Dodaj do ulubionych

kuźwa - ja też coś o zdradzie powiem

17.10.05, 13:14
"Zdrada" - dlaczego tak bardzo negujecie takie związki???? Dlaczego wyzywacie zaraz od szmat,kurew,dziwek etc. Nikt z nas nie wie,
co jutro może się zdarzyć. Może tak być, że ta która dzisiaj wyzywa innej od ladacznic, jutro znajdzie się w podobnej sytuacji.
Dlaczego nie potraficie, spojrzeć na to z innej strony. Człowiek jest tylko człowiekiem, a popełnianie błędów to po prostu lekcja
życia...
Obserwuj wątek
    • dulce3 Re: kuźwa - ja też coś o zdradzie powiem 17.10.05, 13:20
      Bo czlowiek tym sie rozni od zwiarzat ze ma wolna wole i prawo do dokonywania
      wyborow. Podsumowujac w takiej czy innej sytuacji czlowiek nie znajdzie sie
      nieswiadomie. To jest konkretny wybor konkretnej osoby i jesli ta osoba pyta
      innych o zdanie to musi byc przygotowana, że opinie beda zroznicowane, bo mamy
      prawo do wlasnych pogladow i indywidualnego spojrzenia na sprawe.
      --
      Dzidziuś
      tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20724;53/st/20060617/dt/6/k/5c6a/pre.
    • trzydziecha1 Re: kuźwa - ja też coś o zdradzie powiem 17.10.05, 13:23
      Widzę, ze Cię gryzie ta sprawa, moze jest Ci bliska z autopsji?
      Ja nie zabierałam w tej sprawie głosu, niemniej jednak potrafię sobie
      wyobrazić, ile bólu zdrada przynosi tej drugiej stronie. Ludzie reagują na
      takie sytuacje ostro, bo majac jako taką zdolność empatii potrafią sobie
      wyobrazić następstwa takich czy innych decyzji. Nikt nie chce być zdradzonym,
      bo taka zdrada to nie tylko sam fakt, ale poczucie bycia kimś gorszym, od
      osoby "na rzecz której" nas zdradzono, a często też poczucie winy, ze czegoś
      sie w zwiazku nie dopatrzyło. Więc "prewencyjnie" człowiek odcina sie od takich
      zachowań, głośno piętnując "zło", tworzy się jakąś ogólnie odczuwaną "normę
      przyzwoitości". Dobrze jest, jak partnerzy mają te same "normy", gorzej, jak
      jedna strona np. pojmuje zdradę fizyczną jako "usprawiedliwialną", o ile nie
      nastąpi zdrada psychiczna. Albo na odwrót. Albo z innym, jakimkolwiek
      uzasadnieniem.

--
      Dzisiaj pomóżcie Krzysiowi!!!!
      www.krzyspuc.lap.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka