Dodaj do ulubionych

Prezent dla chłopaka

10.01.19, 13:58
Witam, mam problem, a mianowicie niedługo z moim chłopakiem mamy rocznice i nie wiem co mogłabym mu kupić. Myślałem np o biżuterii, jakiejś wspólnej kolacji, wyjeździe. Pomożecie?
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 10.01.19, 14:22
    Przecież Ty go znasz, a nie my. Skąd możemy wiedzieć, co mu sprawi przyjemność? Nie ma takiego prezentu, który spodobałby się wszystkim obdarowywanym.
  • loczek_blond_1 10.01.19, 14:36
    Spraw prezent sobie i zrób z niego użytek - kup sobie piękna bieliznę i zainicjuj romantyczny wieczór. Jeśli bardzo Ci zależy na tym żeby było w formie prezentu - obwiąż się piękną kokardą :)
  • ola159 17.01.19, 22:29
    spoko, dzieki za wszlekie podpowiedzi, ale ratunek i inspiracje znalazłam tutaj yvon.pl/pl/ :)
  • horpyna4 18.01.19, 08:23
    Tak podejrzewałam. Prośba o radę w sprawie prezentu, której to rady nie da się udzielić, nie znając osoby obdarowywanej, to zwykle wstęp do spamu reklamowego.
  • mariuszg2 18.01.19, 08:51
    tym bardziej, że chłopaki nie obchodzą rocznic...

--
    Cygańską duszę mam
  • horpyna4 18.01.19, 09:43
    W zasadzie tak, ale istnieją indywidualne odchyłki. Wiem coś na ten temat, bo sama nijak nie przystaję do stereotypów. Mój chłop zresztą też, więc teoretycznie mógłby trafić się jakiś gość obchodzący rocznice.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.