Dodaj do ulubionych

Nie wiem kto jest ojcem!

06.08.18, 14:42
Pomocy! W ciągu ostatniego roku miałam kilku partnerów seksualnych. Robiłam test i okazało się, że jestem w ciąży. Jak mam sprawdzić który z nich jest ojcem mojego dziecka? Jest to możliwe jeszcze przed porodem??? Chcę wiedzieć jak najszybciej!
Edytor zaawansowany
  • szeptulec 06.08.18, 14:54
    Najlepiej za pomocą wyliczanki Entliczek - pentliczek :D
    Nie sądziłam, że w XXI wieku istnieja jeszcze takie durne dziewuchy.
  • varia1 06.08.18, 15:06
    Bridget Jones 3
    może nie pomoże rozwiązać zagadki ale przynajmniej się pośmiejesz
  • alpepe 06.08.18, 16:03
    teoretycznie to można pobrać materiał genetyczny w amniopunkcji, o ile dobrze pamiętam. Ale nie wiem, kto to robi, musiałabyś wygooglać. Poza tym możesz podać partnerów o ojcostwo, a konkretnie o alimenty, tylko tu też przydałaby się konsultacja z prawnikiem. Nie pamiętam, jak to się fachowo nazywało, w każdym razie już z racji ciąży by ci coś przysługiwało.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • dziala_nawalony 06.08.18, 20:36
    ,..hi..hi...a to się ucieszy ktorys z tych szczesliwcow,a dokładnie ten na którego padnie...ja pierdykam,chyba na jego miejscu jeszcze tego samego dnia, w którym dowiedzilabym się, co i z kim mi się przytrafilo,to niczym strus pędziwiatr dalbym w dluga. jest tez i pozytyw calej tej uroczej kinder niespodzianki,teraz jak nic masz pewność,ze jesteś popularna...

--
    ~~
    ,.help me make it trough t' night
  • stokrotka_a 06.08.18, 22:35
    dziala_nawalony napisał:

> ,..hi..hi...a to się ucieszy ktorys z tych szczesliwcow,a dokładnie ten na któr
    > ego padnie...ja pierdykam,chyba na jego miejscu jeszcze tego samego dnia, w któ
    > rym dowiedzilabym się, co i z kim mi się przytrafilo,to niczym strus pędziwiatr
    > dalbym w dluga. jest tez i pozytyw calej tej uroczej kinder niespodzianki,tera
    > z jak nic masz pewność,ze jesteś popularna...

Chyba nie traktujesz tych wypocin sezonu ogórkowego poważnie?? :-) A na poważnie, gdyby jej przytrafiło się z tobą, to powinna dać w długą, nie sądzisz?
  • dziala_nawalony 06.08.18, 22:57
    ,..nie można odstawać, wiec dostosowałem sie po calosci i do klimatu i do meritum..
    , ..jak najbardziej powinna uciec, zdaje się,ze nie bylbym wystarczajaco dobra partia dla niej. 8)

--
    ~~
  • stokrotka_a 07.08.18, 14:52
    dziala_nawalony napisał:

> ,..nie można odstawać (...)

Można...

> , ..jak najbardziej powinna uciec, zdaje się,ze nie bylbym wystarczajaco dobra
    > partia dla niej. 8)

Pomyśl - gdybyś dobrowolnie doświadczył przygodnego seksu z kimś, kto nie robi z tego cudu kościoła katolickiego, to nie miałbyś moralnego prawa przypinać takiej osobie negatywnej "łatki".
  • kachaa17 06.08.18, 21:13
    Ale w ciągu roku nie zaszłaś w ciążę, tylko w konkretnym terminie to może da się jakoś zawęzić potencjalnych kandydatów?
  • dziala_nawalony 06.08.18, 21:28
    da się, o ile interwaly nie były zbyt krótkie..

--
    ~~
  • mariuszg2 06.08.18, 21:53
    nerwowa1234 napisała:

> ojego dziecka? Jest to możliwe jeszcze przed porodem??? Chcę wiedzieć jak najsz
    > ybciej!

a po co Ci to teraz?

wyluzuj...uwierz w siebie.... w ostatnim roku byłaś cudowna, kochająca, czuła i wrażliwa. gotowa aby dawać miłość światu... oto Twych cnót owoc... przywitaj go ze spokojem... ojca dobrego mamy wszyscy jednego... i tak...także ten... total relax...

i pamiętaj ...mamy teraz dużo fajnych programów... wszystkie na plus...

--
    Cygańską duszę mam
  • obrotowy 07.08.18, 02:33
    najbardziej i najmocniej kocha.

i muvie Ci to zarowno w Twoim , jak i w dziecka Interesie.

• strofakota 07.08.18, 14:17
    wybierz tego co sie najlepiej na ojca nadaje
  • bigzaganiacz 07.08.18, 14:51
    na poczatek mozeszw ykluczyc tych ktorzy weszli tylnymi dzwiami , jesli wiesz co mam na mysli
  • szeptulec 07.08.18, 15:32
    Nie stresuj przyszłej matki;PP
    Casting może? ;D
  • jedenzero84 07.08.18, 16:52
    Dobre było jebanko, że nie pamiętasz kto 😂
  • ada_ww 07.08.18, 21:59
    Istnieja prenatalne testy dna, ale jak sypialas z kilkoma facetami w podobnym czasie, to niestety jak chcesz udowodnic, ze ktorychs z nich jest ojcem, to musisz sama za ten test zaplacic. Sa to testy niestety bardzo drogie, moga tez panowie niechetnie sie im poddawac, wiec musialabys zalatwiac to przez adwokata. Moim zdaniem nalezy spokojnie poczekac, az dziecko przyjdzie na swiat i wtedy wynajac adwokata, co by sporzadzic procedure udowodnienia biologicznego ojcostwa na podstawie testu dna. Po urodzeniu dziecka testy sa zdecydowanie tansze. Jest to chyba na zasadzie procedury domniemanego ojcostwa na podstawie testu dna. Za cala sprawe bedziesz musiala zaplacic sama, bo nie sadze, zeby ktorychs z tych zacnych gentelmanow wlasnowolnie zglosil sie do ciebie mowiac skarbie, chce wiedziec, czy to moje dziecko.
  • bartoszow 07.08.18, 22:10
    poczekaj i zrób badania
  • kornela991 14.08.18, 10:16

ja bym się chyba załamała w takiej sytuacji…
  • corgan1 14.08.18, 21:11
    "Mamma Mia!"... a nie, to już było. Ale w musicalu wszystko dobrze się kończy!
  • adria231 15.08.18, 07:31
    Oglądałam jakiś program telewizyjny o dziewczynie, która z takiej sytuacji zrobiła sobie sposób na dobry biznes. Kopię USG
    z ciążą powysyłała do wszystkich potencjalnych ojców i wszystkich równo doiła z pieniędzy. Trwało to przez 2 lata. Potem wszystko się wydało.
  • l.george.l 15.08.18, 15:29
    A na co ta wiedza? Wybierz tego, który ucieszy się na wiadomość, że został ojcem i jest gotów, i co najważniejsze ma środki na to, by tworzyć z Tobą i dzieckiem rodzinę.
  • corgan1 15.08.18, 23:14
    I jest wystarczającym jeleniem, któremu nie przyjdzie do głowy zrobić kiedyś testy na ojcostwo.
  • adria231 16.08.18, 06:49
    Wydaje mi się, że jeżeli facet uzna dziecko za swoje- nie ma możliwości tego odkręcić, nawet jak testy wskażą że nim nie jest. Będzie bulił do pełnoletności nieswojego potomka.
    Słyszałam o takich sytuacjach,kiedy w małżeństwie dziecko było owocem zdrady, a mąż dowiedział się o tym po dłuższym czasie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.