d
    > łońmi
    > > na dobry początek, a potem niech ta głowa trafi we właściwe miejsce :-)
    >

myślę, że facet co ma łeb na karku i trochę oleju w głowie nie robi cyrków z głową w dłoniach lub gdzie indziej...
    grodzi to obfitymi odrostami poroża - z wyjątkiem półgłówków ale jak rozumiem między nogami konieczna jest owalna symetria... idealnie dla Pań pasuje mi Struś. Mistrz chowania głowy w piasek... same zalety:
    1. głowa z wibrującym dziobem
    2. Długa szyja
    3. Naturalny piling waginalny (ziarenkami piasku pustyni)
    4. Miękki w dotyku
    5. Okazałe pióra ozdobne
    6. Silne uda
    7. Szybkość pędziwiatra
    8. Potężne jaja
    9. domator

--
    Mława jest OK
  • piataziuta 09.07.18, 19:24
    >myślę, że facet co ma łeb na karku i trochę >oleju w głowie nie robi cyrków z głową w >dłoniach lub gdzie indziej...

Uuuuuuuu...
    Właśnie spaliłeś swój PR, niczym Godlewska wjeżdżając w zamkniętą, pełną ludzi ulicę, po pijaku.
    Facet który się boi, że robienie minety odbiera mu męskość, to podwójna porażka. Raz, że z powodów ideologicznych, dwa - seksualnych.
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 07:53
    Nie odebralam tego jako strachu przed mineta w tej wypowiedzi.
    Nie robic cyrkow to tez nie szalec, nie przesadzac.
    Ale tak inna bajka - w sumie nie wolno czuc obrzydzenia, a jednak kazdy ma prawo je czuc do tej formy, powiedzmy eskpresji. No dobra bez zizzimow - do tej formy seksu.
    Tak refletkuje sobie jedzac slodka, mlodziutka marchwke.

--
  • piataziuta 11.07.18, 10:26
    możesz odbierać słowa jak chcesz i dawać prawo do czucia obrzydzenia jak cukierki
    a ja i tak będę z Maria darła łacha, przy każdej okazji :P
  • znana.jako.ggigus 11.07.18, 10:30
    wiem.
    Ale to Maniusia problem, nie mój. Na jego miejscu zmeniłabym nicka, ale zwał go zdradzi.
    Poza tym w kwestii minety nie oceniam go ta ostro, jak Ty. Pragnę zauważyć.

--
  • piataziuta 11.07.18, 13:19
    e tam, od razu zmieniać nika!
    niech bierze na klatę i pokaże jaki jest "męski", przecież jestem tylko mała, słaba, głupia, kobieta :D
  • mariuszg2 11.07.18, 15:34
    tam zaraz drzeć łacha...wystarczy poprosić a zrobię Ci prywatnie striptiz...

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • mariuszg2 10.07.18, 08:21
    Dlaczego myślisz, że się boję? Mnie chodzi o poczucie sprawiedliwości... mineta ok ale tylko przy jednoczesnym lodzie...jest sprawiedliwie i obywatelsko. Przyjemność dla każdego... możliwość zmiany pozycji góra-dół...możliwość dołączenia kolejnej pary do zabawy - słowem pozycja 69 rządzi.

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • stokrotka_a 10.07.18, 22:52
    mariuszg2 napisał:

> (...) jest sprawiedliwie i obywatelsko.

Sprawiedliwość to mrzonka, a "obywatelsko" to w innych dziedzinach życia.
  • piataziuta 11.07.18, 10:20
    mineta to cyrk w oczach faceta, co ma łeb na karku, ale już 69 jest ok?
    kręcisz, maleńki, oj kręcisz

w Twoich literkach czuć zapach stęchłej konserwy!
  • mariuszg2 11.07.18, 15:34
    tylko nie "maleńki" proszę :p

--
    Mława jest OK
  • perseidy 07.07.18, 21:40
    Ech, chłopak był prawiczkiem, pewnie jest mega zestresowany, a Twoje tłumaczenie mu nie bardzo pomaga. On pewnie słyszy: "jesteś beznadziejny, ale w sumie to jakoś tam się dało wytrzymać." To, że pierwsze dwa razy były króciutkie to jest zupełnie normalne. Może mów mu tylko o pozytywach i jak Ci było wspaniale i powiedz mu, że będzie jeszcze lepiej, jak się trochę w tej materii lepiej poznacie. Bo tak jest. BTW jeśli odczuwasz ból przy seksie to koniecznie idź do ginekologa, to jest jakiś problem możliwe, że anatomiczny, który być może można wyeliminować. Seks nie ma boleć, chyba że poprzedni partnerzy nie byli w ogóle podniecający. A i nie wierz w ten nieszczęsny orgazm pochwowy. Nie to, że jest bajką o żelaznym wilku, ale łechtaczka (kto w ogóle wymyślił tę nazwę?) to jest epicentrum wydarzeń :-)
  • stokrotka_a 08.07.18, 13:33
    perseidy napisała:

> (...), pewnie jest mega zestresowany, (...)

Nie mega tylko super mega!
  • nadinka88 08.07.18, 21:39
    W ogóle to jest normalne i ja nie mam o to do niego pretensji. Może masz rację, że on to źle odbiera, bo też z jego perspektywy to brzmi jak litość. Nie o to mi chodziło, rzecz jasna.

Co do bólu, to wcześniej po prostu faceci w ogóle się nie starali ani o nastrój, ani o to, by było fajnie. Ani komplementów, ani gry wstępnej. W ogóle teraz jest super pod tym względem, bo on się bardzo stara:)
  • mariuszg2 09.07.18, 15:17
    perseidy napisała:

> ą o żelaznym wilku, ale łechtaczka (kto w ogóle wymyślił tę nazwę?) to jest epi
    > centrum wydarzeń :-)

Kochanie....
    Epicentrum zawsze ale to zawsze znajduje się w mózgu.

--
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • perseidy 10.07.18, 21:54
    Obawiam się, że ulegasz pitu pitu. Spróbuj to epicentrum zlokalizować duuuużo niżej niż mózgowie per se... I nie musisz dawać znać, jakie będą efekty. Pewnie będziesz zbyt zajęty :-), bo jeśli Twoja partnerka też w to wierzyła będzie bardzo, ale to bardzo przyjemnie zaskoczona :-)
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 22:22
    Wiesz, to w mózgu się człowiek zakochuje, fascynuje, otwiera na kogoś, doznania i na grzebanie innym i sobie w narządach moczowo-płciowych.

--
  • stokrotka_a 10.07.18, 22:56
    perseidy napisała:

> Obawiam się, że ulegasz pitu pitu.

Obawiam się, że nie pojmujesz, czym jest centrum w sferze seksualnych przeżyć i doznań. :-)
  • kemstowicz 07.07.18, 22:08
    Wyguglałem co to znaczy DDA i cieszę się, że jestem z normalnej rodziny i mam relacje z normalnymi ludźmi. Każdej patologii i wszystkie spoza marginesu strasznie współczuję. Dacie radę Kochani! Wspierajcie się, zasługujecie na siebie. Napiszcie namiary na 1% gdzie przekazywać.
  • stokrotka_a 08.07.18, 13:35
    kemstowicz napisał:

> Każdej patologii i wszystkie spoza marginesu strasznie współczuję.

Ty chyba jesteś z marginesu. Popracuj nad rozumieniem tego, co piszesz.
  • varia1 10.07.18, 07:35
    DDA to trudny partner, w każdym aspekcie
  • nadinka88 11.07.18, 14:15
    Masz może jakieś doświadczenia, którymi chciałabyś się podzielić? On jest trudny, to fakt. Ale nie uważam, że trzeba go sobie odpuszczać, bo wydaje się bardzo wartościowy. Poza tym, że ma teraz jakąś blokadę na seks, zachowuje się normalnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.