Dodaj do ulubionych

Wystawił mnie, ale razem pracujemy

25.01.19, 08:34
Hej!
Mam dość trudna sytuacje. Bedac jeszcze w zwiazku zarywal do mnie dość otwarcie kolega z pracy. Pracujemy w gastronomii więc na zmienie jestesmy we 2 czasami we 3. Kilkukrotnie bylismy razem na piwie po pracy, ona zapraszał, on stawiał.
Z bylym czlopakiem rozstalismy się, kolega z pracy dowiedzial sie o tym przy okazji, nie znal dokladnej daty zerwania. Nie traktowalam naszej znajomosci bardzo poważnie, ale lubilam go. W kazdym razie umowilismy sie na kawe 1.5 tygodnia temu, pierwsze wyjście nie po pracy, ale niezależne od niej.
Przyjechałam w umowione miejsce, napisałam smsa, zadzwoniłam. Po 15 min sobie zartowalam, nie to nie, gonic za nim nie będę, na szczęście aż tak mi nie zależało.
Od tej pory nie odezwał sie do mnie. A ja dopiero teraz mam szansę wrocic do pracy (sesja etc). I nie wiem jak sie wobec niego zachowac, a bedziemy razem na zmianie. Zawsze dobrze nam sie razem pracowalo... Nie chce udawac ze nic sie nie stalo ale tez nie chce być obrażona... Więc...?
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Wystawił mnie, ale razem pracujemy 25.01.19, 09:33
      Zachowuj się normalnie, nie odzywaj się do niego bez potrzeby (służbowej). A jeżeli kiedyś przypadkiem będzie chciał umówić się (albo tylko wyskoczyć razem na piwo), odpowiedz spokojnie, że nie utrzymujesz prywatnej znajomości z niesłownymi facetami. Proste, prawda? Wymaga tylko cierpliwego czekania na okazję; jeżeli tego nie potrafisz, to się teraz nauczysz. Taka umiejętność bardzo pomaga w życiu, bo najwięcej głupot wypowiada się pod wpływem emocji, a czasu nie daje się cofnąć.
    • lanka1 Re: Wystawił mnie, ale razem pracujemy 25.01.19, 13:07
      Normalnie bym powiedziała, że może coś mu wypadło. No ale telefon i rączki ma to chociaż mógł już po fakcie odezwać się i przeprosić :) Bardzo dziwne zachowanie.
      Ja bym mu powiedziała, że jak się rozmyślił ze spotkania to wystarczyło chociaż wysłać smsa, bo zmarnował Twój czas a dorośli ludzie się tak nie zachowują.
    • znana.jako.ggigus Re: Wystawił mnie, ale razem pracujemy 26.01.19, 10:58
      Nie udawaj, że nic się nie stało, skoro nie chcesz. A skoro nie chcesz być obrażona, to nie bądź.
      Ja bym się zachowała, jak wobec normalnego kolegi z pracy - sympatyczny, grzeczny dystans, rozmowy o sprawach zawodowych.

--
      ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka