Dodaj do ulubionych

Czy to przesada?

30.09.19, 02:23
Ostatnio po paru drinkach robiłem sobie zdjęcia takie trochę erotyczne. Konkretnie nagie zdjęcie z zasłoniętymi ręką genitaliami.
Napisałem do paru znajomych dziewczyn i zapytałem czy chciałaby zobaczyć takie zdjęcie.
Dwie chciały, natomiast kolejne 3 zablokowały mnie na Facebooku. A jedna z nich groziła, że zgłosił mnie na policję.
Nieco zgłupiałem.
Co o tym sądzicie? Czy taka propozycja to strzał w twarz i obraza? Czy może reakcja te dziewczyny która grozi policją jest nieco przesadą.
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 30.09.19, 04:21
    Kobieta moze wyslac mezczyznie (bez jego wiedzy i zgody) nagie zdjecie.

To uchodzi. (chociaz to tez nie jest szczyt dobrego smaku)

mezczyzna - bez wczesniejszej zgody kobiety - takiego zdjecia wysylac nie powinien.

- taka jest nasza KULTURA.
  • kadzagugu77 30.09.19, 10:25
    Tu nie było wysłanego zdjęcia. Tu było pytanie, czy chcesz zobaczyć. Za to pytanie grożono policją, nie wiem jaki to paragraf.
  • obrotowy 30.09.19, 13:50
    zle zrozumialem. jesli tylko o to pytales - to w porzadku, ale teraz sam widzisz ze nie jest to najlepsza metoda podrywu....

a co do tego grozenia policja to naturalnie przesada...
  • stasi1 30.09.19, 17:26
    z policją to rzeczywiście przesada, gdybyś wysłał bez pytanie to może i tak. Wystarczyło nie życzę sobie i blokada
  • 3-mamuska 01.10.19, 00:47
    Trzeba mieć trochę nie tego pod włosami żeby takie rzeczy robić.
    Bo o ile rozumiem rozmowę i wymian zdjęciami.
    To zrobienie sobie i pytanie znajomych i to kilku to trzeba mieć coś z głowa? Czemu to ma służyć problem z męskością?
    I tak takie rzeczy można zgłosić na policję.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • obrotowy 01.10.19, 14:40
    3-mamuska napisała:
    I tak takie rzeczy można zgłosić na policję.

mozna - tylko Cie wysmieja...

naklanianie kogos do czynu niemoralnego, ale zgodnego z prawem
    ( tu do ogladania golych zdjec osoby obcej) - nie jest karalne.

podobnie jak ja zaproponuje Ci przyslanie mi Twojego zdjecia - a jak mi sie spodobasz to chetnie zaproponuje Ci pojscie razem do lozka - karalne nie jest.

A chetnie bym to zrobil - bo b. przyjemnie jest sie z Toba spierac. - Emocjonalna jestes...

Pewnie w loziu tez :)
  • kalllka 01.10.19, 15:38
    Niezbyt dobrze znasz policję, obrotowy.
    Myśle, ze powinieneś, z racji wieku choćby, mądrzej wybierać wątki i osoby w których, wobec których obnażasz się /głównie jako kochanek na zamówienie/
    Bo jako publiczne obnażanie prywatnych preferencji można twoje komentarze zrozumieć.
    I choć znam twoja stara wymówkę, ze nikomu to nie szkodzi /bo tobie pomaga zdobyć kolejny mailowy adres// to ze względu na jej jednoznaczna dwuznaczność, proszę byś z niej nie korzystał kontynuując wpisywanie w głupi wątek kolejnych bredni.
    Dzięki za zrozumienie, bez odzewu- Kajka
  • obrotowy 01.10.19, 15:56
    kalllka napisała:
    > Niezbyt dobrze znasz policję, obrotowy.

dobrze moze nie, ale troche to tak...
    dwa razy bylem na policji (w odstepie kilku lat) informujac, ze ukradli mi rower...

- za kazdym razem dawali mi do zrozumienia, zebym im d... nie zawracal,
    bo maja wazniejsze sprawy na glowie :)

/głównie jako kochanek na zamówienie/

- piekna funkcja, do tego spolecznie uzyteczna.

proszę byś z niej nie korzystał
    > Dzięki za zrozumienie,

- prosba odrzucona, zrozumienia brak.
  • kalllka 01.10.19, 16:13
    Trudno,w takim razie
    poradzimy sobie z tobą inaczej.
  • obrotowy 01.10.19, 16:19
    kalllka napisała:
    > poradzimy sobie z tobą inaczej.

eehh...Kalciu...

Inaczej - to ja kiedys z Tobą chcialem...

ale nie udalo mi sie...
  • kadzagugu77 01.10.19, 23:02
    Tak? Można zgłosić? Widzę Pani dobrze poinformowana, to jaki to paragraf? Kodeks karny tak? Ile za to grozi?
  • kalllka 02.10.19, 12:07
    Można , a nawet trzeba. Policja, powiadomi po zbadaniu okoliczności/ czy to przestępstwo, wykroczenie../ mimo ze internet to dość młode „medium” i ewidencjonowanie dowodów za jego pomocą nie jest jeszcze „po polsku”uregulowane to można skorzystać z zagranicznych wzorców dokumentacji/ regulacji podobnych zdarzeń.
    W tym zakresie polska policja rewelacyjnie współpracuje z zagranica. I nie tylko w unijnych / ramach- protokołach cyber- bezpieczeństwa.
  • kadzagugu77 02.10.19, 13:40
    Ale jakie to przestępstwo? Piszę maila i mówię ' mam nagie zdjęcie, czy chcesz zobaczyć i jaki przepis łamie?
    Który paragraf KK podaj bo widzę wiesz.
  • obrotowy 02.10.19, 15:24
    gdyz Twoje zachowanie zwyczajnie jej sie nie podoba, ale gdy spytales - pod jaki paragraf podpadasz - oczywiscie zamilkla - bo sama nie wie.

- tymczasem sama niemoralna propozycja zlozona jednorazowo nie jest karalna.

mozesz zaproponowac wyslanie nagiego zdjecia, mozesz zaproponowac obcej kobiecie pojscie z Toba do lozka - o czym juz wczesniej wspominalem.

Dopiero gdybys te propozycje pare razy powtarzal - mozna by Cie ew. podac na policje
    za tkzw. "nagabywanie" zwanie dzis modnie : - stalkingiem.
  • yadaxad 02.10.19, 23:28
    Nie wiem po jaką cholerę wysyłać swoje nagie zdjęcia, jakiś niezaspokojony narcyzm erotyczny, ale szkodzi to tylko wysyłającemu. Ale, że matki polki poczują się zgwałcone, to się nie dziwię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka