Dodaj do ulubionych

Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci

09.12.18, 11:53
Polecam wszystkim kobietom dokładniejsze przyglądanie się swojej "drugiej połowicy", gdyż większość z nich nie jest aż tak potulnymi misiami, jakimi się wydają. Polecam zapoznać się z tym postem i ogólnie z tym całym tym forum dla "mężczyzn" bo ja żałuję że na nie weszłam i już chyba nigdy nie zwiąże się z żadnym facetem:
forum.gazeta.pl/forum/w,150,167283491,167283491,Brak_uciech_blisko_nowego_domu.html
a tu inne takie:
forum.gazeta.pl/forum/w,150,166192382,166192382,Prostytutki_Maz_.html
forum.gazeta.pl/forum/w,150,96707450,96707450,na_ktorym_portalu_randkowym_poszukac_kochanki_.html
Obserwuj wątek
    • dziala_nawalony Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 09.12.18, 13:03
      no i dobra już ostrzeglas,a powiedz teraz co w tym dziwnego? ,..misiu, czy nie misiu schemat zawsze jest ten sam i odwieczny,..bo gdyby nie było wśród was kandydatek na kochanki czy choćby i na zwykle,czy takie przydrożne #urwy, nie byłoby problemu, zwłaszcza ze co drugi wasz misiu az piszczy z powodu syndromu 'niedoje#ania"..a fizjologia meska jest taka, a nie inna,no wiec albo ma to w domu,...albo poza nim

--
      ,.robert palmer&alison krauss
      • creazy_frog Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 09.12.18, 14:02
        dziala_nawalony napisał:

.a fizjologia meska jest taka, a nie inna,no wiec albo ma to w domu
        > ,...albo poza nim
        Można by z tego wywnioskować, że ci dostają regularnie seks w domu nie zdradzają a jest zupełnie inaczej. Wielu facetów nawet jeśli ma w domu seks na zawołanie, to niestety jak widać im nie wystarcza, zwłaszcza gdy żona po ciążach i z wiekiem staje się nieatrakcyjna, to szukają sobie młodszych atrakcyjniejszych poza domem...Ale nawet ci co mają piękne atrakcyjne żony piszą na tym forum, że potrzebują odmiany że niby seks jest ok, żona dobra ale im stale czegoś brakuje bo szybko się nudzą kobietami...Niestety ale z tego wynika, że taka właśnie jest natura męska, że nawet jeśli dostają czego chcą to z czasem im nie wystarcza bo "trawa u sąsiada jest bardziej zielona"... A naiwne żony wierzą w każde słowa swego pluszowego misia, a jak widać im do zdrady nawet wystarczy godzinka poza domem....
      • creazy_frog Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 09.12.18, 14:11
        dziala_nawalony napisał:

> no i dobra już ostrzeglas,a powiedz teraz co w tym dziwnego? ,..misiu, czy nie
        > misiu schemat zawsze jest ten sam i odwieczny,..bo gdyby nie było wśród was ka
        > ndydatek na kochanki czy choćby i na zwykle,czy takie przydrożne #urwy, nie był
        > oby problemu,
        Może dla ciebie nie ma w tym nic dziwnego, dla mnie tylko dziwne jest ze faceci tak szybko nudzący się kobietami, żenią sie i oszukują swoje żony i jeszcze bezczelnie piszą, że nie robią nic złego "bo on ma wtedy dobry humor i żona zadowolona"
        Jeśli masz taka a nie inną naturę to nie żeń się do chol..ty, a dzieci niech im rodzą te prostytutki albo wynajęte surogatki, a normalne uczciwe kobiety niech zostawią w spokoju fałszywe szuje. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ze na starość dowiaduje się że mąż od lat mnie zdradzał, wtedy bym chyba go zatłukła że tyle lat żyliśmy w fałszu a nie nawet zatajaniem tego nie dał szansy na rozwód i ułożenie sobie życia z kimś innym..
        • dziala_nawalony Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 09.12.18, 15:19
          ,..oburzać się i protestować masz swiete prawo..ale, moja droga, badzmy juz do końca szczerzy,bo jeśli chodzi o przyprawianie poroza wspolmalzokowi to i wy nie jesteście takie swiete,..tak, wiec można przyjąć (chyba) ze mniej więcej w przyrodzie wszystko się wyrownuje. no to byłoby chyba wszystko, temat rzeka i nudny,a mnie od mojej Ewki żadna nie wyrwie,bo żadna jej w niczym nie dorownuje, mój związek uważam za kompletny, idealny i spełniony w każdym zakresie,jestem z nia 35 lat, a nadal zaje#iscie mnie pociąga, dosłownie zjadłbym ja każdej nocy, gdyby tylko pozwolila..8) ...wiem, wiem jestem szczęściarzem .miłego popołudnia. 8)

--
      • kika854 Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 17.12.18, 16:43
        Serio? Zwalić winę za puszczanie się facetów na kobiety? No tak, jak mogłam zapomnieć, że mężczyźni, to tylko takie biedne bezwolne i do tego wyjątkowo ograniczone żuczki, myślące tylko przyrodzeniem. Nie ich wina, że sperma przysłania wzrok i nie widzą gdzie pchają ptaka, no chyba że jest to wyszukiwarka najbliższego burdelu. ;-)
        Tak bardzo poniżyłeś całą płeć, że bardziej już się nie da. Dorośli ludzie, wiążąc się w monogamistyczny związek dotrzymują słowa. Jeśli coś nie gra z tą sferą życia i jedno nie chce seksu, to rozmawiają. Jeśli nie umieją rozmawiać lub problem jest głębszy, to się rozchodzą. Tak robią ludzie dorośli, dojrzali umysłowo. Są też tacy jak ty - szukają najbliższego burdelu, co by spuścić z krzyża, po czym swoją niedojrzałość zwalają na kobiety. Żałosne.
        • dziala_nawalony Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 17.12.18, 22:11
          ..przeczytaj i może wroc jak dotrze do ciebie to co tam pisze,...>>Tak bardzo poniżyłeś całą płeć<<, czyli co,stwierdzilem gdzies,ze cala plec jest puszczalska? ..
          ..>Są też tacy jak ty - szukają najbliższego burdelu>

drugie kłamstwo,bo rzecz w tym,ze nie szukam/lem burdeli(moze jestem zbyt chciwy na kase, zbyt leniwy i wybredny przy każdym wyborze) i nie wlaze na kazda,tylko dlatego,ze ma promocje albo wyjątkowo dla mnie chętnie rozkłada nogi..

--
          • kika854 Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 19.12.18, 19:05
            Widać nie ja mam problemy z czytaniem. I pamięcią, bo nie pamiętasz co napisałeś w komentarzu, na który odpowiedziałam. "... bo gdyby nie było wśród was kandydatek na kochanki czy choćby i na zwykle,czy takie przydrożne #urwy, nie byłoby problemu..." no chyba że sam nie wiesz co piszesz. ;-)
        • obrotowy didziu, spuszczam sie na Pania...*) 19.12.18, 18:03
          kika854 napisała:
          Są też tacy jak ty
          - szukają najbliższego burdelu, co by spuścić z krzyża. Żałosne.

spuszczam sie na Pania *:)

(staropolskie okreslenie odpowiadajace dzisiejszemu - polegam na pani:)

ehhh..
          polec na takiej pani ... na ktora mozna sie potem bezpiecznie spuscic...
      • pani.kappa Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 09.12.18, 15:58
        To jeszcze mało wiesz o życiu, jeśli uważasz, że to szczyt demoralizacji, że to coś niesłychanego. Myślę, że to nie troll, bo zbyt konkretnie napisane i przemyślane. Poza tym znałam kogoś o podobnym charakterze. Mój mąż miał kolegę, który przez ponad 10 lat od ślubu zdradzał żonę w okolicznych przybytkach, a prawda wyszła przypadkiem na jaw, gdy w jednym spotkał brata żony, który (jak się później okazało) dostał pracę w hurtowni alko i dostarczał m. in. tam towar. Szkoda pisać o całości, najbardziej dzieci w tym wszystkim było szkoda.
    • derff Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 11.12.18, 10:40
      Chłop jaki jest każdy widzi, Każda też. A jak to rozumieć "komu rodzicie"?? To znaczy jemu chłopu a sobie nie. Zawsze myslałem że dziecko jest wspólne i ma dwoje rodziców i wszystko jedno czy ci rodzice są dobrzy czy żli to są jedynymi rodzicami tego dziecka. Wypowiadasz sie jak surogatka.
      • anna_b81 Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 17.12.18, 20:58
        w tym poście pewnie chodziło tu o to, że można znaleźć dużo lepszych kandydatów na ojców i mężów niż zwyczajny znudzony kobietami podstarzały dzi.w..arz, ale niestety większość kobiet rzuca się na to co jest i nawet jeśli w końcu się domyślą z kim przyszło im się związać, to nie potrafi dopuścić do siebie prawdy i same siebie oszukują, a potem płacz i rozczarowanie
    • caroline565 Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 11.12.18, 18:45
      Bo niestety pomimo wielu naszych szumnych zapewnień, są wśród nas gwiazdy - czy jak to juz ktoś powiedział #rwy. Z drugiej strony - tak czy inaczej - jeśli źle się dzieje w małżeństwie - to nie ma siły, żeby "misio" nie poszedł w trasę. I takiego "misia" jest naszym obowiązkiem pogonić i ostrzec inne. Dopiero co przyjaciółka uwolniła się od takiego "Misia". Kosztowało to sporo nerwów ( i niebieską kartę dla tego mendziaka) ale na całe szczęście już po. Dziewczyny, nie ma co tracić życia na takich "Misiów". Naprawdę.
    • callistob Re: Kobiety, uważajcie komu rodzicie dzieci 14.12.18, 19:21
      Prawie popłakałam się ze śmiechu czytając post o braku uciech. Tekst roku: "Chcę mieć wolny czas, być wypoczęty, zrelaksowany, a później mieć możliwość szybkiego powrotu do rodziny - jestem osobą bardzo szanującą tradycyjne wartości.". To jakiś niezły jajcarz pisał :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka