Dodaj do ulubionych

Dlaczego on nie napisze?

22.06.19, 20:15
Cześć, mam na imię Patrycja (23 lata) .
Poznałam bardzo interesującego chłopaka (24 lata) na jednym z portali randkowych.
Nasza znajomość trwa ok 2 miesięcy. Tylko problem jest taki, ze on nigdy nie napisze pierwszy.
Jak mu zadam jakieś pytanie to zawsze na nie odpowie, później prowadzimy cos na kształt rozmowy.
Mój dylemat polega na tym, ze nie wiem czy on nie jest mną zainteresowany, ale jest po prostu miły i zawsze odpowie,
czy taki jest jego sposób bycia, czy cokolwiek innego.
Dodam tylko, że nie spotkaliśmy się w realu ponieważ mieszkamy w dwóch oddalonych od siebie miastach.
Nie wiem właśnie czy sobie go odpuścić czy dalej to ciągnąć.
Edytor zaawansowany
  • eriu 23.06.19, 10:27
    Dlaczego nie spytasz go o to wprost? Od 2 miesięcy siedzisz i główkujesz. Nie znamy tej osoby, Ty na dobrą sprawę też nie. Nie mamy szklanej kuli, nie wywróżymy. Zapytaj go albo zaproponuj spotkanie i zobacz co się stanie. Wóz albo przewóz, jak w życiu.

--
    Being alone is fine. Being alone together id perfect.
    66/93/95
  • kajda28 23.06.19, 13:53
    Prawdopodobnie nie jesteś na jego liście do związku, może głównie dlatego że mieszkacie w innych miastach i szkoda mu czasu na pisanie. Jak ty napiszesz to z nudów odpisze , pogada.
  • baba67 24.06.19, 14:12
    Odpuścić.

--
    Starość posiada te same apetyty co młodość tylko nie te same zęby.
  • mandarynka791 24.06.19, 18:40
    Nie odpuszczaj,ale olej go...bedziesz szczesliwsza...jak bedzie mu zalezalo,znajdzie Cie...
  • girlnextdoor19 28.06.19, 19:46
    Odpuść, zajmij się sobą :)
  • pati02 01.07.19, 14:11
    Jezeli po dwoch miesiacach nic z tego nie ma to raczej juz nie bedzie.
  • mandarynka791 02.07.19, 04:28
    I co? Nadal nic? Mozliwosci sa dwie: albo sie Ciebie boi albo jest dupa wolowa...albo jedno i drugie
  • znana.jako.ggigus 02.07.19, 06:20
    hehe, odwróć sytuację - jeśli Ty, zapytana, odpowiadasz i to grzecznie, ale sama nie nawiązujesz rozmowy, to co to oznacza?
    Ano właśnie

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • obrotowy 02.07.19, 09:23
    znana.jako.ggigus napisała:
    > - jeśli Ty, zapytana, odpowiadasz i to grzecznie, ale sama nie nawiązujesz rozmowy, to co to oznacza?

- no oglade i kulture osobista - to na pewno.
  • znana.jako.ggigus 02.07.19, 20:44
    Jak najbardziej. ale czy zainteresowanie?

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • obrotowy 02.07.19, 22:01
    tego nie dopowiedzialem (celowo)

zainteresowanie - to kwestia interesow i emocji...

ale podstawa tego musi byc KULTURA.
  • eriu 05.07.19, 21:42
    Nieśmiałą dziewicę zachowującą się zgodnie z wzorcami patriarchalnymi ;)

--
    Being alone is fine. Being alone together id perfect.
    66/93/95
  • znana.jako.ggigus 07.07.19, 22:51
    jeśli to odp na mój post, to nie. Miałam co innego na myżli, niezależnie od płci - gdy ktoś nawiązje ze mną kontakt, a ja sama odpowiadam grzecznie, aczkolwiek nie nawiązuję rozmowy, to po prostu nie jestem zainteresowana.

--
  • agata_456 05.07.19, 18:15
    Facetowi jak zależy to się stara i zrobi wszystko by utrzymać kontakt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.