Dodaj do ulubionych

Co dalej ?

11.05.19, 23:54
Mam 21 lat i od roku mieszkam z chłopakiem (w jego mieszkaniu). Wcześniej mieszkałam z mama z która nigdy super kontaktu nie miałam.

Z chłopakiem przestało nam sie układać i dziś padły słowa ze powinnam sie wyprowadzić bo on mnie już nie kocha i mnie tu nie chce. A ja kompletnie nie wiem co mam robić dalej na wynajęcie czegoś mnie nie stać. Jedyna opcja to wrócić do mamy ale jest mi strasznie wstyd..
Mam ja poinformować wracam huraa? Nie wiem jak podejść so tego tematu. Mama niewielkie mieszkanie i jedna z nas musiałaby spać w salonie
Edytor zaawansowany
  • gocha033 12.05.19, 00:05
    przyznac sie do porazki i wracac po nieudanym "wyfrunieciu" z domu rodzinnego.

mnie sie zo zdarzalo ze 3 razy, a mama jak jest normalna - to to zrozumie.

• zamglony_las 14.05.19, 01:46
    Jeżeli rzeczywiście związek się rozpadł i nic już nie da się uratować, to w Twojej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego jak wrócić do mamy. Ani to ujma, ani wstyd. Życie, po prostu życie. I mama na pewno to zrozumie.

--
    Kultura i Sztuka Exerim.pl
  • beanka 15.05.19, 14:09
    Chyba i tak nie masz innego wyjścia, chyba że iść do pracy i zarobić na wynajem jakiegoś pokoju. Przecież u niego wbrew jego woli nie zostaniesz chyba
  • crystalgirl 29.05.19, 16:06
    Wracaj do domu, mama na pewno zrozumie i pewnie będzie wolała, żebyś normalnie wróciła do domu niż tułała się kątem po jakichś koleżankach.
  • firlefanz 30.05.19, 21:47
    najlepiej wróć do mamy, bo wtedy na spokojnie będziesz mogła poszukać ew. innego pokoju/ mieszkania czy lepiej płatnej pracy, która pozwoli Ci na wynajem.
    jesli teraz zaczniesz w pośpiechu szukać to duże ryzyko, ze źle trafisz, bo będziesz się czułą pod presja czasu.
  • stasi1 31.05.19, 09:54
    A to w salonie jest jakaś ujma spać? A jak spałaś zanim się wyprowadziłaś?
  • szymi_mispanda 31.05.19, 14:05
    na plebanii hehe
  • tulipan77 01.06.19, 16:15
    czesc odezwij sie pomoge ci z tym problemem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.