Dodaj do ulubionych

Czy mezczyzni lubia marzycielki?

07.06.19, 17:49
I kobiety obdarzone artystyczna dusza? Czy to w ogóle da się rozpoznać na pierwszy rzut oka - po oczach, mowie ciała, stroju?

Ja jestem marzycielką, marzycielstwo moje polega głównie na tym, ze idąc ulicą lub jadąc autobusem, zamiast chodzić/siedzieć z ponurą miną i martwic się, jak większość Polaków, przypominam sobie mile lub zabawne zdarzenia z życia, książki, filmy, i od razu zaczynam się uśmiechać. Uśmiecham się także do dzieci, do zwierząt. Płaczę nad niektórymi książkami, nawet czytając w autobusie, nie umiem inaczej. Często tez mam natchnienie twórcze i obmyślam opowiadanie, które w domu napiszę, obrazek, który namaluję. Czasem obserwuje otaczających mnie ludzi, ale emocji nie widzę w nich prawie żadnych, chyba ze rozmawiają, wchodzą w kontakt z kimś. Ja jestem najwyraźniej inna. Czy to źle? Nie chce być nikim innym niż sobą. Myślę, ze przy takiej osobie jak ja można rozwinąć radość życia, uczuciowość, skłonność do refleksji? Tylko gdzie znaleźć kogoś, kto doceni moje wnętrze?

--
"-Jest inny niż wszystkie koty (...). A czy to przyjemnie tak się wyróżniać?
-Nie wiem-szepnęła Karolcia.- Może przyjemnie".
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 07.06.19, 23:48
    bo bywa interesujaca.

do seksu to nie - bo marzycielstwo w seksie przeszkadza.

licza sie zwykle preferencje i potrzeby.
  • mail-na-gazecie 08.06.19, 23:53
    Jestem wprawdzie kobietą, ale myślę, że romantycy mają mnóstwo uroku o ile zachowują trochę poczucia rzeczywistości ;) Bycie osobą na wskroś praktyczną i ogarniętą jest niewątpliwie lepiej postrzegane ale bez romantyzmu nasze życie jest puste i ubogie a seks jest podobny do ćwiczeń gimnastycznych we dwoje ;) także głowa do góry. Gdzie spotkać podobną osobę? Chyba łatwiej powiedzieć, gdzie na pewno jej nie spotkasz.
  • obrotowy 09.06.19, 13:17
    z romantyzmem.

to wprawdzie dwie osobne kategorie filozoficzne - ale dobrze jezeli obie potrafia sie zmiescic
    w jednym Ciele i w jednym Duchu.
  • eat.clitoristwood 10.06.19, 09:38
    ale mogłabyś także spróbować schudnąć.
  • yasemin 13.06.19, 17:52
    A skąd wiesz, widziałeś mój jabłkowaty brzuszek?

--
    "-Jest inny niż wszystkie koty (...). A czy to przyjemnie tak się wyróżniać?
    -Nie wiem-szepnęła Karolcia.- Może przyjemnie".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.