Dodaj do ulubionych

Zazdrość

03.05.19, 21:07
Dziewczyny jak wzbudzić zazdrość w mężu który wgl nie stara sie o zone, jest obojętny, liczy się tylko aby w domu było czysto i żebym córka się zajmowała... Jakieś pomysły???
Edytor zaawansowany
  • katalonja 03.05.19, 23:51
    Taką ciekawą wypowiedź ostatnio słyszałam, że jeżeli mężczyzna oddala się od kobiety, zaniedbuje ją i jej potrzeby, nie dostrzega jej, to kobieta powinna oddalić się od tego mężczyzny dwukrotnie bardziej. Przykładów, jak to zrobić, można mnożyć. Jednym z nich jest znalezienie kochanka. Powodzenia!
  • adria231 04.05.19, 06:42
    Sposób zbyt radykalny. Może na początek zacząć bardziej o siebie zadbać( fryzjer, kosmetyczka, nowe ciuchy, tajemnicze wyjście z koleżanką). Jeżeli to nie pomoże, to może otrzymanie jakiegoś pikantnego SMS-a, lub kwiatów z odpowiednią dedykacją( tu też pomoże przyjaciółka).
    Jeżeli i to nie pomoże - zmienić męża na inny egzemplarz( tego kwiatu jest pół światu).
  • obrotowy 04.05.19, 15:43
    adria231 napisała:
    Jeżeli i to nie pomoże - zmienić męża na inny egzemplarz( tego kwiatu jest pół światu.

ale ale...
    wiekszosc wybrakowana (jak mi przypomina moja Slubna)
    i latwo trafic z deszczu pod rynne...
  • katikaaa 06.05.19, 08:23
    Tak to można sobie cały związek rozwalić a nie wzbudzić zazdrość. Moim zdaniem lepiej zająć się sobą i pokazać, że ma się też własne życie zamiast prosić sie o uwage.
  • kalllka 06.05.19, 09:04
    ..po co komu wzbudzać zazdrość,
    Czy nie rzecz w zainteresowaniu., ?
    Zmień swój „sposób na małżeństwo”
    a zmieni ci się punkt widzenia, odniesienia..
    Dużo stanowczej cierpliwości i majowych gorących nocy.
  • mariuszg2 07.05.19, 15:33
    kalllka napisała:

> Dużo stanowczej cierpliwości i majowych gorących nocy.

a daj spokój Maj w tym roku zimny i suchy... będzie słaby urodzaj

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • kalllka 12.05.19, 09:23
    /Światowe/prognozy pogody to tez zwykle życzenia ogrodnikow /i kilkadziesiąt wybranych i dobrze zmiksowanych ujęć satelitów wyższych sfer/
    Przesz wiadomo ze to piotrowe ,z magnetycznymi ekranami, polaryzują nam pogodę.
    a za pomocą kilku trików-przekleństw/ obecnie najmodniejsze to na ceha/ trasuja pogodowe fronty.
    Kiedyś przy programowaniu, to choć tlenek srebra czy inne przeciwmgielne świństwo musiało być rozpylone, a dzisiaj wystarczy nierejestrowana przez ludzkie zmysły fala, w „zimnym zakresie”,by depresja moc przesterowanej tradycyjne majowe noce w.. co tam któremu do główki przyjdzie.
    W każdym razie, dość już o tym, czas się trochę pobawić podczas gdy paru kolesi z północy i południa cuzamen i wspólnie poprawi middle. No to oliwka na skore i sir newton w głowę oraz buziaki, uściski, głaski, czy co tam sobie życzycie -k
  • eat.clitoristwood 04.05.19, 16:10
    nie jest zmyślone, to nawet nie myśl o wzbudzeniu zazdrości, bo do przemocy werbalnej dojdzie fizyczna.
  • argentea 06.05.19, 12:35
    Ale planowałaś wyprowadzkę...
  • katalonja 12.05.19, 08:20
    Przeczytałam w innym Twoim poście, że masz męża drania. W takim typku nie wzbudza się zazdrości, tylko od niego odchodzi. Jest to sprostowanie do mojej pierwszej wypowiedzi, którą uznaj za nieatualną.
    Trzymam kciuki!
  • meka_panienska 16.05.19, 14:23
    A może opisz dokładnie sytuacje z tym mężem...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.