Dodaj do ulubionych

Gotujący facet - sexy?

20.10.19, 01:45
Czy kręci Was, jak Wasi mężczyźni gotują?
Ja bardzo lubię, jak mężczyzna przygotowuje dla mnie posiłek, szczególnie dla mnie, uważam że jest to niesamowicie sexy. Moja znajoma uważa coś przeciwnego. Ma fajnego faceta (mój dobry kolega z pracy), który jest pół-Polakiem, pół-Włochem, gotowanie to jego hobby i gotuje bardzo smacznie. Z zawodu jest prawnikiem i twierdzi, że w ten sposób odpoczywa od "paragrafów". Otóż owa znajoma zwierzyła mi się, że ją widok faceta gotującego posiłek prawie obrzydza, a jeszcze bardziej obrzydza jak ją próbuje nakarmić. Przyznam, że nie rozumiem jej problemu, a co Wy o tym myślicie?
Obserwuj wątek
    • obrotowy tak jak i Gotująca kobieta - jest sexy. 20.10.19, 03:25
      kazda umiejetnosc w kazdej dziedzinie - jest wartoscia sama w sobie.

i dotyczy to zarowno kobiet - jak i mezczyzn.

oczywiscie mozna umiejetnosci gotowania przez partnera nie doceniac - ale zeby bylo to obrzydzajace - to juz jakas aberracja.

sam swietnie gotuje (chociaz ze wzgledu na wrodzone lenistwo - nie czynie tego czesto)
      ale jezeli juz cos upichce - wszyscy konsumenci sa zadowoleni :)
    • karnaks Re: Gotujący facet - sexy? 21.10.19, 19:23
      Dziwna osoba. Nie znałem się na gotowaniu (do zupy ogórkowej, by była tłustsza chciałem dodawać oleju :-) ) . Moja żona mnie wszystkiego nauczyła. Lubię gotować i chyba gotuje smacznie :-)

--
      Zbiórka na wydanie książki. Mojej i mojej zmarłej kilka tygodni temu 35 letniej Żony.
      zrzutka.pl/443jeb
      • agat1 Re: Gotujący facet - sexy? 22.10.19, 11:04
        De gustibus non est disputandum, jak to już kiedyś w starożytności ktoś spostrzegł...Nie wiem, czy dla mnie gotujący facet byłby sexi, ale wiem, że mogłabym bardzo takiego pokochać :DDD

--
        Gdzieś tu musi być granica - powiedział Stalin na konferencji w Jałcie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka