Dodaj do ulubionych

4miesiące znajomości z kobietą i brak inicjatywy d

04.11.19, 11:11
Cztery miesiące znajomości, po dwóch dała telefon, wcześniej umawialismy się mailowo. Mija cztery miesiące, sa spotkania 2razy w tygodniu, fajnie się gada, ale ona pierwsza w ogóle się nie odzywa sama, nie reaguje na moje SMS owe bajery. Jest dystans. Pozwala się przytulić, pocałować w usta. Ale sama jest oschla. Co robić. Rozmawiać z nią, spadać. Po co się spotyka jak nie ma chemii.
Obserwuj wątek
  • lumeria Re: 4miesiące znajomości z kobietą i brak inicjat 04.11.19, 14:06
   Zaprosić na kawę i osobiście zapytać jak ona to widzi i dlaczego tak się zachowuje - bez oskarżania jej - tylko tak zapytać z ciekawości.

   I zobaczysz co ta kobieta sama Ci powie. Moze tak została nauczona, ze mężczyzna ma się starać, może jest nieśmiała, może mieć rożne niespodziewane przekonania. Forum tego nie wyjaśni. Musisz rozmawiać i rozwiązać to z tą kobietą.

   Jeśli się się da - np. da ci wymijającą odpowiedz - to tez dla ciebie będzie informacja. Taka, ze z tą osobą normalnie nie można się dogadać, czy wyjaśnić sobie sprawy. Wtedy trzeba się wycofać i szukać kobiety z którą komunikacja jest możliwa.
   • nieprawda.nieprawda Re: 4miesiące znajomości z kobietą i brak inicjat 04.11.19, 15:39
    W pełni się zgadzam. Otwarta rozmowa potrafi czynić cuda. Zaś jeśli Pani twierdziłaby że jej zależy tylko coś tam... (co może ale nie musi być wymówką) to jasno przedstawiłabym, że mnie owszem, na tej znajomości zależy, ale oczekuję że chociaż raz na jakiś czas druga strona też będzie inicjowała spotkania lub co najmniej kontakt.
    W przypadku rozmowy, która mimo mych najszczerszych chęci nie dałaby mi pewności co do zamiarów drugiej strony, postawilabym jasno sprawę. Że oczekuję, że następny kontakt nastąpi z inicjatywy drugiej strony. Jeśli ten nie nastąpi, to dałabym sobie spokój bo to nie rokuje.
    • eriu Re: 4miesiące znajomości z kobietą i brak inicjat 04.11.19, 19:42
     Zgadzam się. Te pierwsze 2 miesiące kontakt przez maila rozumiem, bo niestety zdarzają się osoby, które jak się okaże, że spotykanie nie rokuje potrafią prześladować głupimi smsmami itp.

     Jak tutaj piszą: pogadaj i zobacz co powie. Potraktuj to jako pierwszy problem do rozwiązania jako para.

     A co do tego, że dziewczyna nie pozwala na więcej niż pocałunki powodów może być wiele: dużo rodziców przekazuje, że się "trzeba szanować". , "do ślubu czekać". Osobiście też słyszałam od kolegi o testowaniu przez jego kolegę czy dziewczyna jest "warta zachodu". Koleś uważał, że jak dziewczyna się z nim prześpi przed upływem jakiegoś określonego czasu (liczonego w miesiącach) to jest "łatwa". Oczywiście wszelkimi sposobami ją próbował zaciągnąć do łóżka i dziewczę nie wygrało testu, ale za to myślę, że dużo w życiu zyskało nie będąc z owym panem ;)

     Także możliwości jest wiele. A jaka jest prawda dowiesz się rozmawiając.

     --
     Being alone is fine. Being alone together id perfect.
     66/93/95
  • yadaxad Re: 4miesiące znajomości z kobietą i brak inicjat 04.11.19, 19:23
   Forum Gazeta.pl
   Forum Kobieta Kobieta ZMIEŃ
   Szukaj na forum


   Rozwiń dyskusję Drzewko
   Dodaj do ulubionychkobiety pomożcie -co mysli dziewczyna
   tuwa6 20.10.19, 00:00
   spotykamy sie 4 miesiące, ona pierwsza nigdy nie pisze. na spotkaniach jest fajnie, fajnie sie dogadujemy. pozwala się całować w usta, przytulać. chodzić pod rękę. na pytanie, jak widzi te relacje, czy jesteśmy razem odpowiada -sama bym chciała to wiedzieć. Dac czas czy uciekać.
   Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
   Wpisz swoją odpowiedź
   Edytor zaawansowanyOpublikuj
   Re: kobiety pomożcie -co mysli dziewczyna
   alexandra584 20.10.19, 00:22
   Powiedz jej po prostu by w końcu odpowiedziała tak lub nie. Nie może być przecież tak, że żyjesz przez nią w niepewności.
   Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
   Re: kobiety pomożcie -co mysli dziewczyna
   kachaa17 20.10.19, 21:38
   Nie rokuje to dobrze. Wygląda to tak jakby dziewczyna łaskawie pozwalała się adorować ale sama z sobie nie za bardzo chce dawać.
   Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
   Re: kobiety pomożcie -co mysli dziewczyna
   horpyna4 20.10.19, 22:08
   W naszym społeczeństwie, mimo równouprawnienia kobiet, jest tradycja, że to mężczyzna pierwszy się deklaruje. Po prostu mówi, co czuje.

   Dziewczyny często mają wpajane przez rodziców, że nie powinny pierwsze zdradzać swoich uczuć, ani oczekiwań, bo to jakoby nie wypada. Być może zachowanie Twojej dziewczyny jest skutkiem takiego wychowania, a nie jej uczuć.

   Z kolei Twoje pytanie, jak ona widzi te relacje, jest trochę asekuranckie. I w ten sposób nigdy się nie dogadacie, więc zamiast czekać na to, co ona powie, Ty powiedz pierwszy, co do niej czujesz. Z jej wypowiedzi "sama bym chciała to wiedzieć" wynika, że tego oczekuje.
   Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
   Re: kobiety pomożcie -co mysli dziewczyna yadaxad 20.10.19, 23:08
   Re: kobiety pomożcie -co mysli dziewczyna horpyna4 21.10.19, 08:23
   Re: kobiety pomożcie -co mysli dziewczyna mona.blue 21.10.19, 11:24
   Re: kobiety pomożcie -co mysli dziewczyna
   101lulilaj90 21.10.19, 13:29
   daj czas, zobaczysz jak się to rozwinie. 4 miesiące to nie tak dużo, może potrzebuje czasu żeby się otworzyć.
   • nieprawda.nieprawda Re: 4miesiące znajomości z kobietą i brak inicjat 05.11.19, 15:29
    Rozumiem, że Pan zakłada kolejny wątek o tym samym. Pewnie miota się już jakiś czas. Z tego co wkleiłeś wynika, że sam się też jakoś jednoznacznie wobec Pani nie deklaruje.
    Zamiast pytać ją czy są razem (swoją drogą to bardzo dziwne pytanie) powinien zadeklarować że zależy mu na związku (o ile tak jest) I zapytać panią wprost czy jej też.
    Może niech zorganizuje kolację, kupi kwiaty, powie co mu w duszy gra i dopiero jak sam się określi, niech spyta ją co ona o tym myśli.
    Reakcja Pani wszystko wyjaśni, bo to ona musi mu powiedzieć co myśli. My tego nie wiemy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka