Dodaj do ulubionych

Jak odzyskać kontakt?

21.07.19, 14:49
Mniej więcej pół roku temu pisałam z chłopakiem, który wyznał mi, że się mu podobam. Jednak miałam wówczas chłopaka, więc nie mogłam sobie pozwolić na bliższe poznanie z nim. Po mniej więcej miesiącu pisania przestaliśmy ze sobą pisać, a on poznał dziewczynę, z którą się związał i kontakt nam sie urwał. Aktualnie nie mam chłopaka, a on nie ma dziewczyny.
I od jakiegoś czasu wydaje mi sie ciekawą osobą, chciałabym w jakiś dyskretny sposób znowu złapać z nim kontakt, lecz nie wiem jak. Zaczęłam nawet wychodzić z jednym z jego kolegów i myślałam, że w ten sposób jakoś nawiążemy kontakt, jednak to jak na razie nie przynosi zamierzonych skutków.
Co mogłabym zrobić w tej sytuacji?
Może macie jakies sprawdzone sposoby na odzyskiwanie kontaktów?
Tylko proszę nie piszcie abym po prostu do niego napisała, bo nie mam tyle odwagi ;)
Z góry dziękuję Wam za pomoc!
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 21.07.19, 15:59
    Napisz, ale nie na zasadzie szukania kontaktu, tylko pod jakimś sensownym pretekstem. Np. rozpaczliwie poszukujesz jakiejś książki, może on ma i mógłby pożyczyć. Albo coś równie neutralnego, byle doprowadzić do spotkania.

Jeżeli gość ma jakieś hobby, to możesz zapytać o poradę, bo niby Ciebie coś z tej dziedziny interesuje. Pomyśl, o co mogłabyś go zapytać jako znajomego, a nie kandydata na partnera.

• znana.jako.ggigus 25.07.19, 14:54
    o bardzo dobry pomysł! ja kiedyś rozpaczliwie szukałam pomocy w naprawie roweru. Co prawda rower naprawiłam gdzie indziej (problem w częściach zamiennych był), ale z kolegą od roweru namotał się romans. Co prawda i ten nie przetrwał próby czasu, no ale to mimo wszystko było warto.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • nudnezyciezzz 22.07.19, 23:17
    "Tylko proszę nie piszcie abym po prostu do niego napisała, bo nie mam tyle odwagi "
    Ok to już sama sobie odpowiedziałaś,szach i mat, nigdy do niego nie napiszesz.
    Znasz siebie, zapomnij o nim. Widocznie tak miało być.
    Nikt Ci nie wyczaruje rozwiązania skoro sama nie chcesz do niego napisać.
  • stasi1 23.07.19, 09:44
    złóż mu życzenia urodzinowe z sugestią że kolega jego co z nim się widziałaś stwierdził że je ma. Później ewentualnie powiesz że widocznie źle zrozumiałaś
  • klaudynkadc 06.08.19, 20:59
    Problem w tym że około miesiąc temu miał urodziny i składałam mu życzenia na Facebook'u :(
  • zoltyslon 29.07.19, 00:56
    niestety najprostsze rozwiązania czytaj napisanie do niego są najlepsze. jak bedziesz się bawić w podchody to może ci umknąć szansa. Zbierz sie w sobie to nie takie trudne myśle że wystarczy nawet hej co u ciebie dawno nie gadaliśmy czy coś w tym stylu
  • lisa_w 29.07.19, 11:21
    No akurat ten pomysł z szukaniem książki to raczej jest taki meeeh... Może co do jakiegoś wydarzenia w którym brał udział itp., że np. chciałaś być i jak było czy było ciekawie, czy poleca itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka