Dodaj do ulubionych

jak sadzicie?

13.02.06, 19:15
Moj maz twierdzi, ze ogladanie sie za innmi dziewczynami jest bardzo
naturalne. Robi to nawet wtedy kiedy jest ze mna. A Wy jak sadzicie?
Obserwuj wątek
    • kowianeczka Re: jak sadzicie? 13.02.06, 19:18
      Moj maz tez oglada sie za innymi, nawet pokazuje mu te, ktore mnie sie
      podobaja. Niestety roznimy sie gustami.

kowianeczka

Ps jesli nie masz natomiast prawdziwego meza nie irytuj nazewnictwem, ktore nie
      przeklada sie na rzeczywistosc. Rzecz nie w kceptacji marzen lecz w fakcie, ze
      rzeczywistosc to rzeczywistosc i inna nie bedzie. Sorry moj innych pragmatyzm.
      --
      "Polacy sa, jak to powiedzial Norwid, wspanialym narodem i bezwartosciowym
      spoleczenstwem. To sie od lat nie zmienia, jesli spojrzec na historie".
      Stanislaw Lem
      • isabelle7 Re: przebiegłosc:) 15.02.06, 22:47
        > Moj maz tez oglada sie za innymi, nawet pokazuje mu te, ktore mnie sie
        > podobaja. Niestety roznimy sie gustami.

a ja to wyjasnie psychologicznie to stara zagrywka kobiet:P
        Kobieta wie, ze facet oglada sie za innymi wiec aby miec reke na pulsie i
        sprawdzac jaki on ma gust i ktore moga byc dla niej zagrozeniem, i aby nie
        wyjsc na ZAZDROSNa sama mu je wskazuje! Np mowizoabcz ale ma fajne nofgi, a ta
        zobacz jakie urode ma. A facet ma inne kategorie i mowi ta sie podoba ta nie
      • kowianeczka Re: jak sadzicie? 13.02.06, 19:30
        Podpisze sie pod tym, ale dla mojego zwiazku zancztenie tych slow nie jest
        pejoratywne.

k.
        --
        Stanislaw Lem
        • beri20 Re: jak sadzicie? 21.02.06, 10:31
          Moj facet nie ogląda się na innymi dziewczynami, bo wie ze tego nie lubię i że
          sprawia mi to przykrość. Jest kochany i mimo iż jesteśmy ze sobą 3,5 roku nadal
          powtarza mi że jestem najśliczniejsza :) A moje kompleksy zaakceptował i
          pokochał, choć ja sama zrobić tego nie umialam...Takze moim zdaniem oglądanie
          się faceta za kobietami nie jest naturalne. Chyba ze uważa się za zwierze i
          rządzą nim zwierzęce instynkty,których opanować nie potrafi. Człowiek jest
          istotą myślącą i nie rządzą nim same popędy. Ma rozum którego powinien
          używać....co jak sie okazuje w przypadku wielu facetów jest bardzo rzadkim
          zjawiskiem ...
      • kowianeczka Re: jak sadzicie? 13.02.06, 19:36
        No wlasnie! Jak widze przystojnego facia to tez muu pkazuje palcem. twierdzi,
        ze nie w jego guscie, ale zerka. Mam jeszcze 10 minut na bajanie, popatrze
        gdzie mozna pobajdurzyc.

--
        Stanislaw Lem
      • kaktusik0 Re: jak sadzicie? 13.02.06, 19:39
        no to trzeba było od razu takim tonem zacząć ;)
        Twój pierwszy post wyglądał jakbyś miała pretensje. Gdyby Ci to przeszkadzało -
        to cóż - widziały gały co brały ;)
      • isabelle7 Re: jak sadzicie? 15.02.06, 22:53
        klaudia10012 napisała:

> Pewnie, ze widzialy :))))) Rekonesans byl na calej linii. Ja nie mam do niego
        > pretensji, bo i o co???:)

Znałam takie dziewczyny tak mowiły i było dobrze do kiedy? do czasu az na
        jakiejs imprezie nie plakały mi niemal w rekaw.
        A o co chodizło? ano oto: jak inni ogladali sie za nia, jej to nie
        przeszkadzało. On sie ogladał za innymi. Ale czas robi swoje i na 5 roku były
        inne, zmieniły sie, moze spowszdniały. I nie tyle ze on sie ogladał co fakt, ze
        juz za nimi nikt sie nie ogladała( abyły zadbane, atrakcyjne, znam sie na
        tym:P) Ico? czuły sie bezwartosci bo nikt sie nie obejrzał, a nawet ich
        ukochany latał wzrokiem naookoło...bo tam były super laski, ale za nimi i
        ukochany sie ogladał i inni panowie.
        nie wiem jak to nazwac psychologicznie ale fakt ten wiele tłumaczy np zazdrosc,
        łzy, jakies nieporozumienia po 3-4 latach. Wielu facetów nie wiedziało o co
        chodiz. No fakt był zajety ogladaniem innej, to nie widział, ze jego nie
        wzbudza juz takiego zainteresowania.
        A kiedy ludzie promienieja?:)
        Kiedy czuja sie kochani i sa kochani i kochaja:)
        to tez udowodnione psychologicznie:)
      • ofelia1982 kowianeczka sciemnia 16.02.06, 12:12
        kowianeczka, w jednym watku piszesz, ze masz meza, a w drugim pytasz jak dorwac
        faceta "na dziecko"...czy Ty przypadkiem nie jestes zatrudniona
        do "rozkrecania" forum he..??
        a wracajac do tematu - facet nie powinien w Twojej obecnosci sie ogladac za
        laskami! ja bym mu dala heh..a tlumaczenie ze "to naturalne" =
        usprawiedliwianie "naturą" swojego zlego zachowania. trzymaj krótko
    • bianccca Re: jak sadzicie? 20.02.06, 22:58
      sasasa ja jak ide z moim facetem to ja sie ogladam a on nic!!masakra!!nieraz
      sama go musze zmuszac zeby popatrzyl jaka fajna dupeczka idzie;)to jest calkiem
      naturalne ze twoj sie obraca za innymi:)ja taM sie o mojego boje:)homo jest
      czy co:P??
    • beretzantenka Re: jak sadzicie? 21.02.06, 01:50
      Takie ogladanie sie z okreceniem szyi i cichym gwizdem ?
      :-)
      Mysle , za kazdy facet moze spojrzec dyskretnie a w towarzystwie kobiety
      jeszcze dyskretniej .
      My sobie czesto rozmawiamy przed TV kto ladny i brzydki , oceniamy stroje
      nie ma problemow i znamy swoje ulubione gwiazdy , nikt nie jest
      zazdrosny .Mysle , ze dobrze jest rozmawiac ze soba na takie tematy .
      Swojego faceta po prostu oducz ogladania sie na ulicy , reaguj za kazdym
      razem jak to zrobi .
      --
      Przeciw ciazy jest skuteczna
      polska margaryna mleczna .
    • pink.girl Re: jak sadzicie? 21.02.06, 10:17
      Walnij sobie głębszy dekolt i przejdź się ze swoim ulicą...zobaczymy czy bedzie
      mu pasowało...jak panowie bedą za Tobą wodzić wzrokiem:)) Potem dopiero
      pogadaj...że uważasz to za jak najbardziej naturalne. Być może wtedy zajmnie
      się liczeniem dookoła facetów, którzy na Ciebie spojrzeli i nie będzie się
      gapił na panie:))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka