Dodaj do ulubionych

Problem bliskości

12.11.19, 14:13
Co mam o tym sądzić?

Od trzech miesięcy spotykam się z chłopakiem w moim wieku (mamy po 22 lata) ogólnie spędzamy ze sobą dużo czasu, lubimy wspólnie podróżować, świetnie się dogadujemy, ogólnie wszystko jest wręcz idealnie, płaci w restauracji, kupuje kwiatki, czekoladki, zawsze odprowadza pod dom, jest bardzo opiekuńczy, lecz brakuje jednej kluczowej rzeczy nie ma między nami jakiekolwiek bliskości. Na początku naszej relacji myślałam, ze jesteśmy tylko dobrymi kumplami, lecz gdy z spotkania na spotkanie zauważyłam, że oboje jednak coś zaczynamy do siebie czuć miałam nadzieję, że pojawią się jakieś gesty z jego strony np: chwyci za rękę, pocaluje na pożegnanie, niestety po tylu spotkaniach dalej między nami nic się nie wydarzyło, myślałam, że to ja już zaczęłam coś sobie o nas wyobrażać, a z jego strony nie ma żadnego uczucia. Z tego powodu postanowiłam z nim porozmawiać i sam wyznał, że jest we mnie zakochany ale nie wie co już ma zrobić by podzialo się coś więcej, samo to stwierdzenie mocno mnie zaskoczyło, lecz postanowiłam mu również powiedzieć co do niego czuję. Po tej całej rozmowie miałam nadzieję, że w końcu podejmie jakiś krok i zrobi coś w tej sprawie, sama starałam się pokazać mu, że potrzebuję kontaktu fizycznego , lecz niestety spotykamy się dalej, a sprawy nie idą do przodu. Co zrobić? Wiem, że chłopak jest bardzo skryty w sobie, lecz uważam, że już minęło tyle czasu, że powinno to iść na przód, co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • lumeria Re: Problem bliskości 12.11.19, 15:04
      Dlaczego sama nie zainicjujesz pocałunku, spaceru za rękę, przytulenia się do niego? Na tym etapie warto przestać być bierną leliją - i zacząć komunikować co Ty chcesz od niego. "Przytul mnie", "chciałabym, byś mnie potrzymał za rękę".

Powodzenia - wygląda, ze macie fajny związek - spróbuj go rozruszać w stronę intymności, cielesności - i zobaczysz czy mężczyzna jest do tego zdolny, czy raczej jest właśnie taki zimny i zdystansowany. Ale musisz działać! :)

Przy okazji - czy slyszalas o jezykach milosci? Polecam serie Kasi Sawickiej na youtubie www.youtube.com/watch?v=AY0vUSd8EDI&list=PL5An1LU_BDO7xdCXkcOkz8X2_1e6jsIpS

Moze poogladacie razem, i porozmawiacie o waszych jezykach milosci - moze Twoj jezyk to dotyk, bliskosc, a Twojego mezczyzny - to dzialanie albo przebywanie razem. Warto o tym porozmawiac.

Jeszcze raz - powodzenia! :)
    • lumeria Re: Problem bliskości 12.11.19, 15:40
      Ten filmik szczegolnie polecam www.youtube.com/watch?v=ZBV8DWWW3b8&list=PL5An1LU_BDO7xdCXkcOkz8X2_1e6jsIpS&index=3

Moze oglądnij go pierw sama i zastanów się, czy taki chłodny mężczyzna (jeśli nie dasz rady go 'rozruszać') jest kimś, kto jest w stanie Tobie okazać miłość w taki sposób, jaki Ty potrzebujesz.
    • eriu Re: Problem bliskości 12.11.19, 15:44
      A dlaczego Ty go nie weźmiesz za rękę? Ręka Ci odpadnie czy przestaniesz być wtedy niewinną kobietą albo uciekającą sarną, którą trzeba gonić?

Weź go za rękę, spójrz w oczy i powiedz, że marzysz by Cię pocałował.

Facet może chce być gentlemanem i się nie narzuca a Ty robisz z kolei za niedostępną, bo wiesz a nie robisz nic by zainicjować albo go zachęcić.

--
      Being alone is fine. Being alone together id perfect.
      66/93/95
    • 101lulilaj90 Re: Problem bliskości 14.11.19, 09:40
      Ja na twoim miejscu, dałabym sobie spokój. Skoro nie spełnia to twoich oczekiwań i nic się nie zmienia, to albo pogadaj z nim i powiedz mu otwarcie, czego oczekujesz, albo daj sobie z nim spokój.
      • katalonja Re: Problem bliskości 17.11.19, 08:36
        Dlaczego od razu dawać sobie spokój? Chłopak może być bardzo wartościowy, ale nie chce wykonać jakiegoś niepotrzebnego ruchu, żeby nie zrazić dziewczyny. Pewnie czeka na jakieś przyzwolenie, może na gest z jej strony. Taki typ nieśmiałka i wrażliwca, kto wie.
      • kanna Re: Problem bliskości 24.11.19, 18:37
        > Skoro nie spełnia to twoich oczekiwań

Czy ZNA te oczekiwania? Może poprzednia go spuściła, bo był za szybki?
        Jeśli czegoś chcesz od faceta - powiedz mu o tym. Faceci nie czytają w myślach.

--
        Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
        Pół wieku poezji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka