Dodaj do ulubionych

Wzrokowcy!!! płakać czy się śmiać?

20.02.19, 22:45
Przestałyście może kochać swojego faceta bo np oglądał się za innymi w waszej obecnosci albo oglądał inne kobiety? ja np tracę coraz więcej miłości do swojego faceta właśnie przez takie rzeczy. Już nie myślę o nim już całymi dniami jak jest w pracy nie potrafię spontanicznie obdarzyc go buziakie, przytulić, nawet komplementu od niego nie jestem w stanie przyjąć z szczerym uśmiechem. Niby zawsze uważałam że kobiety przesadzaja z zazdrością na tego typu rzeczy natomiast samo mnie to dotknęło i już coraz mniej się dziwię takiej sytuacji że kobiety robią się oschle dla swoich facetów. Tym bardziej że głupio tłumacza się byciem wzrokowcami natomiast zostało udowodnione że.i kobiety zawsze były same dobrze wiemy że i na nas bodźce wzrokowe działają.... Natomiast nie robimy i nie ranimy swoich facetów i mamy chęć sprawić,aby na facet czuł się wyjątkowy a oni tak nie mają. Co wy o tym myślicie?
Edytor zaawansowany
 • agat1 21.02.19, 07:50
  Ja myślę, że trochę zbyt ogólnie piszesz, a zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn jest trochę więcej zróżnicowanych zachowań i reakcji na te zachowania.
  Czy ty nigdy nie obejrzałaś się za innym mężczyzną, odkąd masz "swojego" faceta? To jeszcze nie koniec świata.
  Tyle, że ta tolerancja przychodzi z wiekiem...


  --
  Gdzieś tu musi być granica - powiedział Stalin na konferencji w Jałcie.
 • horpyna4 21.02.19, 10:15
  Uogólnianie i przypisywanie określonych cech charakteru jakiejś dużej grupie (w tym przypadku jednej płci) jest głupotą, delikatnie mówiąc.

  A odczucia wątkodawczyni w związku z oglądaniem się faceta za innymi kobietami mogą być skutkiem głęboko skrywanego zakompleksienia. To nie ma nic wspólnego z facetem, tylko z nią samą. Może przydałaby się wizyta u psychologa?
 • ktostamm 21.02.19, 12:29
  Czy się oglądałam? Nie nie oglądałam się przy swoim facecie. Czy zwracam uwagę, owszem zwracam. Ale nie pokazuje tego swojemu facetowi. Właśnie o to chodzilo aby ogolnie wypowiedzieć się na takie sytuacje, związki partnerskie właśnie opierają się na takich pretensjach i awanturach na zbytnim zwracaniu uwagi mężczyzn na inne kobiety. Czy to moje zakompleksienie też nie. Właśnie zauważyłam że przypisuje się osobie ( zazwyczaj kobietom) która ma o takie rzeczy pretensje niską samoocenę a to tak daleko jest tak od prawdy.
 • agat1 21.02.19, 12:41
  Ja jestem daleka od przypisywania Ci niskiej samooceny. Chciałam tylko podkreślić, że oglądanie się za innym facetem / kobietą nie jest jeszcze niczym złym. Owszem, partner będący w związku mógłby to robić dyskretniej - jednak nie zmienia to faktu, iż takie zainteresowanie wykazuje.
  Nie chcę tu pisać o własnych doświadczeniach, bo zostanę posądzona o przechwałki, ale mój mąż stara się oglądać za innymi w taki sposób, że ja tego nie widzę...czego i Tobie życzę :)

  --
  Gdzieś tu musi być granica - powiedział Stalin na konferencji w Jałcie.
 • bunt_jest_moim_obowiazkiem 22.02.19, 08:56
  Nie słuchaj tych pierdół o tym, że jak nam to przeszkadza, to mamy niską samoocenę... facet nie jest zwierzęciem, podobno ma mózg. Chamskie oglądanie się za innymi w towarzystwie swojej kobiety to po prostu brak szacunku i trzeba to głośno mówić... oczywiście jest wiele kobiet, które tylko po to, żeby zatrzymać przy sobie "spodnie", godzą się na wiele upokorzeń, ale ja na te teksty o "wzrokowcach" zawsze odpowiadam, żeby przestał pierd...lić i i się zachowywał tak, żeby mi nie robić wstydu.
  Bo i w drugą stronę widzę jak faceci idący ze swoimi kobietami gapią się na mnie, a te biedaczki dla dobra sprawy uciekają wzrokiem udając że tego nie widzą. Kiedyś nawet jeden wyjątkowo obleśnie się gapił na mnie, a jego kobieta to widziała i była skrępowana, i ja (mając zapewne jeden z dni PMS) popatrzyłam mu w oczy i powiedziałam zdanie co o tym myślę, coś w rodzaju "no i co się tak gapisz, idziesz ze swoją kobietą to okazuj jej szacunek". kolesia mina bezcenna. Lubię myśleć, że może dałam mu do myślenia, ale kto wie :/

  --
  Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
 • ktostamm 22.02.19, 12:51
  W 100% zgadzam się z tobą ja też.widzę jak głupio i przykro robi się innym kobieta gdy facet patrzy się na mnie. Bo co innego jest gapienie się czy odwracanie a co innego zwrócenie uwagii
 • ktostamm 21.02.19, 12:33
  Nie oceniając wszystkich ale konkretnie chodzi mi o taką grupę i głupota byłoby raczej jej nie zauważyć....
 • ktostamm 21.02.19, 12:59
  Otóż to agat1 bo co fajnego jest dla kobiety chodzącej że swoim partnerem na spacer gdy ten ciągle ogląda się za innymi. Czy to że kobiecie to przeszkadza ma świadczyć o jej niskim poczuciu wartości? Właśnie chodzi o to że i kobiety i mężczyźni zawsze będą zwracać uwagę na inne atrakcyjne osoby. Ale te oglądanie się mężczyźn za kobietami w szczególności przy swoich kobietach i nadużywania oglądania sobie kobiet w internecie, gazetach jest bardzo irytujące i ja bym powiedziała że to jest spowodowane brakiem dojrzałości facetów którzy nadużywali filmów porno. Oni nie wodzą nic złego w tym że nie panują nad swoimi odruchami gdzie powinni to w sobie wykształcić. Mają skrzywione podejście do relacji w związku i patologiczne spojrzenie na kobietę a są czasy już takie gdzie kobiety nie zasłaniają się od szyi do stóp. Wszędzie można zobayc nogi CYCKI dupe ładne buzię. A oni zachowują się tak.jakby to było coś nowego czego jeszcze nie widzieli. Też nie chcę stricte mówić o sobie tylko po prostu ogólnie się wypowiedzieć bo to jie tylko mój facetet tylko wielu facetów. Kobiety dla swoich partnerów bez problemu panują nad sobą z takim zachowaniem że względu na naszych partnerów a oni stawiają opór taki jakby im się majątek zabierało a potrafią też zwyzywac za zwrócenie uwagi na takie rzeczy.
 • agat1 21.02.19, 13:27
  Tu masz rację. W końcu nie tylko instynkt rządzi światem, jest też rozum...

  --
  Gdzieś tu musi być granica - powiedział Stalin na konferencji w Jałcie.
 • ktostamm 21.02.19, 13:30
  horpyna4 muszę znegowac twoja opinie na temat tego że prawdopodobnie jestem osobą zakompleksiana. Właśnie to idzie w drugą stronę właśnie ja wiem ile jestem warta jestem świadoma tego ile daje drugiej osobie. Nie zazdroszczę nikomu niczego. Ogólnie mam bardzo wysoka samoocenę. Wiem czego oczekuje od innych ludzi i nie mam problemu dawać od siebie tego samego.
 • ktostamm 21.02.19, 13:49
  Dwa dni temu miałam taka sytuację w sklepie gdzie jakąś kobieta była z dwójka dzieci i mezem najprawdopodobniej. Ja widziałam ten wzrok jej męża na mnie cały czas się na mnie patrzył gdzie się nie ruszyłam tam jego wzrok na mnie jego kobieta coś zaczęła do niego mówić a te. Wgl jakby jej nie słyszał i wtedy zauważyła że jest mną zainteresowany mina tej kobiety tak mnie przybybila widać było że okropnie jej przykro. Była nieumalowana byle jak włosy ale bardzo ładna buzia widać że kobieta zadbała o całą rodzinę i nie miała czasu o siebie. I ja rozumiałam jej smutek bo i ja w takiej sytuacji się znalazłam. Wielu facetów tak robi a przecież związek polega na tym aby uszczęśliwiac druga osobę żeby się czuć przy tej drugiej wyjątkowo.
 • bunt_jest_moim_obowiazkiem 22.02.19, 09:08
  Często takie zachowania mężczyzn spotykam... gapią się na mnie, a mnie tak bardzo żal tej żony, gdy widzę zawód na jej twarzy :(
  Uważam że mężczyźni powinni zapanować nad takimi swoimi instynktami... właściwie jest to jeden z powodów, dla których nie potrafię wystarczająco szanować rodu męskiego. Zawsze mam wrażenie że są "niższym gatunkiem".
  Chciałabym spotykać więcej "szlachetnych" mężczyzn, których mogłabym szanować.
  Mój facet trochę się gapi. Na tyle, że jeszcze nie przekracza "mojej" granicy dobrego smaku. Jak przekroczy, z pewnością się o tym dowie ;)

  --
  Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
 • ktostamm 22.02.19, 15:23
  Ale wiesz jest też wiele kobiet którym się to podoba i uważają się za lepsze niż te niż te och żony. Też kretynskie podejście. I właśnie tak jak ty facetom powinno się zwracać na to uwagę bo to nie jest fajne.
 • bunt_jest_moim_obowiazkiem 22.02.19, 15:41
  ktostamm napisał(a):

  > Ale wiesz jest też wiele kobiet którym się to podoba i uważają się za lepsze ni
  > ż te niż te och żony.
  Dla mnie to oznaka prymitywizmu tych kobiet i braku empatii. Wiem, wiele suk chodzi po ziemi. Współczuję czasem mężczyznom, bo gro tych kobiet się świetnie "kamufluje", zanim okaże swą suczość w innych aspektach życia ;)

  --
  Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
 • ktostamm 22.02.19, 18:55
  I powiedziałabym też że to totalne idiotki które nie zdają sobie sprawy ze po tym jak zniknie im z oczu zaraz wypatrzy inną.
 • madgda 21.02.19, 13:48
  Wzrokowiec to jest osoba, która zapamiętuje / uczy się przez odbiór bodźców wzrokowych a nie pan, który się ogląda za kobietami :D
 • ktostamm 21.02.19, 13:54
  magda to co myślisz o Panu który ogląda się za kobietami?
 • ktostamm 21.02.19, 14:11
  Już nie wspomnę o pnach którzy wołają , trabia zakobietami itd, jako kobieta nie lubię gdy mężczyźni robią w ten sposób w moim kierunku, jeszcze nastolatka że się to podoba mogę zrozumieć ale dojrzałej kobiecie no również irytujące gdy kobieta podnieca się że jakiś facet za nią się ogląda i wgapia jakby była jedyną kobieta na której ten facet położył wzrok...
 • beanka 15.05.19, 14:15
  Spojrzeć się można, każdy ma oczy. Takie zaczepki to po prostu brak kultury moim zdaniem.
 • obrotowy 21.02.19, 14:21
  - jedno co mozesz wymagac - to to, by nie robil tego w Twojej obecnosci

  (tego sie w koncu nauczylem)
 • ktostamm 21.02.19, 14:52
  obrotowy ja na pewno już skończyłam definitywnie z wymaganiem od swojego faceta kultury osobistej. Jest to coś czego w naszym związku nie da się przebić. Nie mam zamiaru poniżac się i miliony razy tłumaczyć jakie to jest dziecinne zachowanie. Jeżeli kiedyś spotkam mężczyznę na swojej drodze który wykaże się dojrzałościa i czlowieczeniestwem który kochać potrafi i miłość przyjmować ( gdyż wydaje mi się że wiele facetów nie potrafi) mój obecny partner po prostu będzie zagrożony...
 • obrotowy 21.02.19, 15:07
  istotnie nauczenie Partnera en bloc kultury osobistej (jezeli ktos takowej nie posiada)
  - to marzenia scietej glowy...

  ale pociesze, ze oduczenie, czy nauczenie jednego, czy dwoch (konkretnych) zachowan jest mozliwe...
  pisze o tym, bo z tym gapieniem sie na Panienki (wiem, ze to brzydki zwyczaj, ale cusz... niektorzy tak maja...) - sam mialem problemy.
  I zajelo mi dobrych kilka lat - nim sie nauczylem, by nie robic tego w obecnosci Slubnej...

  - tak, ze nie trac nadziei...
 • ktostamm 21.02.19, 15:16
  Ale to od partera wymaga dużo empatii, wyrozumiałości bo co innego jeżeli facet jest w stanie postawić się na miejscu swojej partnerki a co innego gdy na prawdę uważa że błąd nie jest po jego stronie. Ale dzięki przynajmniej wiem że są faceci nie wszyscy tak jak mój
 • ktostamm 21.02.19, 15:25
  obrotowy a powiedz co skłoniło cie do zmiany tego nieladnego zwyczaju? bo rozumiem że to może też być przyzwyczajeniem z bycia singlem. Ja na samym początku związku po tym jak w niego weszłam mialam problem z " kokietowaniem z mężczyznami" robiłam to nieświadome już ale po zwracaniu uwagi na te zachowania mojego faceta, że.go to boli zaczęłam nad tym panować.
 • obrotowy 21.02.19, 15:40
  no chyba bylo to podobnie jak u Ciebie - przyzwyczajenie...

  ozenilem sie majac lat 30 - wiec wczesniej "weszlo mi juz w krew" to "bezkarne" gapienie sie
  na ladne kobiety...

  pozbylem sie tego (jak juz wspomnialem) nie od razu, tylko kilka lat po slubie
  - dzieki upartym uwagom zony: - nie gap sie, nie gap sie !...

  pisze na pocieszenie, ze w wybranych , waznych dla Ciebie sprawach warto zachowac CIERPLIWOSC, ale i UPOR...
 • ktostamm 21.02.19, 18:22
  Haha no to ja w ten sposób spróbuję bo zawsze mówiłam mu w domu albo jak coś takiego zauważyłam to byłam na fochu i ja miałam dzień zły i on. A teraz będę rzucać co 2 sekundy,, nie gap się,....,, nawet może to hyc zabawne
 • ktostamm 21.02.19, 18:24
  Co dwie sekundy bo teraz co 2 idzie śliczna.
 • katalonja 21.02.19, 19:55
  Jednak zmieniłabym tego faceta, nie dlatego, że patrzy na kobiety, ale dlatego, że robi to przesadnie (z tego, co napisałaś), ostentacyjnie i jak dzieciak bez kultury. Może to ogólnie źle wróżyć na przyszłość. Jeśli nie potrafi zachować się w podstawowym zakresie, to co dopiero w innych okolicznościach przyrody. Im dalej w las tym więcej drzew.
 • ktostamm 21.02.19, 21:10
  Ja słyszałam że jeżeli facet ogląda się za kobietami to jeszcze nie ma takiej tragedii ale gdy bez twojej ingerencji i przymusu przestaje to robić to znak ze ma kochankę.... Nawet nie jest udowodnione że faceci którzy bezszczelnie oglądają się za kobietami zdradzają. Ale na pewno może to powodować gdy kobieta prosi aby tego nie robił bez żadnego skutku oddala się od niego brakuje już tek intymności sa sprzeczki cały czas o jego patrzenie wtedy po jakimś czasie może tak być że szuka tego uczucia intymności i namiętności u innej i to tak na prawdę do zdrad doprowadza. Ale też i.kobiety chodzą na bok bo np facec cały czas ogląda się a sama się podoba innym i skoczy sobie w bok bo akurat potrzebuje tego żeby zawsze się czuć pożądana od swojego tego nie dostaje to bierze od tego który jej to da chociaż na jedną noc.
 • bunt_jest_moim_obowiazkiem 22.02.19, 09:12
  obrotowy napisał:

  > pisze o tym, bo z tym gapieniem sie na Panienki (wiem, ze to brzydki zwyczaj, a
  > le cusz... niektorzy tak maja...) - sam mialem problemy.

  "Panienki"... bosze, jakie prostackie określenie


  --
  Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
 • ktostamm 22.02.19, 12:05
  Obrotowy na pewno pisząc Panienki nie miał nic złego na myśli. Ja bardzo cieszę się że wypowiedział się u mnie w poście jako mężczyzna , i poprawił mi humor
 • obrotowy 22.02.19, 14:55
  bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:
  "Panienki"... bosze, jakie prostackie określenie


  Nie bardziej , niz "faceci" - to cie nie razi ?

  Nie czujesz kontekstu vel bluesa - ale to jusz nie muj problem :)
 • bunt_jest_moim_obowiazkiem 22.02.19, 15:46
  Inny powód: po prostu tak cię nie lubię Bycie-Obrotowy za twoje ujawnione na forum "grzeszki";), że nie potrafię przechodzić obok nie komentując;) ... ale staram się :P

  --
  Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
 • obrotowy 22.02.19, 15:57
  i powspolczuj mi tesz troche.

  To w koncu marny los - musiec codziennie obracac tegie Lokomotywy...
  www.youtube.com/watch?v=T4TjNVYifck
 • ktostamm 22.02.19, 16:27
  Z ciekawości sobie zobaczyłam i.przeczytałam że obrotowy lubi zdradzać swoją żonę która o niczym nie wie... Z tego powodu jest ta nienawiść?
 • obrotowy 15.05.19, 14:36
  jaka nienawisc ?
  jestem fanem tegich lokomotyw (parowych)
  a i w ogole calej kolei zelaznej tez...
 • snarwife 22.02.19, 00:37
  Autorko, serdecznie ci współczuję i uważam, że jesteś w związku ze zwykłym chamem i burakiem. Jakby facet przy mnie zachowywał się jakby kogoś sobie szkał to bym go olała. Ciekawe jak się zachowuje jak ciebie nie ma w pobliżu. Nie zdziwiłbym się jakby podrywał te co sobie wypatrzył. Jest tyle fajnych facetów na świecie, nie ma co tracić czasu na dupka który nie umie cię docenić i szanować. I w ogóle wykazać podstawową kulturą i klasą.
 • ktostamm 22.02.19, 12:02
  Jeżeli chodzi o klase to faktycznie mu brak i to bardzo, co do podrywania tych kobiet to mam takie mieszane uczucia znam go zanim zaczęliśmy być że sobą i wiem ze należy facet do tych wiernych mężczyzn mimo swojego upośledzenia. Właśnie prędzej facet zdradzający nie ukazuje przy swojej zainteresowania innymi wiele razy to widziałam u swoich kolegów. Natomiast jeżeli chodzi o te idiotyczne oglądanie to to robi to wielu wielu facetów
 • snarwife 23.02.19, 01:22
  Nie m w jakim środowisku się obracasz, ale nie jest to normalne zachowanie u faceta. Bez sensu go tłumaczysz. Widać musisz się mocniej sparzyć, aby przejrzeć na oczy. Tak mnie zastanawia ile masz lat.
 • ktostamm 24.02.19, 01:35
  No może i masz rację, łatwiej jest ocenić sytuację z boku, mam 24 lat
 • buszujaca.w.zbozu 09.05.19, 21:53
  Autorko zacznij przy nim bardzo przygladac sie ladnym panom. Ogladaj sie wykrecaj glowe bo tez masz oczy!
 • noemi_i 24.05.19, 12:06
  Trochę pajacowanie. Można sobie znaleźć kogoś, kto potrafi się zachować i nie będzie się przy Tobie odwracał za każdą babeczką, a nie próbować delikatnie dawać do zrozumienia, że może coś jest nie tak.
 • obrotowy 24.05.19, 16:06
  ale ktorej sie chce szukac takiego dobrze wychowanego (a jest ich jak na lekarstwo) ,
  jesli ten "swoj" jest juz oswojony, chociaz czasami zenujacy ?
 • bombalska 25.05.19, 23:08
  A co ty musialabys czuc do swojego faceta, zeby przy nim interesowac sie innymi panami?

  --
  Kazdy ma swojego trupa w szafie
 • kitarynka 11.07.19, 14:30
  Oglądanie sie to co prawda troche chamskie zachowanie, ale jeszcze nie zdrada, Jezu. Zrób mu raz i drugi awanture to sie oduczy.
 • anna.lib 15.07.19, 12:29
  Jeśli w Twojej obecności perfidnie patrzy się na kobiety to nie jest ciebie wart. Ja przez chwilę miałam tak ze swoim, że rozglądał się, jak siedzieliśmy np. w restauracji, nauczyłam się robić to samo, wgl podczas randki nie pratrząc się na niego. I dodatkowo komentowałam w stylu "mógłbyś mieć taką klatę" "zapuścił byś sobie taki zarost" itp. Szybko oduczył się takiego zachowania, bo nie chciał żebym ja patrzyła na innych. Od ostatniej takiej sytuacji jestem z nim już ponad 10 lat, a jesteśmy w sobie zakochani i w siebie wpatrzeni jakbyśmy się dopiero poznali:)
 • zuzankakokosanka 15.07.19, 13:12
  mnie to jakoś nie przeszkadza w sumie.... patrzeć sobie to tam może, sama też czasem oko mi ucieknie za jakimś facetem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.