Komentarze do artykułu

Uzależniona od internetu

Ma 15 kont internetowych. Był czas, kiedy nie odchodziła od monitora przez całą dobę. Sąd najpierw nakazał jej przymusowe leczenie z uzależnienia od komputera, w końcu umieścił dzieci w placówce wychowawczej

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Matka uzależniona od komputera Dodaj do ulubionych

• IP: *.offnoise.com 11.12.04, 07:47
    A gdzie ojcowie dzieci?!! Dlaczego zostawiaja swoje potomstwo z uzalezniona
    matka? Przykre to
    Zaawansowany formularz
    • Gość: żmija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 12:35
      A może coś o ojcach? znam takich...
      • Gość: gerth IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 15:03
        Rety! Można sie tak zatracic?
        Ale to mozliwe bo niestety net jest ułomnym ale jednak zamiennikiem normalnych relacji.
        Przez to moze spowodowac ze czlowiek sie nie kotnatuje normalnie, nie ma normalnych znajomych. TV nei zastepuje tego, stad jest jednak mniej niebezpieczne

Nie lubie kontaktowania sie przez net a zwlaszcza gg bo to zaden przekaz (wszak tekst to 5% przekazu) - i to jest widoczne golym okiem
        Nie powie sie dobrze co chce, moozna zle zrozumiec, gg to dla mnie porażka
        • 12.12.04, 23:46
          lecz chęć szczera...

uzależnić się można od wszystkiego, nie miałaby komputera, piłaby wódę albo
          wąchała klej.

Zainteresowanych informuję, że nie jestem uzależniona od kompa, tylko nudzi mi
          się w robocie ;)))

--
          Might I have your first name, Mr. Head? And please tell me it's not Dick.

Goosfraba...
    • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 12:51
      zapewne dzieci zostaly odebrane ojcom przez sady
    • Gość: pedagog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.04, 12:58
      a dzieci??????? z artykułu wynika, że dzieic również są uzależnione od komputera
      cyt." Ale kiedy pytamy o komputery, rozluźniają się tak jak ona. Daniel na
      przykład najbardziej lubi strzelankę. Czasem fajnie jest poczatować z
      dziewczynami, "
      oraz "Ośrodek Daniela trochę denerwuje, bo dziecko może tu spędzić przed
      ekranem nie więcej niż 45 minut dziennie."
      i "ma dwa marzenia: chciałby wyjechać z rodziną z Krakowa. Nie wie dokładnie
      dokąd, w jakieś przyjemniejsze miejsce. Z siostrami i mamą chodziliby razem na
      spacery. A w nowym domu stałyby dwa komputery. - Mama i Paula miałyby swój, a
      ja i Basia swój. Ewa jest na razie mała. "
      ale nic o tym... smutne

• Gość: Miś IP: *.client.comcast.net 11.12.04, 14:16
        Są ludzie co siedzą caly dzien przed telewizorem, inni spedzają wszystkie
        wieczory na piwie z kolegami, a Mariola na rozmowach przez komputer. Znalem
        kobiete co nie pracowala i dzieciom poswiecala minimalna ilosc czasu, a caly
        czas poswiecala na czytanie ksiazek. Na szczescie miala meza kierowce co troche
        pieniedzy przynosil do domu i rodzicow co kupowali dzieciom ubrania i dawali
        jej co nieco na jedzenie. Mariola trafila do gazety, bo jej metoda zabijania
        czasu jest dosc rzadko spotykana.

Moj moral - rodzice powinni wdrazac dzieci do pracy i koniecznosci wypelniania
        swoich obowiazkow. Nawyk pracy uchroni ich w zyciu doroslym przed wpadnieciem w
        sytuacje taka jak Mariola.
        • Gość: elf IP: *.chello.pl 11.12.04, 19:28
          Tylu pedagogów, tylu psychologów, sady, tylu ludzi i co??? Wszyscy udawadniaja
          jej ze jest NIENORMALNA. I ze to smutne. I ze zdefraudowala pieniadze. Przeciez
          ONA UMIE Z LUDZMI ROZMAWIAC. Wszyscy chca ja leczyc zamiast pomóc jej samej
          odkryc, w jaki sposób moze wykorzystac swoje zdolnosci.To czego nie wie, to jak
          latwo na tym moglaby zaczac zarabiac pieniadze! Nie wie ze najlepiej jest
          zarabiac na tym co sie lubi robic i do czego ma sie serce. Ona wie, ze jest jak
          najbardziej normalna. I ja jej wierze, nie wszyscy musza byc tacy jak WY. Wie
          czego szuka w internecie, szuka milosci i akceptacji. Nie umie sama sobie dac
          tego uczucia, nie umie dac swoim dzieciom, tylko w necie czuje sie potrzebna.
          Ma permanentne poczucie winy i ucieka w miejsce gdzie jej ono nie dosiega.
          Gdzie moze byc radosna i szczesliwa. Jesli jej los o czyms swiadczy to o nas.
          Powinien byc naszym wyrzutem sumienia. Jesli nie chcecie jej zrozumiec, to
          chociaz nie udawajcie ze chcecie jej pomóc, pedagodzy od siedmiu bolesci. Jej
          celem jest byc szczesliwa, jesli bedzie chciala odzyskac dzieci to to zrobi. Na
          pewno. To silna kobieta.
    • Gość: emama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 14:25
      wiekszosc tych pan jest chora jak nie ma dostepu do forum przez pare godzin
    • Gość: lalique IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 16:18
      Ciekawe, co ona takiego ciekawego oglądała w sieci, żeby siedzieć przed kompem
      24 godziny. To chore.

---
      Jude Law rozebrany do rosołu... www.lalique.blox.pl
      • Gość: elf IP: *.chello.pl 11.12.04, 19:31
        Czy równie chore sa narcystyczne blogi?
      • 18.12.04, 14:17
        to fakt. mi po godznie nudzi sie na maxa, nie mam co robic, co czytac z kim
        rozmawiac, poniewaz sie przeprowadzilam i bardzo mi sie nudzi, wczoraj weszlam
        na czat po raz pierwszy od 3 lat i po 10 minutach wyszlam, bo nie mialam o czym
        z kimkolwiek rozmawiac procz "z kąd jesteś????????" i "dasz foto"
    • Gość: abhaod IP: *.a.pppool.de 11.12.04, 17:05
    • Gość: Sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 17:59
      To naprawdę bardzo smutna, a zarazem pouczająca historia. Powinno się pomyśleć
      o otworzeniu ośrodków dla osób uzależnionych od internetu. Okazuje się, że nie
      tylkoo narkotyki, alkohol czy hazard mogą uzależniać, ale sprzęt w zasadzie
      martwy. To, że komputer wciąga wiadomo, ale żeby do tego stopnia, aby stracić
      dzieci to jest wprost nieprawdopodobne. Do tej pory to myślałam, że należy
      kontrolować czas gry na komputerze przez dzieci, bo może to wpływać negatywnie
      na ich rozwój emocjonalny i wyniki w nauce. To naprawdę niedługo może stać się
      kolejnym wielkim nałogiem Polaków i przyczyną wielu tragedii może jeszcze
      większych niż ta opisana tutaj. Zróbmy więc coś zanim będzie zapóźno!
      • Gość: ichemek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.04, 18:25
        wiesz Sylwia w sumie masz rację, pytanie tylko kiedy np. romek g. wpadnie na
        pomysł ratowania nas przed tą zarazą
      • Gość: sottise IP: *.icpnet.pl 11.12.04, 19:00
        Spora część Polaków, już jest uzalezniona od netu, albo mają go w pracy, albo
        serwują w domu zawalając nocki...takie czasy. Inetrnet to po cześci odpowiedź
        na brak przepływu informcji w czasach PRL-u, a po częsci sposób na poszerzenie
        horyzontów.
        • Gość: Nupel IP: *.bredband.skanova.com 11.12.04, 19:32
          A kiedy zacznie sie dyskusja o uzaleznieniu od komorki? A ilez to komputerow
          przypada na 1000 osob w PL ? I " Uzaleznienie " jezeli juz nazywamy ten
          sztucznie rozdmuchany przypadek,to zaczyna sie od statystycznej liczby.Ile
          udowodnionych przypadkow jak ta "wyrodna" matka musi byc ,by bylo "problemem"?
          Wg mnie to zaden problem o ktorym az musi trabic prasa i wymyslac jakies
          "uzaleznienia".To poprostu leniwa kobieta,ktora zaniedbuje dzieci ,znajdujac
          sposob na zabicie czasu poprzez komputer.Jak by nie komputer to by wynalazla
          cos innego.Odkryla tam tez kilka walorow,ktore wy tez znalezliscie,a mianowicie
          nie jest wazne czy piszecie madrze czy glupio-nikt wam nie powie: zamknij sie
          ,jestem zmeczony/a i nie moge sluchac twoich bzdur.zwasze znajdzie sie ktos,kto
          wda sie w dyskusje.Ci ktorzy calkiem serio dyskutuja o tym fenomenie jako "
          uzaleznienie" poradze by pukneli sie w durna glowe i nie podniecali sie swoja
          madroscia.
    • Gość: gracz IP: *.lublin.pl / *.lublin.pl 11.12.04, 18:03
      już lepiej by se pyknęła w kanterstrajka albo anrilka niż farmazony snuła na czatach.
      • 11.12.04, 18:13
        ja jestem uzalezniona,ale nie jestem matka:)
        • Gość: jarema IP: *.client.comcast.net 11.12.04, 19:07
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: jarema IP: *.client.comcast.net 11.12.04, 19:09
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 11.12.04, 19:43
      Ja też lubię komputerek:) Ale po jakimś czasie zwyczajnie nie mogę już
      wysiedzieć przed ekranem. Nie wyobrażam sobie, że miałabym zarwać noc na
      siedzenie w sieci.
      Najgorsze w tej sprawie jest to, że te dzieci nie mają prawidłowego wzorca. Dla
      nich wielogodzinne spędzanie czasu przed komputerem jest zupełnie naturalne - bo
      tego nauczyły się w domu. I jeśli nikt im teraz nie pomoże - to w przyszłości
      będą postępować tak samo, krzywdząc własne dzieci.
    • 11.12.04, 20:55
      ja nie rozumem dlaczego autor artykułu zmienił imie bohaterki, skoro wczesniej w
      SE były podane prawdzowe dane.
      Wszyscy wiedza o kogo chodz.
      Bohaterke znam osobiscie, poznałam ja na tym zlocie na ktorym dostała tego misia.
      poznej widzalam ja jeszcze raz.
      poznej juz nie przyjezdzala.
      smutne to, ale Ona jest bardzo samotna.
      wiem, ze to niczego nie usprawiedliwia, ale...
      • Gość: I M A T IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.04, 21:27
        Zna ja pani?
        Prosze o kontakt do niej
        Ja zajmuje sie takimi rzeczami pracuje w poradni psychologicznje
        Ona moze poplenic samobojstwo prosze poczytac co i jak ona mowi
        Ma poczucie bezsensu zycia. Ucieka bo czuje sie samotna a ludzie wokol sa dla
        niej nieciekawi Ja tez nie lubie plotkar.
        Prosze o jej mail nie wiem moze nr gg
        Bo za kilka dni bedzie ze popelnila samobojstwo. Znam takie przypadki z zycia.
        pozdrawiam
        Izabella
        • 12.12.04, 08:08
          Droga Izabello:-)

jesli Pani chce kontakt do .... to prosze napisac do mnie email, bo niestety nie
          podała Pani zadnego kontaktu.
          moj email to : naiwna24@gazeta.pl
          Prawde mowiac to w wersje o samobojstwie nie bardzo wierze, Ona taka nie jest.
          pozdrawiam:-)
        • Gość: marra IP: *.ols.vectranet.pl 12.12.04, 21:36
          Terapia przeciw uzależnieniu od internetu poprzez email lub gg? To troche jak pogadać o kimś kto ma problem alkoholowy przy piwku...
      • Gość: esza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.05, 10:07
        A ja ją rozumiem. Też jestem chyba uzależniona od kompa. Wstaje rano i siadam.
        Siedzę dopóki dzieci nie wrócą ze szkoły, siadam po obiedzie i siedzę długo w
        nocy. Co mam innego do roboty? To wciąga jak diabli. Rozrywka jak każda inna.A
        że coś w domu nie jest zrobione? Dom jest do mieszkania , a nie do sprzątania.
        No bez przesady oczywiście. Jest porządek , dzieci nie chodzą brudne , ani
        głodne.Współczuję tej kobiecie, że jej zabrali dzieci i komputer. Jednak jaka
        by nie była to zawsze matka jest dla dzieci najważniejsza.
    • Gość: Ewqa IP: *.aster.pl 11.12.04, 21:12
      To tak właśnie bywa kiedy ludzie nie mogą znaleźć umiaru. Wygląda z tego
      artykułu że internet to zło, zagrożenie rodziny a komputer diabeł wcielony ;)
      No cóż na to poradzić że jedni są mądrzy a inni mądrzejsi inaczej.
    • Gość: I M A T IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.04, 21:24
      Dla człowieka nie ma nic gorszego niż samotność.
      Artykuł bardzo ciekawy, ale bardzo ogólnie potraktowany sprawe tej pani.
      Aby poznac dlaczego czlowiek tak postepuje anie inaczej nalze najpierw znac
      mehanizmy ludzkiej psychiki a one sa bardzo proste- czlowiek to stadne zwierze
      lubi byc potrzebny kochany i sam musikochac

Ta pani jak widac nie była taka zwykla kobieta w koncu konczyła liceum Obecnie
      ma 33lata. I byc moze nie odpowiada jej towarzystwo w jakim przysżło jej
      mieszkac
      Czlowiek nie dokonca ma wplyw na to co przynosi zycie
      Skoro w soim domu mial tyle ksiazek i gier i ciagle przesiadywal w internecie
      tzn ze czula sie BARDZO SAMOTNA NIROZUMIANA I DLATEGO UCIEKALA DO SWIATA W
      KTORYM BYLO JEJ DOBRZE- HARLEKINY GRY I INETRENET

Ludzie samotni albo sa w domu i ogladaj tv - stad zamilowanie do brazylijskich
      seriali bo one tez pokazuja inny lepszy swiat.
      Natomisat teraz technika poszła do przodu i mozan rozmawiac z kims poprzez
      internet

Kiedys ludzie poznawali ludiz ktorzy byli wokol nich teraz moga poznawac
      roznych ludzi i nie mozan twierdzic ze wszysyc sa zli

Ja na czacie byłam raz i nie potepiam ludiz tam rozmawiajacych
      Wiem ze sa ludzie ktoryz lubia ciekawe osoby szczre itp a czasem zyja w
      srodowisku wktorym nie ma takich osob sa np plotkary
      Tak jak sasiadki tej pani

PROBLEMEM tej pani była SAMOTNOSC I BRAK INTERESUJACEGO TOWARZYSTWA TAM GDZIE
      MIESZKALA wiec rozmawiał na czacie

TA pani została podwijne skrzywdzona
      1 Samotnoscia
      2 Mezem ktory bił
      A teraz zabrano jej dzieci

Ksiadz jej kazał chodizc do koscioła Nie mozan komus kazac cos robic dopoki ta
      osoba sama tego nie poczuje.
      Wyłaczono jej interenet
      Nawet palacze papierosow rzucaj nałog powoili

TA pani moze popełnic SAMOBOJSTWO swiadczy o tym jej stan PSYCHICZNY ona nadal
      jest bardzo samotna - ostatnie 2 zdania wywyiadu
      Ma poczucie bezsensu zycia

Prosze podac mi jej DANE moze mail CHCE jej pomoc
      • Gość: Ewa IP: 80.50.170.* 12.12.04, 01:05
        • Gość: I M A T IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.04, 02:16
          • Gość: miop IP: 195.136.193.* 12.12.04, 07:26
            pomocy spolecznej , sadownictwa
            a wszystko to dzieki wszechogarniajacej biedzie, nedzy i braku
            perspektyw zyciowych

ta pani powinna otrzymac pomoc psychologiczna
            mozna sadzic
            ze ma zespol depresji pourazowej
            poglebianej dzialaniami biurwokracji

sprawdza sie powiedzenie ze jak urzednicy zaczynaja
            pomagac to zostaniesz obrabowany ze wszystkiego,
            rowniez z godnosci

• Gość: I M A T IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.04, 14:59
              Zgadzam się:))
    • 12.12.04, 12:04
      Sama jestem mamą i uwielbiam siedzieć przy komputerze kiedy Mały śpi. Co w tym
      strasznego? Mam 5 kont a moje dziecko jest zdrowe, zadbane i najedzone i to
      chyba nie dlatego, że ja nie siedzę na chacie ale chyba dlatego, że mój mąż
      cieżko pracuje na nas za granicą. Problemy tej biednej kobiety to prblomy
      połowy tego kraju tylko, że zamiast zabierac jej dzieci trzebabyło dać jej
      prace. Ja jej współczuje nie potępiam.
    • 12.12.04, 13:03
      Teraz będzie o tej kobiecie inaczej, ale bardziej prawdziwie.
      Nie jest samotna i skrzywdzona. JEST MłODA, ZDROWA I ...LENIWA.
      Jest to artukuł o kobiecie, która nie pracuje i pracy nie szuka ( a mieszka w
      mieście, jednym z nielicznych w Polsce gdzie ta praca jest ),nie dawała
      dzieciom jeść i nie sprzatała we własnym domu.
      Jak wiele innych osób w kraju ,została rozleniwiona przez rozbudowany system
      opieki. Drogi ELFIE, ta kobieta od jedenastu lat nie pracuje zawodowo, to
      znaczy,że pieniądze na jej jedzenie przynosi listonosz. To,że odcięto jej prąd,
      to jej zasługa, a nie moja. Ja płacę swoje rachunki. No cóż, ale praca męczy,
      więc czemu ta pani ma się męczyć, skoro da się żyć z alimentów zasądzonych na
      własne dzieci??????
      Piszesz ELFIE, że ona tylko w necie jest radosna i szcęsliwa i dlatego tam "
      ucieka ". Tylko, że celem życia kobiety, która jest matką czworga mieszkających
      z nią dzieci nie jest dzieci to ,żeby ta matka była wiecznie radosna i
      szczesliwa ( jak motylek z Piotrusia Pana ), ale żeby nie krzywdziła własnych
      dzieci. Bohaterka tego artykułu, to .....egoistka, która pozwoliła, żeby dzieci
      żebrały o jedzenie, podczas gdy ona, siedzi na czacie. Bohaterka tego artukułu
      mówi, że pracy bez koniecznosci obsługi komputera nie znajdzie.
      OTÓŻ G.WNO PRRAWDA. Nie słyszałam, żeby do zmywania w garkuchni, sprzątania w
      hipermarkecie i zamiatania ulic wymagano pracy przy klawiaturze.Ale może taka
      praca byłaby poniżej jej poziomu ( tj. niepełne średnie wykształcenie i
      niepełne zawodowe ) Następna litująca się pisze : dajcie jej pracę. Co to
      znaczy ??? Pracę to ona musi wziąć! Musi wyjśc z domu i ją znależć, wszak to
      jest artykuł o kobiecie, która ma trzydzieści lat, a nie trzynaście. Problem z
      tymi kobietami, to będzie dopiero,jak dzieci się usamodzielnią, a ojcowie,
      przestaną płacić alimenty i mateczki nie będą miały na kim żerować. Ale na
      szczesćie ELFIE jest takie jak lubisz - " szczęsliwe i radosne " rozwiązanie,
      przecież dorosłe dzieci mają obowiązek alimentacyjny wobec rodziców.Ta samotna
      matka będzie żyła z alimentów, które bedą płaciły na nią dzieci.
    • Gość: Beata IP: *.chello.pl 12.12.04, 13:54
      Właśnie gdzie jest ojciec czy ojcowie tych dzieci, w momencie gdy matka popadła
      w taki nałóg, gdy bywa odwrotnie i ojciec jest alkoholikiem,bije żone i dzieci -
      to wszystko jest okey i wiadomo, że w takicm przypadku dziećmi musi!!!! a
      wcale nie musi zająć się matka. Gdzie pozaostała rodzina, która powinna pomóc
      tej kobiecie, zarówno od strony matki i ojca. Dleczego Państeo nie robi nic w
      tym kierunku?
    • 12.12.04, 14:03
      ta kobieta stanowczo ma problem z własną osobowością i życiem jakie sama sobie
      stworzyła. Teraz działa ono jak ciągle nakręcająca się machina. Wydaje mi się ,
      że ta osoba nie ma ochoty i nie widzi potrzeby zmian w jej życiu. No może
      jedynie tańszego internetu i nie wtrącania się kuratora. Uderzyło mnie to, że
      matka zasadniczo nie chce nic zrobić dla dzieci. Jest jej "miło" że
      przychodzą...może gdyby był prąd , komputer, czy co tam jeszcze przychodziłyby
      częściej i chętniej. komputer w centrum wszechświata. Jak pomóc takiej osobie??
      --
      o jakie dziwne formy może przybrać szaleństwo ludzi zdrowych!
    • Gość: milosz furman IP: *.sdl.vectranet.pl / 195.117.151.* 12.12.04, 16:10
      Z internetem jest jak ze wszystkimi używkami..przesada nie wychodzi na zdrowie.
      Ale to że są gwałty nie znaczy że nie uprawiamy sexu prawda? Ja sam często
      jestem uczestnikiem rozmów na czatach, i jakoś nie zaniedbuję ani pracy ani
      kontaktów towarzyskich. Cały ten artykuł jakkolwiek tragiczny w swej wymowie
      przedstawia obraz dość jednostronny.

Pozdrawiam
    • Gość: matka IP: *.speed.planet.nl 12.12.04, 17:40
      "Kobiety na nocnejzmianie"
      "wyslij gwiazdke z nieba"
      "Sylwester a moze w Wilnie"
      to tytuly artykulow porzedzajacych "Matke uzalezniona od komputera"
      Poruszyl mnie gleboko ten niemy krzyk slabej i w sumie niezaradnej mlodej
      kobiety.Powyzsze atykuly traktuja o kobietach majacych prace,o tych ktore maja
      komu wyslac zyczenia plynace z glebi serca,o kobietach ktore moga podarowac
      sobie odrobine luksusu i spedzic (nie same) Sylwestra ,moze w Wilnie...
      Dla niej ta odrobina luksusu to wirtualny kontakt z innym swiatem,ktory choc
      istnieje jest dla niej w inny sposob nieosiagalny.
      Nie potepiajmy jej i nie prawmy jak ksiadz Chaim kazan o plytkosci internetu.
      Ona potrzebuje fachowej pomocy i to na wielu plaszczyznach.
      • Gość: I M A T IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.04, 15:05
        I to jest najważniejsze! Teraz! Ludzie widzą tylko jedno: że siedzieła przed
        komputerem, że zaniedbała dzieci itp

A ZNAJĄ PAŃSTWO TAKI STAN CZŁOWIEKA - nie chiało mi się wstać rano... nie
        wychodziłam z łóżka przez tydzień, nie widziałam sensu zycia itp
        TO DEPRESJA

Ta pani z artykułu ma DEPRESJE i poczucie bezsensu zycia a objawai się to
        UCIEKANIEM w świat wirtualny tak że zaniedbuje rzeczywistość.
        Mam remont i urlop i myślałam ze ktoś poda mi namiary na tą panią.
        Pozdrawiam Izabella
        • 19.12.04, 15:13
          napisz do niej, a otrzymasz kontakr do tej pani. I moze sama podaj tez kontakt
          do siebie.
          --
          ------------
          Zapraszam na forum poświęcone podróżom po Azji (tylko od Was zależy, czy
          podzielicie się z innymi wiedzą) :-)
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24082
    • Gość: GALADRIELE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.04, 13:15
      W NASZYM KRAJOBRAZIE KULTUROWYM JEST TAK, ŻE JEŚLI KOBIETA NIE WYPEŁNIA
      SWOICH "POWINNOŚCI" WZGLĘDEM RODZINY I ZNAJDZIE JAKIEŚ INNE ZAJĘCIE, TO JEST
      SZYKANOWANA. WYOBRAŹCIE SOBIE, CZY TE SAME PROBLEMY SPOTKAŁYBY OJCA RODZINY W
      TEJ SYTUACJI?
      PONADTO UWAŻAM, ŻE TO NIE JEST DO KOŃCA TYLKO PROBLEM MARIOLI. DO
      ODPOWIEDZIALNOŚCI NALEŻY RÓWNIEŻ POCIĄGNĄĆ TYCH MĘŻCZYZN, KTÓRZY JĄ PORZUCILI.
      • Gość: I M A T IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.04, 15:13
        z artykułu!!!!!!!!
        Ojcowie to mają zajmować się swoimi dziećmi. To fakt, ale ta pani potrzebuje
        pomocy czyli wyjścia z poczucia beznadziejności życiowej!! Ona ma DEPRESJE!!
        Psycholog i spotkania cykliczne to dla niej jest teraz ważne!

Ludzie widzą to ze zaniedbała dzieci a nikt nie widzi tego, czym to jest
        spowodowane!- jej jest źle w otaczającym świecie! I nie zdziwie sięjak sama z
        niego odejdzie!
        Zabrano jej dzieci, jest pokrzywdzona przez los- bieda i panowie, i odcieto
        internet - jedyna radosc jej zycia!!
        Dla innych jedyna radoscia jet alkohol ogladanie tv czytanie gazet ksiazek lda
        drugich plotki. Dzieki takim rzeczom chce nam sie zyc! DLa tej pani był to
        ineteret. Nawet palacze stopniowo rzucaja palenie itp osoby otyłe tez stopniowo
        sie odchudzaja nikt IM NIE ZABIRA JEDZENIA!!

Ta pani potrzebuje okreslonego typu pomocy- i co najwazniejsze psychologicznej
        sama sobie nie poradzi na stan duszy jaki ma.
    • Gość: szczep IP: *.net.autocom.pl 18.12.04, 13:59
    • Gość: isabel IP: *.in-addr.btopenworld.com 19.12.04, 12:12
      Hm, ciekawy przyklad, ale to i tak glownie faceci sa uzaleznieni, potrafia
      siedziec godzinami przed kompem, hm moze dlatego ze wola sie odciac, nie chca
      prowadzic dyskusji ze swoimi ukochanymi....
      • Gość: pedagogika UJ IP: 69.158.60.* 31.12.04, 01:04
        Wybaczcie, że zbaczam z tematu...ale nie sądzę, żeby pani Izabella była
        psychologiem. Używane przez nią słownictwo i stylistyka wypowiedzi wskazują na
        osobę niekoniecznie posiadająca wykształcenie wyższe.

Chyba, że ten remont osłabił jej koncentrację.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.