Dodaj do ulubionych

POMÓŻCIE!!! czy czekac na jego pierwsze krok???

IP: *.rodlo.sdi.tpnet.pl 20.11.04, 12:33
co zrobić, kiedy się wie, że on i ja się wyjątkowo lubimy(nie tylko
fizycznie), tyle, że on ma dziewczynę a i ja mam chłopaka... Nie chcę zranić
uczuć faceta, z którym mnie łączy tyle cudownych chwil, ale wiem, że jego
uczucie wygasa. Nie chcę też krzywdzić tej dziewczyny, chociaż widzę, że oni
też nie są szczęśliwi - raczej teatralnie poprawni w swej czułości. jaki
powinien byc mój pierwszy ruch? a może powinnam (w nieskończoność) czekać na
jego pierwszy krok?
Obserwuj wątek
    • szefu13 Re: POMÓŻCIE!!! czy czekac na jego pierwsze krok? 20.11.04, 12:50
      A gdybyś nie miała faceta, to co byś zrobiła? :)
      A gdyby Twój obiekt zainteresowania nie miał dziewczyny, to czy to by coś
      zmieniło? :)

W zasadzie ja to widzę tak, że wszystkie 3 sprawy sa całkiem niezależne. Po
      pierwsze piszesz, że Twój aktualny stygnie - znaczy się związek wygasa i nic z
      tego nie bedzie, więc nie ma czego żałować, ani mieć skrupułów. Po drugie
      tamten związek też się podobno rozlatuje, więc też nie ma powodów do wyrzutów.
      No i wreszcie po trzecie: chcesz tego faceta, to go rwij! Czym ryzykujesz? Tym,
      że będzie obsługiwał dwie dziewczyny na raz? No bez przesady, to nie takie
      straszne, a poza tym nie bez przerwy - jak sobie przypadniecie do gustu, to
      przerzuci się prawdopodobnie całkiem na Ciebie, a jak nie, to też nie będzie
      czego żałować - poszukasz nowego :))))))).
        • szefu13 Re: POMÓŻCIE!!! czy czekac na jego pierwsze krok? 20.11.04, 13:12
          A jak Ci się wydaje? Co? Więc powiem Ci w kwestii formalnej, że do wieku lat 15
          dziewczę jest traktowane przez prawo jako dziecko i wszelkie działanie
          seksualne z taką osoba są przestępstwem i się za nie idzie siedzieć. Poza tym
          12 letnia dziewczynka, choćby nie wiem jak wydawała Ci się poważna, to jeszcze
          dziecko, więc ją zostaw w spokoju zbąkolu :)))))))))))))))).
          Poszukaj sobie rówieśniczki, albo lepiej: babki około 30-tki po przejściach,
          najlepiej chwilowo samotnej, to Cię czegoś nauczy :))))))))))))).
          • Gość: Natalia Re: POMÓŻCIE!!! czy czekac na jego pierwsze krok? IP: *.tpi.pl 20.11.04, 14:06
            Hej Kasiu. Miałam podobny problem, z tym że to tylko ja byłam w stałym związku.
            Natomiast kolega był wolny i 2 lata młodszy. Napoczatku nie myślałam, że nasze
            wypady na piwko to cos poważnego i że moge kogoś zranić. Później się okazało,
            że podswiadomie wszystko niszcze w swoim związku a coraz bardziej tesknie za
            nieodpowiedzialnym gó..arzem. Było strasznie. Teraz wiem, że mogłabym stracic
            wspaniałego faceta, przez baezwartosciową chwile uniesienia.Ale najgorsze, że
            nadal troszkę myslę o tym góniarzu..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka