Dodaj do ulubionych

pomóż mamie cieszyć się życiem i córką

07.07.19, 16:24
Witam.
Kieruję do Was prośbę w związku z zrzutką, którą zorganizowałem dla mojej kobiety, która choruje na autoimmunologiczną chorobę, która atakuje przewód pokarmowy.
Jest to choroba Leśniowskiego-Crohna, Jest to przewlekły, nieswoisty proces zapalny ściany przewodu pokarmowego; może dotyczyć każdego jego odcinka, lecz najczęściej lokalizuje się w końcowej części jelita cienkiego oraz początkowej jelita grubego.
Etiologia tego schorzenia, jak i skuteczna metoda jego leczenia, nie jest znana
Kobieta niestety ma tego pecha, że choroba jest złośliwa i bardzo często daje znać o sobie. W tym czasie hospitalizacja trwa mniej więcej miesiąc, dochodzenie do siebie po chorobie już w domu mniej więcej tyle samo.
Nie chcę patrzeć jak cierpi ona i córka, która przeżywa bardzo rozłąki z mamą, nie mogą nacieszyć się sobą tak naprawdę.
Postanowiłem działać, zebrać 80000zł na lek "Entyvio", który podaje się w dawkach. Kilkanaście razy w ciągu roku, a który może dać remisję nawet na kilkanaście lat(bez nawrotów choroby)
Dlatego proszę Was o wsparcie, udostępnijcie to na swojej tablicy, powysyłajcie w wiadomościach prywatnych. Jeżeli jesteście wstanie także wesprzyjcie ww zrzutkę.
Oczywiście wszystko jest dobrowolne, nie nalegam.
Pozdrawiam.

zrzutka.pl/69rhuz
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka