Stopy kobiet Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Kochane kobiety jest lato i wszystkie chodzicie czy to w klapkach czy w
    japonkach i wszystko było by super gdyby nie to że co 3 z Was ma tak
    zaniedbane stopy żę ja na Waszym miejscu wstydziłbym sie je pokazywać czy wy
    nie używacie pumeksu - pilników czy kremów - przecież Wasze stopy są takie
    piękne - nie zapominajcie że mężczyżni zwracają na nie uwage gdyż podniecają
    swoim urokiem oczywiscie jesli są ładne i zadbane.Pozdrawiam wszystkie Panie.
    • uffff..nie jestem 3cia:-)))
    • to jeszcze wali wam z nic na kilometr!
      --
      i pragnę też by mnie spalono
      bo zawsze się bałam robaków
    • ja tam w klapkach nie chodze, a stopy mamza dbane nawet w kozakach- do pedicure
      chodze regularnie, raz na 6-8 tygodni:)) teraz mam pazurki na zcerwono:))
      --
      faceci rozwijają sie do trzeciego roku życia, potem już tylko rosną:))
    • alez my dbamy o stopy!!! czyścimy je, masujemy, peelingujemy, pumeksujemy.
      nawet zaprowadzamy je do kosmetyczki:)
    • Niestety mam stopy "po tacie", nadwagę, płaskostopie i halluksy ;), na
      szczęście nie chodze w klapkach ani japonkach, na szczęście mój facet nie jest
      pedo-filem ;)

--
      Dekameron
    • a co jesli kobieta mimo iz dba o stopy ma je nieladne? Nie wszystkie wady da
      sie zamaskowac zabiegami. Wiele kobiet ma np wykrzywiony paluch, widoczne zyly
      czy wlasnie halluksy albo plaskostopie. I co maja zrobic? Przy upale 30 stopni
      chodzic w adidasach? A tym samym pogarszc jeszcze stan swoich stop, bo beda
      puchly w takich buciorach?
    • kappa chyba się za duzo naczytał boskiego....
    • nie przypuszczam, aby tutaj byly te, do ktorych skierowano prosbe.
      o stopy trzeba dbac tak samo, jak o dlonie. a wiec to, co z robimy z nimi przez
      zime, bedzie widac w calej okazalosci latem. my z mezem mamy bzika na punkcie
      higireny stop. maz dlatego, ze kiedys nabawil sie grzybicy, ktora z trudem
      wyleczyl (adidasy!), a ja dlatego, bo mam ladne kostki u nog, a caly ich urok
      zepsulyby zaniedbane stopy. pumeks to malo. trzeba wcierac dobre kremy,
      niekoniecznie drogie. jedynym kremem, ktory dobrze pielegnuje stopy jest moim
      zdaniem "krem do stop na pekajace piety" Kolastyny. kosztuje ok.7zl. warunek-
      trzba go wcierac przez caly rok.
      --
      "Każda kobieta ma taką figurę, jaką jej mężczyzna sobie życzy"
    • kappa123 napisał:

> ja na Waszym miejscu wstydziłbym sie je pokazywać czy wy
      > nie używacie pumeksu

Ja na Twoim miejscu wstydziłabym się pisać na publicznym forum. Czy Ty nigdy
      nie stosujesz interpunkcji???
    • są zadbane, tyle że "rozczłapane" po kilku pieszych wędrówkach do Częstochowy -
      czy to również należy do "zaniedbania" w Towim mniemaniu - teraz to już nie
      wiem, chyba moje klapeczki pójdą na strych.. no i nabawiłam się komplexów:-)
    • ja tam chadzam na bosaka co sie bede rozdrabniac na jakies klapki:)
      no oczywiscie pumeksu i kremow nie uzywam , sama natura:)
    • Dbam o stopy nie tylko latem ale i cala zime :)

korzystajac z okazji chcilabym zaapelowac do mezczyzn:
      kupujcie lepsze samochody
      niech forma nadwozia nie bedzie bez polotu,
      niech silnik bedzie mocny... niech ma ze 150 KM minimum
      mam dosc koreanczylow tanich niemieckich samochodow dla ludu..
      brrr... o facecie swiadczy stopa jego kobiety oraz auto
      mysle ze Volvo, Lexus, dla mlodszysz Subaru bedize odpowiednie tego lata
      no i oczywiscie jako dodatek w garazu niech stoi szybki sportowy motocykl
      bardzo prosze Panowie przeciez wiecie jak nas to podnieca :)
      • kobietom, ktore o stopy dbaja wydaje sie, ze wszystkie kobiety tak postepuja,
        przeciez to nie do Was jest skierowany ten zarzut, ktory w pelni popieram.
        Niedawno przyszla do mnie znajoma w sandalkach na obcasie i o zgrozo miala
        brudne paznokcie ( czarno-zielony brud pod paznokciami), piety istne racice,
        skora jak na nosorozcu! a dziewczyna niby na poziomie, po studich, warszawianka
        i prosze bardzo! moze byc i plaskostopie i inne mankamenty, ale to nie
        usprawiedliwia brudnych paznokci, zaniedbanych piet! Ladne buty, lakier i krem
        do stop a nikt sie nie przyczepi. Ja caly rok maluje paznokcie i kremuje stopy,
        a pumeks czy tarka jest na porzadku dziennym!
        • w liceum milam kolezanke ktora dojezdzala z prowincji i zanim prtzebrnela na
          szmulki nie tylko jej sandalki byly czarne ale i stopy :)
          nie razi mnie brudna noga jezeli ubrudzila sie w drodze... roznie to bywa
          jak ma co madrego do powiedzenia to jak dla mnie paluchy moze mie brudne :)
      • ciebie to moze podnieca ale skad wiesz ze inne tez,najlepiej wypowiadac własne
        zdanie:>
    • a co poiwesz na si na majtkcha kobiet
      wiesz ze to czesta przypadlosc u Pan - nietrzymanie moczu
      wiem bo jestem lekarzem
    • n./t.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.