10.07.18, 05:28
od razu napisze, ze nie jestem marianem, tylko kobieta, piszaca z konta faceta....
do rzeczy...
bylam na randce , spotykam sie z nim juz troche, spedzilismy mily wieczor ogladajac zachod slonca, nastepnie to ja zaproponowalam kolacje ,bo randka byla dluga i zglodnialam , on powiedzial ok..., podjechal pod restauracje i powiedzial mi zrob mi loda i wyciagna l"go"...zrobialm... restauracje zamkneli w miedzy czasie..., czuje sie z tym zle, tak jakbym miala mu zaplacic tym lodem za ten obiad...
jestem powazna kobieta, randkuje od niedawna, po rozwodzie pierszy facet...
czuje obrzydzenie do samej siebie...
Edytor zaawansowany
  • alpepe 10.07.18, 06:19
    Facet do zapomnienia.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • varia1 10.07.18, 07:38
    eeeee, nie żebym była przeciwna takim spontanicznym akcjom samochodowym, ale zamiast kolacji ? nie do pomyślenia
    nie czuj obrzydzenia do siebie, zrobiłaś to co w tamtej chwili miałaś ochotę zrobić, tak? czy czułaś się przymuszona ?
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 07:50
    Nie Ty powinnas czuc obrzydzenie do samego siebie.
    Jak mowi powiedzenie - podniesc sie, otrzepac, poprawic korone i isc dalej.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 07:57
    Z drugiej strony to chyba jednak spam.

marian_malek napisała:
    podjechal pod restauracje i powiedzial m
    > i zrob mi loda i wyciagna l"go"...zrobialm... restauracje zamkneli w miedzy czasie

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • marian_malek 10.07.18, 12:20
    nie jest to spam, napisalam watek bo czuje sie zle z tym
  • alpepe 10.07.18, 13:04
    dlatego do zapomnienia.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • znana.jako.ggigus 10.07.18, 14:46
    Skoro Ci w miedzyczasie zamnkneli restauracje, to iel Ci to zajelo? 2 godziny?

--
  • obrotowy 10.07.18, 12:18
    ze lody to sie konsumuje po jedzeniu, a nie przed.
  • strofakota 10.07.18, 21:48
    dosyc obrzydliwe. Po czyms takim chyba nie chcialo ci sie juz jesc? tfu..
  • piataziuta 11.07.18, 10:08
    Szanująca się kobieta, drogie trolololo. nie robi lodów na głodnego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.