Dodaj do ulubionych

pomózcie kobiety

18.08.19, 22:20
Wtam, mam na imie Marek i mam 38 lat. Wiem ze to fotum dla kobiet ale właśnie was kobity proszę o radę i pomoc bo ja już sam nie wiem co mam myslec.
Jestem z Olą 2,5 roku. Nie mieszkamy razem w tyg każdy pracuje wiec spędzamy weekendy razem. Ostatnio mielismy kryzys wciąż kłotnie ona mi napisała, ze już nie chce ze mna być bo ma dość itp. Usunałem nasze wspólne zdj na whatzapie. Na drugi dzień dzwoni do mnie mój brat , ze jakas dziewczyna się chce do mne kontakt nr tel bo mnie zna itp. Mój brat mnie zapytal czy podac i szczerze myslalem, ze to Ola mnie wkreca albo sprawdza ale okazało się , ze to nie ona tylko kobieta która poznałem 4 lata temu i 2 razy się spotkaliśmy i to tyle, nic miedzy nami nie było ale troche z nia popisałem pytala mnie czy kogos mam a ja, ze obecnie nie bo zerwala ze mna Ola i ona pisala, ze będzie w mojej okolicy i chciałaby się spotkać ja nic na to nie odp. przyslala mi sama z siebie parę zdjęć i mowi do mnie przyślij mi tez wiec jej wyslałem 2. Jednak unikałem rozmow z Magda bo jakos nie miałem ochoty , napisałem do Oli ze tesknie a ona, ze powinnismy porozmawiać no i pojechałem do niej było super pogodziliśmy się , ale nad ranem wyzwała mnie od szmaty ze ja zdradzam bo grzebala w moim telefonie i znalazła rozmowy z Magda ktor tak naprawdę o niczym nie swiadczyly. A jeszcze jak Magda zobaczyla, ze wstawiłem spowrotem zdjecie z OLA napisała mi ,,o widze ze wrociles do bylej nara,, nic nie odpisałem, ale Ola do niej zadzwonila wziela oczywiście nr tel z mojego tel i jej się podpytywala co i jak a ona powiedziała prawde, ze poznaliśmy się 4 lata temu, ze się nie spotk i nic nie było miedzy nami i powiedziała Oli ,,po co w ogole mowil ze był sam,, Na ty stanelo, ze przekonałem Ole ze nic mnie z nia nie łaczy ze kocham tylko ją a ona, ze mi nie wierzy bo po co jej wyslalem zdjecie itp. Co robic? czy ja cos zle zrobiłem?
Edytor zaawansowany
  • lilith.blackmoon 19.08.19, 18:36
    Pytasz, czy cos zle zrobiles. Drogi Marku...
    Takie kwestie do rozważenia:
    -czy zakonczenie zwiazku bylo dojrzale, przemyslane, czy nastapila spokojna, uczciwa rozmowa? Kasowanie zdjec chwile po rozstaniu raczej sugeruje dzialanie pid wpływem impulsu
    -kasujesz zdjecia, zaraz piszesz Oli, ze tesknisz...tez mysle tu o dojrzalosci. Mowisz czynem "nie", a slowem "tak"
    -wysylasz Magdzie zdjecia-po co? Sama wymiana zdjęć sugeruje jakas chec na dalszy ciag, ale mowisz, ze straciles ochote na pisanie z nia.czyli tez czynem mowisz tak, postawa-nie.
    -dlaczego Ola ma pretensje o zdjecia, jezeli zakonczyliscie zwiazek?
    -dlaczego owe zdjecia jej wyslales, jesli nadal kochasz Ole?
    -jakim cudem byla dziewczyna ma dostep do Twojego telefonu?
    -czy telefon Oli do Magdy wskazuje na jej godnosc?
  • zniesmaczony 19.08.19, 22:00
    dziekuje za odp. Tak usuniecie zdjęcia to było pod wpływem impulsu bo ona mi wciąż pisala, ze ma mnie dość ze to nie ma przyszłości itp. Ola cały czas mi pisala, ze chce zakonczyc ale wiem ze nie chciała. Pisalem oli ze tesknie bo tęskniłem strasznie teraz rozmawiamy mowilem jej ze to było głupie zachowanie wysylajac Magdzie zdjęcia. Wysłałem jej zdj pod wpływem chwili bo mowila ,,wyślij mi chce zobaczyć czy się zmieniles,, no to wyslalem ale uznałem, ze to było głupie. Ola ma pretensje o to, ze ledwo wtedy zakończyła ze mna a ja już zaczałem pisać z inną. A wysyłka zdj Magdzie nie miała zadnego znaczenia. Ola często mi sprawdza telefon bo twierdzi , ze mi nie ufa bo nie ufa się zadnemu facetowi. Kocham ja i chce aby dała nam szanse...wiem, ze popełniłem błąd a wiecie co ona zrobiła aby zrobić mi na zlosc założyła sobie konto na sympatii i pisała z jakimiś facetami przy mnie, prosiłem ja żeby usunela i usunela, powiedziała ze to po złosci..
  • lilith.blackmoon 19.08.19, 22:15
    Decyzja o rozstaniu Oli-pod wpływem impulsu
    Wyslanie Madzi zdjec-pod wpływem impulsu
    Kasowanie zdjec-pod wpływem impulsu.
    Drogi Marku, impulsy nie sa dobrym doradca. Sa doradca b.niedojrzalym.
    Taka rada, kt sama stosuje-jak czeka Cie jakas wazna rozmowa, decyzja, wybor- przespij ja 1 noc. Nawet, jak juz ja podjales, przespij. Możliwe, ze rano inaczej zobaczysz problem.
    Jest u Was problem z komunikacja. Komunikujecie sie nie wprost. Ona nie chce kończyć zwiazku, a konczy. Czyli mowi Ci "staraj sie o mnie"- mowi to niedojrzale, bo nie wprost.
    A gdybyscie sprobowali isc na terapie dla par? Na kilka spotkan? Mysle, ze macie tak mocno zakorzenione dziadowskie schematy, ze bez tego trudno będzie odbudowac związek. Super, ze sie podzieliles problemem, szukajac wskazowek
  • zniesmaczony 19.08.19, 22:22
    porozmawiam z nią, ale ona kilka razy mi pisze, ze jeśli Magdzie wysylałem zdjęcia to za chwile innej będę wysyłal i z inna pisał. Usunąłem fb rok temu bo wciąż mnie podejrzewała o cos, ok ona tez usunela. Widujemy się co 2 tyg od jakiegoś czasu bo ja jestem w delegacji chciałbym zamieszkac z nią i szukac pracy na miejscu to mi powiedziała, ze nie dołozylem się do mieszkania tak naprawdę nie miałem z czego a ona kupila i ze ja chce przyjść na gotowe. Dawałbym jej wypłatę. Ale ona teraz swoje, ze po akcji z Magda nie ufa mi , mimo, ze kocha. Czy to, ze wyslalem zdj koleżance która 4 lata temu rozmawiałem to cos złego?
  • lilith.blackmoon 19.08.19, 22:43
    Wyslanie zdjec jest niestosowne, jesli jestes w związku.
    To fakt.
    Ale nie jest to przewinienie pokroju niewybaczalnego.
    Trzeba to po prostu porzadnie przegadac. Otwarcie.
    Zapros ja na kawe na neutralnym gruncie i porozmawiaj. Zapytaj ja, jakie jest jej stanowisko- czy jest gotowa wspólnie zawalczyc o ten zwiazek i na jakich zasadach, czy jednak wyslanie zdjec bylo na tyle trudne dla niej, ze nie będzie w stanie tego zapomniec.
  • zniesmaczony 20.08.19, 17:28
    wiem, ze zle zrobiłem rozmawialiśmy mowila ze wciąż o tym myśli ze skoro wyslalem to będę lub robilem to nadal. Jednak jak wyslalem to nie byłem z nia w związku bo ze mna zerwała ale ona twierdzi , ze nawet jeśli to już wysylalem zdj innej
  • obrotowy 20.08.19, 20:07
    albo sie je gasi.

chyba , ze masz ochote zostac pantoflem ?
  • eriu 21.08.19, 16:44
    Wysłałeś zdjęcia jak nie byłeś w związku = nic złego nie zrobiłeś.

Twoja kobieta jest tak zazdrosna, że nie możesz mieć Facebooka, bo Cię co chwila o coś podejrzewa - to jest duży problem. Nie będzie lepiej a tylko gorzej. Zaraz dostaniesz całkowity zkaz kontaktu z ludźmi, bo ona tak uważa.

--
    Being alone is fine. Being alone together id perfect.
    66/93/95
  • szymi_mispanda 21.08.19, 11:29
    Mysle ze to poczatek twojej depresji i dlatego pierdolisz bez sensu. Napisz to samo krocej w 3 zdaniach co by mozna zrozumiec.

Ktora sie nie chce z toba ruchac?

Zreszta nie wazne, lisc na twarz i bedzie chodzic jak szwajcarski zegarek.
  • kardysia 22.08.19, 08:42
    myślę, że powinieneś pomyśleć czy chcesz być z olą albo o tym czemu wysyłasz zdjęcia innej dziewczynie. to jest raczej nie bardzo że szedłeś tak szybko by się "pocieszyć"
  • zniesmaczony 23.08.19, 17:27
    Kocham Ole i chce być z nia ale ona mi nie ufa, bo jej zdaniem za szybko zaczałem pisać z inna i wiecie co zrobila napisala do jakiegoś jasnowidza i wysłała mu nasze fotki i on ma jej przepowiedzieć czy ja zdradziłem oczywiście za kase bo mu zaplacila.
  • obrotowy 23.08.19, 21:48
    jezeli baba Ci oficjalnie rzuca - to mozesz robic potem - co chcesz - i wszelkie jej pozniejsze uwagi sa g... warte.

ale ty spodnie to masz tylko w szafie i raczej ich nie nosisz ?
  • alpepe 27.08.19, 08:46
    Naprawdę kochasz taką głupią kobietę?

--
    "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • brak.slow 24.08.19, 17:23
    Jesteś troszkę glupkowaty i do tego związałeś się z wariatka hahah
  • adria231 25.08.19, 17:35
    Z twojego wieku wynikałoby, że jesteś dorosłym facetem. Zachowujesz się jednak ,jak nastolatek. Trochę rozwagi, wszelkie decyzje o związku należy przemyśleć i... rozmawiać. Przekonuj dziewczynę że ją kochasz, jeżeli też kocha - może ci uwierzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka