Dodaj do ulubionych

Czy was tez denerwuja takie tematy?

06.10.19, 22:31
Witam, mam 32lata i sie tak zastanawiam czy to normalne. W pracy mam 2 kolezanki 54 i 65 lat, strasznie mnie denerwuja ich rozmowy i szydzenie z innych "bo ona je tylko pomidory na przerwie" "bo ta zjadla 2 kromki za duzo, bo jej nie wypada bo gruba jest" i sie to nasmiewanie bo ktos je sobie pomidora a nie pajde chleba z kielbasa. Nie mam ochoty sie nawet wypowiadac na ten denny temat, co mnie niby obchodzi co inni jedza lub nosza, akceptuje to co robia i tyle. Czy jest ze mna cos nie tak? Mnie poprostu nie cieszy smianie sie z innych
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 06.10.19, 23:24
    (seksualnym - ma sie rozumiec)

wolicie rano, czy z wieczora ?
  • horpyna4 07.10.19, 11:38
    Nie tylko wyśmiewanie się z innych nie jest w porządku, ale każde wścibianie się w czyjeś życie. Co kogoś obchodzą preferencje żywieniowe innej osoby? Chyba tylko durnego pustaka, który nie ma żadnych zainteresowań i nadrabia to plotkarstwem.

Ale nie warto denerwować się, lepiej popatrzeć na takie osoby z politowaniem. Należy im współczuć, skoro sprawy nie dotyczące ich stanowią sens ich życia.
  • horpyna4 07.10.19, 11:44
    Aha, gdyby zwracały się bezpośrednio do Ciebie, szydząc i innych i licząc, że potakniesz, to powinny usłyszeć, że bardzo im współczujesz takich życiowych problemów. I spytaj, jak sobie z tym radzą, że ktoś je tak, a nie inaczej, bo to pewnie dla ich nie do zniesienia.
  • listonoszka16 13.10.19, 09:52
    Oooo tak zrobie jak mowisz :) dobrze ze to powiedzialas :)
  • brak.slow 13.10.19, 14:53
    Pytanie co ty tam jeszcze robisz ? 32 lata i dwa razy starsze frustratki to zle połączenie. O tobie pewnie mówią podobnie pytanie tylko w jakiej kwestii. Nie wolisz pracować z młodymi ?
  • obrotowy 13.10.19, 17:21
    pewnie kazdy by wolal pracowac z rowiesnikami - ale tego sie nie wybiera.
  • listonoszka16 13.10.19, 20:13
    Pracowalam z ludzmi w swoim wieku i powiem tak ze wiek nie ma znaczenia, bo takie dziewczyny, ktore sie nasmiewaja z innych tez spotkala, widocznie niektore sa takie przec cale zycie i takich osob nie da sie uniknac

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka