Dodaj do ulubionych

Portal badoo

31.03.19, 09:52
4 lata temu miałam tam konto. Wtedy zdarzało mi się spotkać jakiegoś ciekawego faceta i nawet jeśli nie zaiskrzyło nie miałam poczucia straconego czasu. W grudniu założyłam ponownie i stwierdziłam, że to po prostu porażka.Faceci nieogarnięci życiowo, mało męscy, użalający się nad sobą, często zaczynają rozmowę od hej, lub co tam. Kilka razy zdarzyło mi się odpisać takim Panom, ale okazało się, że nie potrafią w ogóle prowadzić rozmowy dlatego po kilku zdaniach kontakt się urywał. Pisali też erotomani, ale w mniejszym natężeniu. Na kilkudziesięciu Panów, którzy napisali nie trafił się ani jeden z pozytywnym podejściem do życia, energiczny, otwarty, z którym można porozmawiać swobodnie na różne tematy. Nie wiem czy mam pecha czy tacy ludzie na tym portalu powoli stają się regułą. Jakie są Wasze doświadczenia i opinie z tym związane? Może znacie jakieś lepsze, gdzie jest choć część ludzi na poziomie?
Obserwuj wątek
    • inzynier.poliglota.sportowiec Re: Portal badoo 04.04.19, 14:59
      Moje sa dokladnie takie same, ale w druga strone.
      Kobiety prawie w ogole tam nie odpisuja.
      Dodatkowo mam placic kase za to, ze kilku napalencow kliknelo jakiejsc kobiecie "lubie" i teraz ma wieksza popularnosc i juz nie mozna do jasnie pani wyslac wiadomosci za darmo ?
      Dziekuje, wole szybkie randki - tam widze na zywo i z kazdym mam rowne szanse.

--
      Uniwersalne prawo świata mówi że jak nie realizujesz własnych celów z braku odwagi to będziesz realizował cele ludzi którzy ją mają. Tekst "nie bardzo jest gdzie uciec" mówi mi jasno i wyraźnie z kim mam do czynienia - z osobą bez ambicji, motywacji i pasji życia. Jej miejsce jest dokładnie tam gdzie pracuje.
    • tuwa6 Re: Portal badoo 05.04.19, 08:25
      Dziewczyny są tam podobne - nie ufają facetom, same nie wiedzą czego chcą. Mają za sobą trudną przeszłość i boja się zaufac komuś. Połowa i tak nie odpowiada, nawet jak piszesz normalne wiadomości, nie zaczynające się od hej i co tam i nie proponujące w pierwszej wiadomości sexu.
    • zuzia-lalka-nieduza Re: Portal badoo 05.04.19, 15:14
      myślę, ze po prostu nie zmieniłaś zakresu tego czego wymagasz od faceta na badoo, a tak serio no to cóż... no takie czasy, takie mają też uczucia facecie :) kiedyś miałam badoo i już wtedy uciekłam, bo kurteczka chwila i już jakieś bezsensowne aluzje
    • wiarusik Re: Portal badoo 06.04.19, 19:56
      wiesz...nie napiszę że bym cię posuwał na skrzypiącym tapczanie aż drgania przeszłyby po panelach i rozhuśtały meblościankę, która zaczęłaby stukać o ścianę niechybnie wywołując reakcję sąsiadki, bo ja nie posługuję się takim słownictwem. może umówimy się na kawkie, a później się zobaczy? pozytywnie i energicznie zobaczam.

--
      Porky Vagina
      Brutal Sphincter
      DESURABBITS behind the scenes
      The Prodigy po dziesięciotysiąckroć!
    • falowod Re: Portal badoo 08.04.19, 10:18
      Najlepsze sa portale gdzie w opisie jest napisane
      "jestem jaka jestem",
      "Szlachta nie pracuje"
      "Masz pytanie? napisz?",
      "Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" itd itp.
      Bardzo zachecajace do otwarcia! :)
      Oczekiwanie ze facet z "kosmosu" potrafi nawiazac rozmowe jest utopia :) a proste "chce cie poznac" jest dyskwalifikowane jako malo meskie :) a wiec dyskwalifikujace faceta.
      Ja takie profile omijam ale jest ich ok 50 %
    • kalllka Re: Portal badoo 25.05.19, 11:02
      Większość jeśli nie wszystkie serwisy randkowe, w wersji podstawowej/ niepłatnej/ działa na bazie prostego „testu dopasowania” -fotek. To ze fotki mogą być rożnego pochodzenia / mimo tzw weryfikacji admina/ o tym większość, odwiedzających strony randkowe, wie; zreszta, większość profili początkowych / nie upgradowanych do wersji płatnej/ to albo stare konta / mężów-żon/ albo boty adminów do podkręcania aktywności..

Cóż, portale randkowe to taka sama działaniach gospodarcza jak każda inna.
      nie od dzisiaj wiadomo, ze szukamy i dobieramy partnera/ na pewno w początkowej fazie/ myśląc wzrokiem”.
      A wracając do tych tzw atrakcyjnych wizualnie-- przebierających w randkach jak w ulęgałkach, to tez tylko pozory i raczej chwyt dla szybkiej selekcji i odsiewu ewentualnych zgniłej.
      Prawda, czymkolwiek- jest w tym wypadku/ gdyż dotyczy nieuświadamianych , hormonalnych procesów/ i tak zawsze wyjdzie w praniu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka