Dodaj do ulubionych

Czy chodzicie codziennie w modnych szpilkach ?

08.08.19, 01:47
A wy dziewczyny z czasem przyzwyczaiłyście się do chodzenia na wysokich szpilkach z modnym ciasnym noskiem w szpic ? Chodzicie codziennie? Czy po czasie nogi się przyzwyczaiły i już nie bolą ?
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 08.08.19, 08:30
    Ty masz jakąś obsesję ma punkcie wysokich szpilek.

Nie chodzę w ogóle w takich, nie zamierzam i nigdy bym nie kupiła. Nie nosiłabym takich i za darmo, a nawet jak by mi za ich noszenie dopłacono. Istnieją o wiele wygodniejsze eleganckie pantofle, a dla mnie liczy się przede wszystkim wygoda i zdrowie. Napatrzyłam się już na kobiety, które przez takie wysokie szpilki nie tylko zdeformowały sobie stopy, ale też mają rozwalone stawy kolanowe i biodrowe. No i oczywiście kręgosłupy - codzienne chodzenie na wysokich obcasach skutkuje pogłębieniem lordozy i zwiększa prawdopodobieństwo wypadania dysków.

I jeszcze jedno - super eleganckie pantofle przeznaczam na specjalne okazje. W ogóle ubiór powinien być dopasowany do okazji; dla mnie chodzenie co dzień w obuwiu wizytowym to jak pójście na bazar po kartofle w koronkowej wieczorowej sukni.
  • six_a 08.08.19, 10:44
    zacznij no leczyć ten fetysz haluksowy, u psychiatry najlepiej.

--
    5 minutes till
  • katalonja 11.08.19, 16:37
    Niemal codziennie chodzę na obcasach, jednak bez takich ostrych czubków, o których piszesz, i nie wyższych niż 7 cm. Mam małe stopy, bardzo ładnie wyglądają w takich sandałkach czy czółenkach na szpileczce, tylko nie za wysokiej, żeby było wygodnie. Lubię włoski styl butów, czyli zgrabne, delikatne, a do tego przypominające trochę butki do tańca towarzyskiego, czyli dobrze leżące na stopie, komfortowe, nie powodujące zniekształceń i dziwacznych póz podczas chodzenia. Nie ukrywam, że ciężko czasem takie buty kupić. Ale robię, co mogę 😉

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka