Dodaj do ulubionych

Tusz do rzęs z apteki

20.03.19, 20:42
Takąr reklamę widziałem. Cudowmy tusz medyczny, wielokrotnie zwiększający gęstość, objętość i same inne cuda. Jak można a priori zakładać taką głupotę kobiety?
Edytor zaawansowany
  • stokrotka_a 20.03.19, 21:58
    eat.clitoristwood napisał:

> Takąr reklamę widziałem. Cudowmy tusz medyczny, wielokrotnie zwiększający gęsto
    > ść, objętość i same inne cuda. Jak można a priori zakładać taką głupotę kobiety
    > ?

Głupota znacznej części konsumentów jest faktem i nie ma to związku z płcią. Facetów nabierają w podobny sposób, np. reklamując cudowne środki na powiększenie penisa.
  • znana.jako.ggigus 21.03.19, 09:39
    no wlasnie chcialam napisac tez

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • kawoosia 20.03.19, 23:02
    Rozumiem, że twoja, empiryczna wiedza, eat.clitoristwood, na temat działania tuszu do rzęs, pozwoliła ci napisać ten, jakże krytyczny post, poddający w wątpliwość, niejako, inteligencję potencjalnych odbiorców reklamy :)) Gdyż, może cie zaskoczyć fakt, iż obecnie nie tylko kobiety są użytkowniczkami takich dóbr ;)
  • ada_ww 21.03.19, 00:57
    Zapomniales o paniach, ktore nosza soczewki kontaktowe, wiec ten cudowny tusz moze akurat im sluzy.
  • eat.clitoristwood 21.03.19, 08:51
    Chodzi o to, że ów tusz ma w nazwie "med" i jest sprzedawany w APTEKACH. Co ma potencjalnemu nabywcy sugerować właściwości zdrowotne produktu a jeżeli nabywca nie jest skończonym idiotą i w leczniczość nie uwierzy, to chociaż pomyśli, że skoro w aptece, to oferuje mu się coś poważnego, przebadanego i godnego zaufania. Na Podkarpaciu, czy Podlasiu powinno się sprzedawać szminki w parafiach. To byłby biznes.
  • znana.jako.ggigus 21.03.19, 11:08
    w aptece sprzedawane sa tez suplementy, takze na porost wlosow, ktore kupuja faceci. I co ,tez madrze?

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • zbyfauch 21.03.19, 11:48
    znana.jako.ggigus napisała:

> w aptece sprzedawane sa tez suplementy, takze na porost wlosow, ktore kupuja fa
    > ceci. I co ,tez madrze?
    >
    Oczywiście, że nie. Gdybyś na chwilę wyszła z waginalnej fiksacji, dostrzegłabyś, że obwiniam producenta zakładającego kretyństwo nabywcy. A że forum Kobieta, to tusz pasuje.
    Suplementy diety to osobny temat. Miliardowe obroty świadczą o faktycznym zdurnieniu ludzkości, niezależnie od rodzaju posiadanych organòw rozrodczych.

--
    Pustelnia
  • znana.jako.ggigus 21.03.19, 11:51
    No to napisz o luzdziach a nie o kobietach. Nie mam fiksacji waginalnych czy fallusowych, od dawna walcze z tym, ze kobiety z marsa, a faceci z Plutona (bo Pluton pozostanie dla mnie planeta).
    Ludzie kupuja glupoty, ktore inni, sprytniejsi ludzie wiedza, jak wcisnac

--
  • ada_ww 21.03.19, 11:51
    Ale Ty nie rozumiesz Clint, ze wiekszosc tuszow do rzes sprzedawanych w sklepach z kosmetykami zawiera wlokna, ktore irytuja oczy pan, ktore uzywaja soczewek kontaktowych, nie wszystkich oczywiscie, sa panie, ktore nei maja problemu. Byc moze ten tusz apteczny nie zawiera alergizujacych wlokien, a daje podobnu efekt jak zwykle tusze przedluzajace, czy pogrubiajace rzesy.
  • eat.clitoristwood 21.03.19, 12:01
    ada_ww napisał(a):

> Ale Ty nie rozumiesz Clint, ze wiekszosc tuszow do rzes sprzedawanych w sklepac
    > h z kosmetykami zawiera wlokna, ktore irytuja oczy pan, ktore uzywaja soczewek
    > kontaktowych, nie wszystkich oczywiscie, sa panie, ktore nei maja problemu. Byc
    > moze ten tusz apteczny nie zawiera alergizujacych wlokien, a daje podobnu efek
    > t jak zwykle tusze przedluzajace, czy pogrubiajace rzesy.

Gdyby tak było, w reklamie nie omieszkanoby o tym wspomnieć. Ja tego nie zauważyłem.
    Ale niech Ci. Spróbuję znaleźć ten produkt-cud.
  • eat.clitoristwood 21.03.19, 12:44
    i rzeczywiście, pierwszy z brzegu w dalszym opisie ma coś o dermatologicznym teście i że można ze szkłami. Niemniej powinna być to cecha każdego produktu kosmetycznego. A tu robią halo i sprzedają w aptece. No weź! :)
  • ada_ww 21.03.19, 12:46

> i rzeczywiście, pierwszy z brzegu w dalszym opisie ma coś o dermatologicznym te
    > ście i że można ze szkłami. Niemniej powinna być to cecha każdego produktu kosm
    > etycznego. A tu robią halo i sprzedają w aptece. No weź! :)

No widzisz, trzeba czasem spojrzenia osoby z soczewkami;)
  • ada_ww 21.03.19, 12:45
    Ja tez nie wiem, o jaki dokladnie tusz Ci chodzi, ale sama jestem uzytkowniczka soczewek kontaktowych i wiem, ze nie kazdego tuszu moge uzywac, a najbardziej uczulaly mnie wlasnie te przedluzajace rzesy, gdyz te zawieraja najwiecej wlokien, ktore powoduja efekt dlugich rzes. Byc w moze w tym tuszu, te alergizujace wlokna zostaly zastapione czyms innym, dlatego zanim nazwie sie cos glupota, lepiej sprawdzic, czy nie ma w tym jakiegos glebszego sensu.
  • eat.clitoristwood 21.03.19, 12:54
    ada_ww napisał(a):

> dlatego zanim nazwie sie cos glupota, lepiej sprawdzic, czy nie ma w tym jakiegos glebszego sensu.

No żesz kurwa! Ile mam tłumaczyć, że sprzedawanie w aptece czegokolwiek poza lekarstwami i środkami opatrunkowymi jest naciąganiem klienta, czyli szukaniem jelenia, czyli szukaniem głupiego. A fakt, że coś nie wywołuje alergii NIE KWALIFIKUJE tego czegoś do rozprowadzania w aptekach.
    No jaśniej i głośniej już nie mogę. :)
  • ada_ww 21.03.19, 18:10
    Sa firmy, ktorych marki sprzedawane sa tylko w aptekach- produkty typu krem, serum, balsam, czy seria dla skory problematycznej, a nie zwykla, pielegnacyjna i te firmy poszerzyly swoj asortyment o kosmetyke do makijazu, sprzedaja w aptekach podklady, pudry, to czemu nie tusz do rzes spelniajacy wymagania kobiet noszacych soczewki kontaktowe:)
  • eat.clitoristwood 21.03.19, 18:17
    ada_ww napisał(a):
    >to czemu nie tusz do rzes spelniajacy wymagania kobiet noszacych soczewki kontaktowe:)

Dlatego, że od handlowania kosmetykami, nawet spełniającymi pierwszą zasadę Hipokratesa, są drogerie, nie apteki.
    Powtarzam, uważam za nieuczciwe wykorzystywanie autorytetu apteki do handlu kosmetykami.

P.S.
    Uważam, że apteki nie powinny przynosić dochodu. Sprzedaż leków to moim zdaniem misja, nie biznes. Tak samo lewackie podejście mam oczywiście generalnie do służby zdrowia.
  • ada_ww 21.03.19, 18:47

> Dlatego, że od handlowania kosmetykami, nawet spełniającymi pierwszą zasadę Hip
    > okratesa, są drogerie, nie apteki.

To jest bardzo sluszne i szlachetne podejscie, z ktorym rowniez zgadzam sie, ale jest tak, a nie inaczej i ludzie sa przyzwyczajeni. Tak wlasnie bylo za czasow polskiej komuny, gdy bylam nastolatka. Ludzie jednak przywykli do stylu amerykanskiego i nie wiem, czy obecnie mialoby sens to zmieniac.

> Powtarzam, uważam za nieuczciwe wykorzystywanie autorytetu apteki do handlu
    > kosmetykami.

Nie tyle nieuczciwe, bo to nie ma nic wspolnego z lamaniem zasady po pierwsze nie szkodzic.

> P.S.
    > Uważam, że apteki nie powinny przynosić dochodu. Sprzedaż leków to moim zdaniem
    > misja, nie biznes. Tak samo lewackie podejście mam oczywiście generalnie do sł
    > użby zdrowia.

Apteka tez ma swoje koszty i ci ludzie tez musza z czegos zyc. Ci ludzie z apteki tez powinni zarabiac porzadna kase, bo oni naprawde musza sie bardzo duzo uczyc i tez bardzo duzo wiedziec.
  • kawoosia 21.03.19, 22:36
    Nie, no cudowne :) Początek zdania zamknął nam usta :) wszystko jasne. A propos dlaczemu nikt tej klątwy nie zaznaczył do usunięcia :D ?
  • kawoosia 21.03.19, 22:29

> Chodzi o to, że ów tusz ma w nazwie "med" i jest sprzedawany w APTEKA
    > CH
    . Co ma potencjalnemu nabywcy sugerować właściwości zdrowotne produktu a
    > jeżeli nabywca nie jest skończonym idiotą i w leczniczość nie uwierzy, to choci
    > aż pomyśli, że skoro w aptece, to oferuje mu się coś poważnego, przebadanego i
    > godnego zaufania. Na Podkarpaciu, czy Podlasiu powinno się sprzedawać szminki w
    > parafiach. To byłby biznes.

Uuuuuaaa, niedobrze. Pokazałeś niezbyt nowoczesne podejście do regionów w Polsce, które uważasz chyba, jak mniemam, za zaściankowe?? Zapewniam, że i Podkarpacie, i Podlasie nie odstają w dzisiejszych czasach, mówimy, mentalnie, od regionów "wysokorozwiniętych" :) ale rozumiem, nie jest to sednem. Teraz to już norma że coś ma med w nazwie, chodzi o psychologię białego fartucha ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.