Dodaj do ulubionych

Fajkowe konta na fb pytanie?

17.09.19, 20:39
Utworzyłem sobie ok. 30 fejkowych kont na fb i dodałem do znajomych. Nic znimi nie robiłem, tylko sam sobie dawałem lajki, aby lepiej moje statusy wyglądały. Jednak w pewnym momencie fb zaczął mi je likwidować a prawdziwe konto zablokował i zażądał dowodu osobistego. Wysłałem skan, prawdziwe konto odblokował, ale fake konta nie. Pozostawił mi może z 10, które też sukcesywnie zamyka. Jak myślicie, ktoś na mnie doniósł, że mam fejkowe konta czy on tak sam z siebie?
Edytor zaawansowany
  • eat.clitoristwood 17.09.19, 20:44
    słuchaj dzieweczko, ona nie słucha, żar z rozgrzanego jej brzucha bucha, sucha kostucha, gajowy Marucha, od ucha do ucha, uśmiech pastucha, głucha starucha ...
  • zlyjez 17.09.19, 20:48
    eat.clitoristwood napisał:

> słuchaj dzieweczko, ona nie słucha, żar z rozgrzanego jej brzucha bucha, sucha
    > kostucha, gajowy Marucha, od ucha do ucha, uśmiech pastucha, głucha starucha ..

wypad.
  • hasty 17.09.19, 22:11
    Cyklicznie usuwają takie konta.
  • szoguna 23.09.19, 13:51
    Usuwają konta pewnie dlatego, ze nie wyglądają na prawdziwe. Kazde ze sobą konto fejkowe jest powiązane, więc nic dziwnego, że twoje również zostało za takie uznane. To nie jest wcale jakieś donoszenie, tylko logarytmy facebooka :)
  • zlyjez 23.09.19, 19:47
    No właśnie ciekawią mnie te logarytmy.
  • six_a 24.09.19, 15:29
    proszę. są megaciekawe.
    pl.wikipedia.org/wiki/Logarytm

--
    did i pass
  • nstemi 27.09.19, 19:03
    Wysłałeś skan dowodu? Gratuluję odwagi :-)
  • zlyjez 27.09.19, 19:52
    nstemi napisała:

> Wysłałeś skan dowodu? Gratuluję odwagi :-)

E tam, zasłoniłem nr dowodu oraz pesel. Widać tylko imię, nazwisko i fragment zdjęcia.
    To niczym nie grozi, pytałem prawnika.
  • szoguna 07.10.19, 12:08
    i w taki sposób będa mogli odblokować konto?
  • zlyjez 08.10.19, 19:45
    szoguna napisała:

> i w taki sposób będa mogli odblokować konto?

No mnie po wysłaniu skanu dowodu odblokowali natychmiast i jeszcze podziękowali. Teraz pomału odbudowuję moje fejkowe imperium-ale robię to z różnych przeglądarek, różnych IP, często czyszczę też cookies. Na razie się nie czepiają, chyba logarytm się ode mnie odczepił.
  • she_5 08.10.19, 21:07
    fajne zajęcie. jest z tego jakiś piniondz?

--
    Does she or doesn't she?
  • zlyjez 08.10.19, 21:51
    she_5 napisała:

> fajne zajęcie. jest z tego jakiś piniondz?

Ja nie zarabiam. Ale moje wpisy z dużą ilością lajków dobrze wyglądają. Słyszałem co są tacy, co kupują sobie znajomych na allegro, ja nie bedę wydawał na to kasy. Sam sobie natworzę.
    >
  • kachaa17 13.10.19, 17:06
    O mój Boże, to jest życie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
  • mona.blue 14.10.19, 10:19
    zlyjez napisała:

> she_5 napisała:
    >
    > > fajne zajęcie. jest z tego jakiś piniondz?
    >
    > Ja nie zarabiam. Ale moje wpisy z dużą ilością lajków dobrze wyglądają. Słyszał
    > em co są tacy, co kupują sobie znajomych na allegro, ja nie bedę wydawał na to
    > kasy. Sam sobie natworzę.
    > >
    :) A po co ci fejkowi znajomi na FB?

--
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    mona775.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka