Dodaj do ulubionych

Polak - Marokanka

12.02.19, 12:52
Osiem miesięcy temu poznałem mieszkająca w Polsce Marokanke. Dziewczyna przyzwoita, zeuropeizowana, cztery miesiące później gdy zaiskrzylo, zostaliśmy para. Kochamy się i wspieramy, i szanujemy. Jest tylko jedno ale.
Powiedziała mi bowiem, że jest apostatka islamu. Podobno to zakazane w islamie
i czasem nawet grozi za to śmierć. Ona mówi, że choć jej rodzina pogodzila się
z jej decyzja, to się nie zgadza z jej zdaniem. Miriam odeszła od islamu i wstąpiła do wspólnoty protestanckiej (zielonoswiatkowcy), ale ja nie bardzo rozumiem jak można odejść od tak pięknej i pokojowej religii i jednocześnie narażać się na prześladowania A nawet śmierć że że strony islamskich fanatyków. Ale ona jest gorliwa i ortodoksyjna protestantka i dziwi mnie to. Naprawdę, to osobliwa sprawa.
Ostatnio proponuję mi, że pojedziemy do jej rodziny do Maroka. Czy to bezpieczne? Nie zatrzymaja nas władze marokańskie np policja) jeśli dowiedzą sie, że Miriam ma faceta Europejczyka niemuzulmanina? Trochę się boję.
Doradzcie coś. Czy jechać tam to raz. A dwa - jakoś nie rozumiem jej poglądów odnośnie islamu - że to samo zło, religia wojny itp. Ona atakuje wiarę i wartości, w której się wychowała podczas gdy ja jestem skłonny przyjąć islam, ale ona jest absolutnie przeciwko. Ja jestem otwartym umysłem i nie rozumiem, jak osoba z tamtego kręgu kulturowego może być tak antyislamska. Kocham ja A jednocześnie przykro mi słuchać takich rzeczy.
Edytor zaawansowany
  • mariuszg2 12.02.19, 15:23
    Głupi Polacy coraz częściej stają się ofiarami wojowników Islamu. Gdybym był fanatykiem religijnym zwerbowałbym swoją ofiarę za pomocą żony i wykorzystał. A ponieważ nie jestem to sferę emocjonalną moderuję poprzez medytacje duchowe pieśni i ballad rosyjskich... pomyśl o tym kto może stać za piękna Marokanką... nie jeden otwarty umysł zamknięto na Wschodzie... kreml uczy pokory a, że musi pompować czymś NordStream2 to sugerowałbym krytycznie podejść multikulti sdjełano w Gjermanji...
    Czuj duch!

--
    Mława jest OK
  • stokrotka_a 13.02.19, 19:17
    mariuszg2 napisał:

> Głupi Polacy coraz częściej stają się ofiarami wojowników Islamu. Gdybym był fa
    > natykiem religijnym zwerbowałbym swoją ofiarę za pomocą żony i wykorzystał. A p
    > onieważ nie jestem to sferę emocjonalną moderuję poprzez medytacje duchowe pieś
    > ni i ballad rosyjskich... pomyśl o tym kto może stać za piękna Marokanką... nie
    > jeden otwarty umysł zamknięto na Wschodzie... kreml uczy pokory a, że musi pom
    > pować czymś NordStream2 to sugerowałbym krytycznie podejść multikulti sdjełano
    > w Gjermanji...
    > Czuj duch!

Nie pij tyle!
  • mariuszg2 16.02.19, 17:45
    Nie miałem alko olu w ustach od kilku miesięcy.

--
    Mława jest OK
  • stokrotka_a 16.02.19, 23:02
    mariuszg2 napisał:

> Nie miałem alkoholu w ustach od kilku miesięcy.

Tym gorzej dla ciebie - to znaczy, że twój mózg jest przesycony alkoholem.
  • mariuszg2 17.02.19, 20:46
    Przyznaję. Nie doceniałem Cię. Skąd wiedziałaś że siadam gołą dupa w miednicę pełną spirytusu?
    Tylko mi nie mów kotku, że kobieca intuicja. Nie uwierzę. Tylko mega kobiecy intelekt mógł odkryć tajemnicę mężczyzn, że bez dupy nie ma myślenia.

--
    Cygańską duszę mam
  • aga_pyza87 15.02.19, 05:10
    Skoro Mława jest OK, to Siemianice chyba też?
  • mariuszg2 16.02.19, 17:46
    Ładne te Siemianice

--
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • obrotowy 13.02.19, 01:03
    matek_34 napisał(a):
    Ostatnio proponuję mi, że pojedziemy do jej rodziny do Maroka.
    Czy to bezpieczne?

- NIE.

i koniec dyskusji.
  • derff 13.02.19, 10:23
    Weż z nią ślub i będzie bezpieczna ponieważ w islamie o wszystkim decyduje mąż. Pracowałem w Maroku dwukrotnie i nie czuje się tam islamu tak jak w innych krajach regionu. Są normalne knajpy z alkoholem i panienki za pieniądze, duzo turystów i komercjalizacja jak w Europie.
  • matek_34 13.02.19, 11:40
    To prawda. Marokanczycy w oczach Arabow z innych krajow uchodza za bezboznikow. Taki jest stereotyp.
    Slub to wezmiemy, ale lepiej w Polsce lub na Wyspach Kanaryjskich. Mimo wszystko.
  • obrotowy 13.02.19, 13:08
    ale dalej nie radze samotnie jechac...
  • kachaa17 13.02.19, 18:48
    "ale ja nie bardzo rozumiem jak można odejść od tak pięknej i pokojowej religii i jednocześnie narażać..."
    Chyba jaja sobie robisz? Pięknej i pokojowej? To chyba jakaś prowokacja. Tak jakbyś nie wiedział nic o Islamistach. A jednocześnie dalej piszesz, dziewczyna może być prześladowana przez wyznawców tej pokojowej religii.
  • matek_34 16.02.19, 11:24
    Jeszcze do niedawna mi sie tak wydawalo. Ale od jakiegos czasu obserwuje co sie dzieje i zaczynam przyznawac jej (i tobie tez) racje.
    kachaa17 napisała:

> "ale ja nie bardzo rozumiem jak można odejść od tak pięknej i pokojowej religi
    > i i jednocześnie narażać..."
    > Chyba jaja sobie robisz? Pięknej i pokojowej? To chyba jakaś prowokacja. Tak ja
    > kbyś nie wiedział nic o Islamistach. A jednocześnie dalej piszesz, dziewczyna m
    > oże być prześladowana przez wyznawców tej pokojowej religii.
  • stokrotka_a 16.02.19, 23:11
    matek_34 napisał(a):

> Jeszcze do niedawna mi sie tak wydawalo. Ale od jakiegos czasu obserwuje co sie
    > dzieje i zaczynam przyznawac jej (i tobie tez) racje.

Twoje trollowanie jest mało przekonujące i nudne.
  • matek_34 11.03.19, 00:43
    Jakie trollowanie?
  • stokrotka_a 11.03.19, 21:23
    matek_34 napisał(a):

> Jakie trollowanie?

Pospolite.
  • six_a 13.02.19, 22:59
    a z jakiegoż to względu jesteś skłonny przyjąć islam, którego nawet ta twoja marokanka nie uważa. nudzi ci się? to rydzyka wspieraj kasą.

--
    5 minutes till
  • wiarusik 15.02.19, 17:27
    six_a napisała:

> to rydzyka wspieraj kasą.

jest jeszcze owsiak-kapelan PO. każdy ma wolny wybór i swojego guru.

--
    Desu.Rabbits (Usagi Stream 2)
    Desu.Rabbits-NEW!
    Desu.Rabbits live (demo)
  • six_a 16.02.19, 20:56
    >każdy ma wolny wybór i swojego guru.
    jak będę potrzebowała kołcza od siedmiu boleści, to dam ci znać.

--
    out of space
  • wiarusik 17.02.19, 05:32
    ale ja dostępny mogę nie być, taki ruch, więc kuj żelazo póki gorące.

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • six_a 17.02.19, 14:44
    nieno już lecę. oczekuj.

--
    out of space
  • wiarusik 17.02.19, 19:00
    lotnisko przygotowane.

--
    Desu.Rabbits-NEW!
    Desu.Rabbits live (demo)
    Desu.Rabbits live (demo 2 part 1)
  • stokrotka_a 16.02.19, 23:05
    wiarusik napisała:

> jest jeszcze owsiak-kapelan PO. każdy ma wolny wybór i swojego guru.

W odróżnieniu od Rydzyka Owsiak nigdy nie dostał rządowych dotacji na szkolenie sędziów albo na odwierty zimnej wody "geotermalnej".
  • wiarusik 17.02.19, 05:34
    rydzyk tworzy miejsca pracy w Polsce. mnie to absolutnie wystarcza.

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • stokrotka_a 17.02.19, 08:56
    wiarusik napisała:

> rydzyk tworzy miejsca pracy w Polsce. mnie to absolutnie wystarcza.

Naziści też tworzyli miejsca pracy w Polsce. Sugerujesz, że tworzenie miejsc pracy niweluje wszelkie zło czynione przez tworzącego?
  • katalonja 17.02.19, 11:14
    stokrotka_a napisała:

> Naziści też tworzyli miejsca pracy w Polsce. Sugerujesz, że tworzenie miejsc pr
    > acy niweluje wszelkie zło czynione przez tworzącego?

Wysławiajmy się precyzyjnie: nie naziści tylko Niemcy.
    Jakie straszne zło czyni Rydzyk i skąd takie porównanie w głowie?
  • six_a 17.02.19, 14:44
    niemcy produkują też limuzyny dla naszego rządu.
    #mzf

--
    dissolved
  • stokrotka_a 17.02.19, 15:55
    katalonja napisała:

> stokrotka_a napisała:

> Wysławiajmy się precyzyjnie: nie naziści tylko Niemcy.

Wysłowiłam się bardzo precyzyjnie: to byli naziści - nie tylko Niemcy.

> Jakie straszne zło czyni Rydzyk i skąd takie porównanie w głowie?

Ja porównałam Rydzyka do nazistów?? To był tylko przykład. A Rydzyk czyni mnóstwo zla, siejąc nienawiść i dzieląc Polaków.
  • wiarusik 17.02.19, 18:56
    stokrotka_a napisała:

> Wysłowiłam się bardzo precyzyjnie: to byli naziści - nie tylko Niemcy.

-nazistą był członek NSDAP. mogli w niej być też volksdeutsche, czyli w jakimś sensie masz rację.

> Ja porównałam Rydzyka do nazistów?? To był tylko przykład. A Rydzyk czyni mnóst
    > wo zla, siejąc nienawiść i dzieląc Polaków.

-rydzyk nie dzieli Polaków tylko stał się czarnym Piotrusiem liberalnych mediów, które nadały mu rozgłos w celu stworzenia obrazu wroga. liberalne media w dużej mierze mają kapitał zagraniczny.

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • stokrotka_a 17.02.19, 19:58
    wiarusik napisała:

> -nazistą był członek NSDAP. mogli w niej być też volksdeutsche, czyli w jakimś
    > sensie masz rację.

Nie tylko volksdeutsche. Poszerz swoją dziurawą wiedzę, droga wiarusik.

> -rydzyk nie dzieli Polaków tylko stał się czarnym Piotrusiem liberalnych mediów
    > , które nadały mu rozgłos w celu stworzenia obrazu wroga. liberalne media w duż
    > ej mierze mają kapitał zagraniczny.

Rydzyk nie tylko dzieli Polaków, ale przede wszystkim wykorzystuje naiwność biednych emerytów w celu przysparzania sobie i swojemu zakonowi zysków całkowicie materialnych. A poza tym jest on agentem obcego mocarstwa - to papieżowi, czyli głowie obcego państwa, ślubował feudalne posłuszeństwo i lojalność. To jest właśnie kapitał zagraniczny, droga, biedna wiarusik.
  • wiarusik 17.02.19, 20:07
    stokrotka_a napisała:

> Nie tylko volksdeutsche.

i jeszcze Niemcy-naturalnie w mniejszości chociaż mogę być nieprecyzyjny.

> Rydzyk nie tylko dzieli Polaków, ale przede wszystkim wykorzystuje naiwność bie
    > dnych emerytów w celu przysparzania sobie i swojemu zakonowi zysków całkowicie
    > materialnych.

jak szechter normalnie.

>A poza tym jest on agentem obcego mocarstwa - to papieżowi

rydzyk jest niezależny materialnie od papiestwa. o niezależności nie można mówić w stosunku do neukwików-tefałenów.

--
    The Muffins
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (The One)
    Babymetal (Ave Maria & Headbanger remix)
  • stokrotka_a 18.02.19, 19:32
    wiarusik napisała:

> i jeszcze Niemcy-naturalnie w mniejszości chociaż mogę być nieprecyzyjny.

Mówiłam ci, żebyś się douczyła.

> jak szechter normalnie.

Zapomniałaś dodać, że w twoim matriksie.

> rydzyk jest niezależny materialnie od papiestwa.

Materialnie to on płaci papiestwu haracz, jak każdy pomniejszy włodarz swojemu suwerenowi. A najciekawsze jest to, że nie płaci podatków krowie, którą bezwzględnie doi.
  • six_a 17.02.19, 14:46
    przestałbyś się śmiać z niego, są jakieś granice.

--
    5 minutes till
  • katalonja 17.02.19, 08:06
    stokrotka_a napisała:

> W odróżnieniu od Rydzyka Owsiak nigdy nie dostał rządowych dotacji na szkolenie
    > sędziów albo na odwierty zimnej wody "geotermalnej".

Za to jego fundacja dostaje bezpłatnie całoniedzielny czas antenowy od 6.00 do 24.00 z minutami. Czyżby były "lepsze" i "gorsze" fundacje w Polsce? Równi i rowniejsi?
  • stokrotka_a 17.02.19, 08:48
    katalonja napisała:

> Za to jego fundacja dostaje bezpłatnie całoniedzielny czas antenowy od 6.00 do
    > 24.00 z minutami. Czyżby były "lepsze" i "gorsze" fundacje w Polsce? Równi i ro
    > wniejsi?

Dostaje? Od kogo? Od kurwizji??? A to, co dostawała od telewizji nie pasło niczyich brzuchów tak jak państwowe dotacje pasą brzuchy Rydzyka i jemu podobnych szamanów.
  • katalonja 17.02.19, 11:11
    Różnica jest taka, że jak nie chcesz płacić na Rydzyka, to nie płacisz. Natomiast abonament rtv musisz oddawać co miesiąc, czy Ci się to podoba czy nie. Nawet jak nie masz telewizji w domu. Pieniądze pozyskiwane przez fundację Owsiaka, jak wiadomo, również niektóre brzuchy pasły i pasą do tej pory.
  • six_a 17.02.19, 15:48
    już w zeszłym roku orkiestry nie było w tvp. nie jesteś na bieżąco.

--
    ride the tire down
  • stokrotka_a 17.02.19, 16:00
    katalonja napisała:

> Różnica jest taka, że jak nie chcesz płacić na Rydzyka, to nie płacisz.

Bzdura. Nawet gdy nie dajesz pieniędzy Rydzykowi prywatnie, to rząd dotuje go pieniędzmi podatników. Płacisz więc na Rydzyka czy chcesz, czy nie

> Nawet jak nie masz telewizji w domu.

Kolejna bzdura.

> Pieniądze pozyskiwane przez fundację Owsiaka, jak wiadomo, również niektóre brzuchy pasły i pasą do tej pory.

Nie, nie pasą tylko umożliwiają istnienie i działanie fundacji.
  • tapatik 12.03.19, 18:17
    wiarusik napisała:

> każdy ma wolny wybór i swojego guru.

Ależ my szanujemy Twój wybór, tylko jesteśmy ciekawi dlaczego akurat islam.

--
    Kiedy masz spokojną chwilę bez niepokoju, zmartwień i problemów ... nie ciesz się.
    Życie po prostu przeładowuje broń.
  • tapatik 12.03.19, 18:20
    Ups, chyba nie napisałem do tej osoby co trzeba.
    Przepraszam :-)

--
    Kiedy masz spokojną chwilę bez niepokoju, zmartwień i problemów ... nie ciesz się.
  • wiarusik 15.02.19, 17:36
    matek_34 napisał(a):

>jestem skłonny przyjąć islam

siedź na dupie gamoniu (dosłownie i w przenośni). po co masz na coś przechodzić skoro i tak kombinujesz jak koń pod górkę? religie domagają się jasnych postaw i krystalicznych zachowań.

--
    Desu.Rabbits-NEW!
    Desu.Rabbits live (demo)
  • mariuszg2 16.02.19, 17:50
    wiarusik napisała:

> skoro i tak kombinujesz jak koń pod górkę? religie domagają się jasnych postaw
    > i krystalicznych zachowań.
    >
    jesteś w błędzie. Religie domagają się ultra myślenia na przeciętnym poziomie inteligencji co nie jest niczym nadzwyczajnym. Z jakichś nieznanych powodów ludzie nie lubią myśleć a za religię biorą się zdeprawowane ofermy.

--
  • wiarusik 16.02.19, 20:15
    mariuszg2 napisał:

> jesteś w błędzie.

doprawdy? jesteś mało przekonujący

> Z jakichś nieznanych powodów ludzie nie lubią myśleć a za religię biorą się zdeprawowane ofermy.

te zdeprawowane ofermy cytuje nawet tvn i wyborcza gdy trzeba, podpiera się nimi. mają tam swoich dyżurnych "księży patriotów". jak trwoga to do boga.

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • mariuszg2 16.02.19, 22:36
    wiarusik napisała:

> mariuszg2 napisał:
    >
    > > jesteś w błędzie.
    >
    > doprawdy? jesteś mało przekonujący

haha.

> > Z jakichś nieznanych powodów ludzie nie lubią myśleć a za religię biorą s
    > ię zdeprawowane ofermy.
    >
    > te zdeprawowane ofermy cytuje nawet tvn i wyborcza gdy trzeba, podpiera się nim
    > i. mają tam swoich dyżurnych "księży patriotów". jak trwoga to do boga.

albo puszczanie oczka do ofiar.... taka natura ofiar: da na tace, abonament i nc+

--
  • wiarusik 17.02.19, 05:31
    mariuszg2 napisał:

> albo puszczanie oczka do ofiar.... taka natura ofiar: da na tace, abonament i n
    > c+

ofiary są dobrowolne chyba że żyje się na wsi i ma pecha do księdza biznesmena. w Niemczech to zdaje się jak uczestniczy do kościoła ewangelickiego to płaci się na ten kościół stały podatek-mylę się czy nie?

--
    Desu.Rabbits-NEW!
    Desu.Rabbits live (demo)
  • stokrotka_a 17.02.19, 08:58
    wiarusik napisała:

> w Niemczech to zdaje się jak uczestniczy do kościoła ewangelickiego to płaci s
    > ię na ten kościół stały podatek-mylę się czy nie?

Tak właśnie powinno być. W RP każdy płaci podatek na Kościół, nawet jeśli do tego Kościoła nie należy.
  • wiarusik 17.02.19, 19:03
    pastor jakim mercem jeździ? najnowszy czy 5-latek?

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • stokrotka_a 17.02.19, 19:59
    wiarusik napisała:

> pastor jakim mercem jeździ? najnowszy czy 5-latek?

Toyotą yaris jeździ i nie dostaje w darowiźnie trzech pasatów od nieżyjącego bezdomnego...
  • wiarusik 17.02.19, 20:09
    stokrotka_a napisała:

> Toyotą yaris jeździ

a mój ksiądz hulajnogą.

--
    The Muffins
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (The One)
  • mariuszg2 17.02.19, 21:27
    > w Niemczech to zdaje się jak uczestniczy do kościoła ewangelickiego to płaci s
    > ię na ten kościół stały podatek-mylę się czy nie?

Nie mylisz się. Co do Niemiec nie jestem pewien ale znam kraje gdzie tak właśnie jest.

Myślę, że polska rzeczywistość jest nieco inna ze względu na przy najmniej statystyczną dominację jednej religii. Hipotetycznie takie rozwiązanie wydaje się z punktu widzenia kościoła korzystne.
    Z drugiej strony szefowie tej korporacji zdają sobie sprawę, że lepiej dostać dywidendę niż żyć z "państwowego".

Dlatego mamy różnorodność biznes junitów jak różnorodne są wspólnoty. I tak mamy:
    1. Biznes Junit - Nieruchomość
    2. Bizes Junit - Media
    3. Biznes Junit - Biuro podróży (tzw pielgrzymki)
    4. Biznes Junit - Szkolnictwo
    5. Biznes Junit weselny
    6 BJ pogrzebowy... itd

Pomyśl..Normalny przedsiębiorca musi płacić podatki od takiej działalności... po co zatem prowokować wiernych? To byłoby sprzeczne z nauką im głoszoną.

... zachodzę w głowę jak to możliwe, że pomimo tej doskonałej wyciskarki grosza ludziom coś zostaje na Owsiaka? Jakiś pomiot szatański ten WOŚP.

-
    Cygańską duszę mam
  • wiarusik 17.02.19, 21:44
    mariuszg2 napisał:

> ... zachodzę w głowę jak to możliwe, że pomimo tej doskonałej wyciskarki grosza
    > ludziom coś zostaje na Owsiaka? Jakiś pomiot szatański ten WOŚP.

a kto jest tak naprawdę finansowym beneficjentem WOŚP? prawdziwe pieniądze na medycynę i tak są z budżetu państwa. po co więc pyskować?

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • mariuszg2 18.02.19, 09:02
    wiarusik napisała:

> a kto jest tak naprawdę finansowym beneficjentem WOŚP? prawdziwe pieniądze na m
    > edycynę i tak są z budżetu państwa. po co więc pyskować?

Otóż to. Ewidentnie WOŚP to nic innego jak nielegalne, dodatkowe obciążenie podatkowe dla uczciwych i prawdziwych Polaków opłacających składki zdrowotne. Kto wie, może to przez WOŚP nasi rodacy i bracia w wierze chodzą prywatnie do lekarza i płacą kolejną daninę. Czyż to nie wygląda na układ i lata zaniedbań poprzedniej ekipy rządzącej?

I co mamy za te pieniądze? "Róbta co chceta". Rządnych norm moralnych, rozwiązłość i kolorowe ognie sztuczne za miliony. Dewiacja, złodziejstwo, lewactwo i poprawność polityczna.

Prawda jest taka, że cały sprzęt medyczny w polskich placówkach zdrowia pochodzi i tak z Caritas tylko, że nie mam naklejek.

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • wiarusik 18.02.19, 18:58
    mariuszg2 napisał:

> nie mam naklejek.

więc nie masz jedynego dowodu na podparcie swojej tezy. może naklejka jest na ścianie szpitala? sprawdź, poszukaj. każdy ma swojego guru-podtrzymuję.

--
    The Muffins
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (The One)
  • mariuszg2 19.02.19, 08:37
    wiarusik napisała:

> więc nie masz jedynego dowodu na podparcie swojej tezy. może naklejka jest na ś
    > cianie szpitala? sprawdź, poszukaj. każdy ma swojego guru-podtrzymuję.

Brak naklejek to jest dowód. Tak samo jak świadectwo Prezesa. Całym swoim życiem przepełnionym służbą dla bliźnich pokazuje bezprecedensową skromność, ubóstwo i oddanie.

--
    Mława jest OK
  • tapatik 12.03.19, 19:41
    wiarusik napisała:

> a kto jest tak naprawdę finansowym beneficjentem WOŚP?

Obywatele, którzy mogą skorzystać z zakupionego sprzętu, ale zostaną uratowani przez osobę, która przeszła szkolenie, bo WOŚP daje też kasę na szkolenia.

> prawdziwe pieniądze na medycynę i tak są z budżetu państwa. po co więc pyskować?

Jest ich za mało albo są marnotrawione.

--
  • lilyrush 14.03.19, 18:00
    jeśli w Niemczech zadeklarujesz wiarę to obowiązkowo płacisz podatek, wysokość zależna jest od landu. Jak sie przeprowadzałam i meldowałam to zadano mi pytanie o wiarę. Jestem oficjalnie niewierząca

--
    Nie dyskutuje z trolami wszelakiej maści.
  • stokrotka_a 14.03.19, 18:15
    lilyrush napisała:

> jeśli w Niemczech zadeklarujesz wiarę to obowiązkowo płacisz podatek, wysokość
    > zależna jest od landu. Jak sie przeprowadzałam i meldowałam to zadano mi pytan
    > ie o wiarę. Jestem oficjalnie niewierząca

Podatek kościelny płaci się za przynależność do wspólnoty religijnej mającej niemiecką osobowość prawną. Osoba wierząca, która oficjalnie zadeklaruje wystąpienie ze wspólnoty religijnej, nie płaci podatku kościelnego.
  • stokrotka_a 16.02.19, 23:10
    wiarusik napisała:

> te zdeprawowane ofermy cytuje nawet tvn i wyborcza gdy trzeba, podpiera się nim
    > i. mają tam swoich dyżurnych "księży patriotów". jak trwoga to do boga.

Porozmawiaj z Jackiem Kurskim, to wytłumaczy ci, że do ciemnego ludu trzeba przemawiać jezykiem ciemnych darmozjadów - to przynosi efekty, a nie żadna tam trwoga.
  • wiarusik 17.02.19, 05:36
    wystarczy spojrzeć na stronę główną tego portalu i granica między ciemnymi plemionami się zaciera.

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • stokrotka_a 17.02.19, 08:49
    wiarusik napisała:

> wystarczy spojrzeć na stronę główną tego portalu i granica między ciemnymi plem
    > ionami się zaciera.

Nic się nie zaciera, bo jest jedno ciemne plemię.
  • wiarusik 17.02.19, 19:04
    stokrotka_a napisała:

> Nic się nie zaciera, bo jest jedno ciemne plemię.

toteż piszę właśnie.

--
    The Muffins
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (The One)
  • stokrotka_a 17.02.19, 20:01
    wiarusik napisała:

> toteż piszę właśnie.

To przeczytaj jeszcze dwa razy, co napisałaś, a potem pomyśl.
  • wiarusik 17.02.19, 20:10
    stokrotka_a napisała:

> To przeczytaj jeszcze dwa razy, co napisałaś, a potem pomyśl.

myślałem przed napisaniem.

--
    The Muffins
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (The One)
  • stokrotka_a 18.02.19, 19:34
    wiarusik napisała:

> myślałem przed napisaniem.

Pomyśl jeszcze raz.
  • stokrotka_a 16.02.19, 23:06
    wiarusik napisała:

> religie domagają się jasnych postaw
    > i krystalicznych zachowań.

Innymi słowy - fznatyzmu.
  • wiarusik 17.02.19, 05:33
    nie. siadaj-pała na szynach.

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • stokrotka_a 17.02.19, 08:52
    wiarusik napisała:

> nie. siadaj-pała na szynach.

Dobrze, że wystawiłaś sobie ocenę - problem w tym, że nieco zawyżoną...
  • obrotowy 17.02.19, 16:50
    stokrotka_a napisała:
    > wiarusik napisała:
    > > > nie. siadaj-pała na szynach.
    >
    > niewazne, co.

ale sto-krotko - na kolanach zawsze mi mozesz usiasc.
    nawet 100 razy.
  • wiarusik 17.02.19, 19:05
    stokrotka_a napisała:

> Dobrze, że wystawiłaś sobie ocenę - problem w tym, że nieco zawyżoną...

zapomniałem napisać że to było do ciebie. następnym razem postaram się pisać łopatologicznie jak krowie na rowie pamiętając o realiach.

--
    The Muffins
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (The One)
  • stokrotka_a 17.02.19, 20:02
    wiarusik napisała:

> zapomniałem napisać że to było do ciebie. następnym razem postaram się pisać ło
    > patologicznie jak krowie na rowie pamiętając o realiach.

Wiem, że to miało być do mnie, ale niechcący sama sobie wystawiłaś laurkę.
  • wiarusik 17.02.19, 20:11
    stokrotka_a napisała:

> Wiem, że to miało być do mnie, ale niechcący sama sobie wystawiłaś laurkę.

skoro wiesz to po co kłamiesz? masz to we krwi?

--
    Desu.Rabbits-NEW!
    Desu.Rabbits live (demo)
  • stokrotka_a 18.02.19, 19:36
    wiarusik napisała:

> skoro wiesz to po co kłamiesz? masz to we krwi?

Zapoznaj się ze znaczeniem słowa "klamstwo", moja droga wiarusik.
  • stokrotka_a 17.02.19, 08:54
    wiarusik napisała:

> nie. siadaj-pała na szynach.

A o "jasnych postawach i krystalicznych zachowaniach" porozmawiaj sobie z pedofilami w sutannach.
  • wiarusik 17.02.19, 19:07
    stokrotka_a napisała:

> A o "jasnych postawach i krystalicznych zachowaniach" porozmawiaj sobie z pedof
    > ilami w sutannach.

-nie mam teraz czasu i możliwości. oglądam sobie teraz pianistę a później może posłucham muzyki-najlepiej stary dobry Michael jackson, ikonę dzieciństwa.

--
    Desu.Rabbits-NEW!
    Desu.Rabbits live (demo)
  • stokrotka_a 17.02.19, 20:04
    wiarusik napisała:

> -nie mam teraz czasu i możliwości. o

Znajdź czas - naprawdę warto. To mogłoby otworzyć twoje zamknięte oczy, jeśli nadal potrafisz myśleć krytycznie i samodzielnie.
  • wiarusik 17.02.19, 20:12
    stokrotka_a napisała:

> Znajdź czas - naprawdę warto. To mogłoby otworzyć twoje zamknięte oczy, jeśli n
    > adal potrafisz myśleć krytycznie i samodzielnie.

czuję że odkrywam te rzeczy na nowo.

--
    Porky Vagina
    Brutal Sphincter
    Quake 1 Soundtrack
    maximum the hormone Ⅱ
  • stokrotka_a 18.02.19, 19:37
    wiarusik napisała:

> czuję że odkrywam te rzeczy na nowo.

Nieźle cię przerobili.
  • tapatik 20.02.19, 19:34
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że islam jest piękną i pokojową religią, skoro sam boisz się jechać do Maroka?
    I po co chcesz przechodzić na islam?

--
    Po tych wszystkich świętach mam awitaminozę.
    A dokładniej - niedobór witamin € i $.
  • jango33 21.02.19, 16:16
    "nie bardzo rozumiem jak można odejść od tak pięknej i pokojowej religii i jednocześnie narażać się na prześladowania A nawet śmierć"
    "Ona atakuje wiarę i wartości, w której się wychowała podczas gdy ja jestem skłonny przyjąć islam, ale ona jest absolutnie przeciwko. "
    " Ja jestem otwartym umysłem"

widać we łbie się miesza tobie od noszenia turbanu i nawet tutaj przyszedłeś kłamać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka