• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

co robicie z torebką na dyskotece ???

• 02.03.06, 10:07
    tanczycie z nia na ramieniu czy kladziecie na ziemi i tanczycie kolo niej? a
    moze w ogole nie bierzecie ? napisze bo mnie to ciekawi ;) jak jest z tym u
    was
    Edytor zaawansowany
    • 02.03.06, 10:08
      Zostawiam w szatni albo wogole jej nie biore, a papierosy i kase upycham w
      kieszeniach.
      • 02.03.06, 10:19
        kiedyś j.w.
        --
        Maybe you were right, maybe I was lonely
        I don't wanna fight, tired be sorry
    • 02.03.06, 10:21
      mam tam kondony:>
      i strata była by niepowetowana:(
      --
      "...związek z mężczyzną ma być wzbogaceniem życia,a nie jedynym jego sensem".
    • 02.03.06, 10:37
      Torebki wcale nie biorę. Błyszczyk do kieszenie, a klucze i dokumenty upycham u
      znajomych. Zawsze ktoś się znajdzie, kto ma wolne kiesznie.
      • 02.03.06, 10:40
        ja zawsze wrzucałam dj'owi za konsolę, al eto było kiedyś.. ehhe kiedyś
        szalałam, łaziłam po knajpach, znałam wszędzie wszystkich, a teraz, to ja
        jestem wzorowa matka..:P
        --
        www.laptopy.net/
    • 02.03.06, 10:40
      Nie noszę torebki na imprezy - bo i po co? Potrzebny jest przeciez tylko bilet,
      dowód osobisty, pieniądze i klucz, ewentualnie papierosy i zapalniczka, a to
      się zmieści w kieszeni, nawet za bardzo jej nie wypychając :)
      Niewygodnie i dziwnie sie tańczy z torebką, a nie ma też nic śmieszniejszego
      niż grupka dziewcząt tańczących w kółeczku wokół stosu torebek - wyglądają jak
      harnasie, brakuje tylko, żeby przez ten stos skakały :)

--
      .klik.
      • 02.03.06, 10:42
        taa to jest najlepsze :) jak indianskie tance dookola stosu torebek :) kiedys
        widzialam jak taka gwiazda zachaczyla butem o wlasnie torebke lezaca na ziemi i
        poleciala na pysk jak dluga :/ to musialo bolec ałaaa
      • 02.03.06, 10:44
        "Niewygodnie i dziwnie sie tańczy z torebką, a nie ma też nic śmieszniejszego
        niż grupka dziewcząt tańczących w kółeczku wokół stosu torebek - wyglądają jak
        harnasie, brakuje tylko, żeby przez ten stos skakały :)"

Zgadzam się te torebki przeszkadzają i ich posiadaczkom i innym tańczącym. Nraz
        widziałam jak laski potem wyciagały te podeptane torebki i siadały przy barze.
        Tragedia.
      • 02.03.06, 10:49
        kohol napisała:

> Nie noszę torebki na imprezy - bo i po co? Potrzebny jest przeciez tylko
        bilet,
        >
        > dowód osobisty, pieniądze i klucz, ewentualnie papierosy i zapalniczka, a to
        > się zmieści w kieszeni, nawet za bardzo jej nie wypychając :)
        > Niewygodnie i dziwnie sie tańczy z torebką, a nie ma też nic śmieszniejszego
        > niż grupka dziewcząt tańczących w kółeczku wokół stosu torebek - wyglądają
        jak
        > harnasie, brakuje tylko, żeby przez ten stos skakały :)
        >

Hahahhaah, ale sie usmialam! :))
        Harnasie! :)
        • 02.03.06, 10:50
          Był taki film "Nic smiesznego". To naprawde nie bylo nic smiesznego
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.