Dodaj do ulubionych

Mój facet ma kompleksy na punkcie seksu

22.12.18, 19:48
Mam fajnego faceta, ale on ma straszne kompleksy na punkcie seksu. Np. ostatnio piszę do niego z erotyczną propozycją, on mi oddzwania i łamiącym się głosem mówi, że on nie wierzy, że chcę z nim uprawiać seks, bo przecież on jest beznadziejny w te klocki. Szybko dochodzi i nie ma niemal żadnego doświadczenia. Że kobiety takich facetów nie chcą, bo on nie umie stanąć na wysokości zadania. Aż się rozpłakał pod koniec. Jednak mu wszystko wytłumaczyłam, dalej parłam na seks, że mam na niego wielką ochotę, bo jest mi z nim dobrze. W końcu się zgodził. Było bardzo namiętnie, tak się do niego przyssałam podczas gry wstępnej, że obydwoje doszliśmy, zanim cokolwiek się zaczęło. Odczekaliśmy chwilę i potem przeszliśmy do clue wieczoru. Było bardzo namiętnie, ale rzeczywiście on szybko doszedł, niemniej nie miało to dla mnie znaczenia. On mnie zaczął przepraszać, że on szybko doszedł. Obiecał, że spróbujemy po raz trzeci, ale potem się przytulił do mnie i zasnął. No i tak spaliśmy do rana, on głaskał mnie przez sen po ręce. A rano znowu mnie przepraszał, że było krótko, że potem jeszcze zasnął itp. Powiedziałam mu, że było cudownie i nie ma się czym przejmować. Mnie to naprawdę nie przeszkadza, gdy jest krótko, bo jestem taka pobudliwa, że zawsze szczytuję podczas gry wstępnej, bo on naprawdę umiejętnie mnie dotyka i całuje. Tłumaczę mu to, ale to nie do końca przynosi rezultaty. Myślę, że muszę częściej inicjować seks, zawsze gdy mam ochotę, muszę mu to oznajmić. Nawet jak nie będzie miał sił, to będzie wiedział, że go pragnę:) Może to pomoże? Co radzicie?
Edytor zaawansowany
 • katalonja 22.12.18, 23:51
  Chyba najważniejsze, żeby ten mężczyzna czuł się przy Tobie pewny siebie i spokojny. Jeśli mu pokażesz, że w 100% go akceptujesz, to po pewnym czasie będzie wam super w łóżku! Doceń to, że facet jest z Tobą szczery i nie udaje macho. Pewnie znaczy to również, że oddaje się Tobie całkowicie. Takt i wyczucie z Twojej strony zrobią swoje. I kochaj się z nim, ile fabryka dała😉!
 • judith123456 23.12.18, 12:22
  Staram się to pokazywać na każdym kroku, bo naprawdę mi na nim zależy i jest mi z nim dobrze. Też doceniam to, że nie jest macho, bo takich nadmiernie pewnych siebie facetów zwyczajnie nie lubię;)
 • mariuszg2 24.12.18, 09:31
  "Było bardzo namiętnie, tak się do niego przyssałam podczas gry wstępnej, że obydwoje doszliśmy, zanim cokolwiek się zaczęło. Odczekaliśmy chwilę i potem przeszliśmy do clue wieczoru."

  Jakiś dziwny ten facet .... nie wiem co może być jeszcze klu wjeczoró dla faceta po spuszczeniu się.?

  --
  Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
 • stasi1 25.12.18, 08:29
  Brak treningu więc jak częściej się będziecie kochać to się wyrobi
 • diablo666 31.08.19, 11:53
  Facet ma naprawdę dużo szczęścia mając tak wspaniała Dziewczynę.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka