Dodaj do ulubionych

Była żona i dziecko

13.10.18, 14:36
Hej mam problem i chciałabym usłyszeć myśli innych na ten temat !
Mąż 7blat temu się rozwiódł .Mial widywać dziecko w każdy weekend i wakacje .Kobieta często robiła wszystko żeby tak się nie stało i ja z nią byłyśmy na spieszcie wojennej .Wielokrotnie wyjeżdżała z kraju i po błaganiach męża wracała.Kobieta jest Rosjanka .Miala partnera , z którym się jej nie ułożyło dochodziło do rękoczynów i zabrała dziecko podczas naszej nieobecności w kraju i uciekła do Rosji .Przez 3 lata nie mieliśmy kontaktu z dzieckiem.Dluga historia wiec w skrócie powiem ze kobieta jest zawistna i zazdrosna wciąż o męża . Dziecko ma teraz 9 lat i sama poprosiła matkę o kontakt z ojcem .Maz pojechał ze szwagrem i się okazało ze kobieta ma ochotę na powrót . Mąż chce wynająć jej mieszkanie kupić wyposażenie i finansować dopóki nie znajdzie pracy .Jestem w szoku bo nie potrafię pojąć ze można porwać dziecko na 3 lata i nie ponieść z tego tytułu żadnych konsekwencji ( na drodze sadowniczej nic nie zdzialalismy niestety ) i mąż nie widzi w tym nic złego tak jakby się nic nie stało wraz z jego cała rodzina .Wciaz słyszę ze przecież to nie o kobietę chodzi tylko o dziecko .. tylko ze przez 7 lat to ja użeram się z ta kobieta chociaż to nie ja wzięłam z nią rozwód ! Mamy razem córkę i jak najbardziej uważam ze dzieci maja takie sama prawa nie zmienia to faktu , ze ta kobieta zeruje na mężu i karta przetargowa jest dziecko .Doprowadza mnie to do szału , ponieważ nie mogę powiedzieć nie nie chce żeby twoje dziecko wróciło ale nie jestem w stanie dać sobie rady z patologia tej sytuacji!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka