Dodaj do ulubionych

Dlaczego kobiety lubią patologicznych facetów?

11.01.20, 14:36
Trzy przykłady ostatnio słyszę.

A. długo była sama, znalazła wreszcie faceta, który pracuje na budowie, jest alkoholikiem, A. wiedziała, bo jak się spotykali to, wpadał w ciągi. Pomimo tego zamieszkała z nim - on pije nadal, wymawia jej, że jest gołodupcem, a ona się wścieka, a za dwa dni juz jest ok. Mogła by go wywalić, bo mieszka on w jej mieszkaniu, i znaleźć innego. A. pracuje w biurze w szpitalu. Mówię jej - weź lekarza sobie za chłopaka, trochę inny poziom (wiadomo, że też zdarzają się patologie). Nie chce, woli swoją "patologię".

Jej córka 25 lat też ma chłopaka, którego zwolniono z pracy za alkohol. Ona go utrzymuje, on nie szuka pracy, lubi nadal wypić. On anie widzi problemu. Zarywał do niej M. - informatyk, dobrze zarabiający, jej się też podobał, ale wolała patologię

B. też pracuje w szpitalu jako fizjoterapeutka. Od 10 lat była w 6 związkach, które kończyły się po 3-4 mies. Jeden był alkoholikiem, drugiego aresztowano, kolejny ją okradł, inny miał ją tylko do sexu, trafił się też mamisynek. Nadal nie widzi problemu w sobie, i dalej wybiera sobie patologię, a potem cierpi.

Dlaczego kobiety lubią takich facetów. Przecież, ż e ktoś jest nierobem i alkoholikiem wiadomo po 2 randkach, a mimo to te kobiety ciągnie do takich. Dlaczego nie wezmą sobie chłopaka na poziomie, który coś sobą reprezentuje. Jest w stanie normalnie funkcjonować.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka