Dodaj do ulubionych

Czy kontaktujecie sie z eksami?

05.06.19, 22:45
Kontaktujecie sie ze swoimi bylymi? A oni z wami? A jesli tak,to o czym gadacie?
Edytor zaawansowany
  • szyszka_r 06.06.19, 15:27
    Kiedys miałam kontakt z moim byłym, ale raczej teraz ze sobą nie rozmawiamy. Poza tym, ze czasem cześć cześć jak się widzimy/.
  • mandarynka791 07.06.19, 01:00
    No wlasnie...a moj eks zadzwonil i gadalismy jak najeci...tak po latach...i wszystkie wspomnienia wrocily znowu...wolalabym zeby sie ze mna nie kontaktowal ,bo to jest droga donikad...jest chwila spokoj i za jakis czas znowu...czy faceci ogolnie tak maja? Mam swoje zycie i komplentnie szczerze powoem noenawidze jak " powraca" .Cholery mozna dostac!
  • annajustyna 07.06.19, 10:11
    To po co odebralas?
  • mandarynka791 07.06.19, 12:11
    No wlasnie po cholere...
  • obrotowy 07.06.19, 15:47
    to po prostu rozmawia sie jak ze starym znajomym:
    - ile masz dzieci, jak uklady z mezem, czym sie zajmujesz...

no tyle, ze dochodza do tego jeszcze buziaczki...
  • mandarynka791 07.06.19, 18:07
    Hahahahha....cos w tym jest...dokladnie taka rozmowa o wszystkim i o niczym...ale juz o tym nie mysle,mam nadzieje i tak tlumacze sobie ,ze z ciekaowosci zadzwonil i zapytal tak po prostu co u mnie...nie dochodze drugiego dna i nie rozmieniam sie na drobne. W zyciu trzeba byc twardym a nie miekkim ,wiec ...
  • vasilevska 10.06.19, 14:30
    Zdarza mi sie odstawic gadke-szmatke w stylu co tam u ciebie slychac, ogolnie nie jestem na wojennej sciezce ze swoimi bylymi.
  • mandarynka791 10.06.19, 22:45
    Ja tez nie jestem ,ale jakos tak glupio...znowu po takim telefonie myslalam sobie ,marzylam,wspominalam...cholera...
  • varia1 13.06.19, 12:22
    oczywiście
    kiedyś kontaktowałam się w sprawie zaległych alimentów na dzieci
    ale potem stwierdziłam że jednak komornik jest bardziej komunikatywny

• tapatik 14.06.19, 18:53
    Nie mam kontaktu ze swoimi eksiami. Za wyjątkiem ostatniej, ale to ona do mnie dzwoni jak ma problem.
    Kontaktowanie się z byłymi może przywoływać stare wspomnienia, szczególnie jeśli ktoś nie jest aktualnie w związku.

--
    Pieniądze nie zmieniają człowieka.
    Pieniądze pozwalają mu być sobą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.