• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Baby są okropne!! Dodaj do ulubionych

• 26.07.06, 15:49
    Rzuci taką facet dla innej Bogu ducha winnej (zazwyczaj) to ta zamiast zjechac faceta to sie czepia do laski.
    Edytor zaawansowany
    • 26.07.06, 15:56
      hmm no czasem sa takie idiotki :/ chyba chodzi im o to zeby zgnebic dziewczyna
      i zeby to ona zostawila tego faceta....a tak po zlosci bo co ;)

heh sama troche nie rozumiem tego zachowania <mimo ze jestem dziewczyna> ale
      coz...sa ludzie i parapety :D
    • 26.07.06, 16:01
      hmm, a mnie to się dość naturalne wydaje. jeśli chłop mnie rzuca dla innej
      kobity, to przecież nie wyślę jej kwiatów i podziękowań. w każdym razie raczej
      nie :))
    • 26.07.06, 16:31
      Niestety w tego typu kwestiach i obiegowych oipiniach panuje niesprawiedzliwe i
      szowinistyczne różnicowanie według płci. Jeśli facet ma dziewczynę na boku to
      ona jest winna bo rozbija czyjś związek. Jeśli dziewczyna ma faceta na boku to
      jest puszczalską idiotką. Facet w adekwatnych sytuacjach jest co najwyżej
      chamem, któremu nikt nie powie, że się "nie szanuje" - i tak zawsze winna jest
      kobieta. Ciemnogród i tyle.
    • 26.07.06, 22:06
      do osoby ktora napisala ze baby są okropne,owszem zwlaszcza przed okresem ale
      wyobraz sobie ze osoba ktorą kochasz pieprz... sie z kims innym.wyobraz to
      sobie. lubisz osobe z ktora to robi? ja sie w tej kwesti kobietom nie dziwie
      zreszta faceci tez tak maja
      • 26.07.06, 22:16
        na pojedynek kiedys taki jeden drugiego wyciagał, białogłowa niewinna Ech.....
    • 27.07.06, 00:07
      "Bogu ducha winnej" BUHAHAHA...
      Nie mówię, by facetowi odpuścić. Jakbym miała zabić jedno z dwojga, wybrałabym
      jego ;D Ale nie żartujmy sobie z tymi "Bogu ducha winnymi laskami", ok??
      Jesteśmy dorośli, przynajmniej większość z nas.
      • 27.07.06, 01:16
        Kobiecie dałabym po pysku a na ffacecie mściłabym się lżej ale za to zdecydowanie dłużej.
        Sama nie wiem co gorsze? :) Chyba jednak to, co czekałoby faceta ;)
    • 27.07.06, 08:06
      wystarczyłoby zrobić wszystko z klasą, ale niestety nie wszyscy ją mają
      więc czemu się dziwić że prosty chłop ma problem?
      • 27.07.06, 10:11
        koniec miłości jest bardzo smutny, nic dziwnego, że szuka się winnych.
    • 27.07.06, 10:29
      zobaczyć przyczyny odejścia faceta?
      Łatwiej jest takim zrzucić winę na niewinną osobę, niż zobaczyć to w sobie i
      może w facecie.
      Wina w związku zawsze jest po obu jego stronach. Albo, lepiej może być po
      środku.

Wiele kobiet niestety wobec siebie są drapieżne.
      Zawsze mówiłam, że faceci są ze sobą solidarni.

--
      Wg testu cyprysa jestem w 87% szara ;-)
      • 27.07.06, 11:07
        Pokazując kobiecie aktualnej faceta ktory nas porzucił ze jestesmy zazdrosne to
        najgłupsze co mozna zrobic,pokazujecie ze boli ze zalezy i ze cierpisz.A tu
        chyba nie o to chodzi.Wiemy ze boli lecz schowaj ten bol głeboko i nie okazuj
        tego nigdy.Powiedz sobie ze ja kiedys tez moze zostawic.Facet ktory Cie rzuca
        pez powodu nie jest wart nawet takiego zachodu.Pokazujcie klase do samego konca
        to bardziej boli niz najmocniejszy klaps....Pozdrawiam
      • 27.07.06, 11:14
        zobaczyć przyczyny odejścia faceta?
        Łatwiej jest takim zrzucić winę na niewinną osobę, niż zobaczyć to w sobie i
        może w facecie.
        Wina w związku zawsze jest po obu jego stronach. Albo, lepiej może być po
        środku.

Wiele kobiet niestety wobec siebie są drapieżne.
        Zawsze mówiłam, że faceci są ze sobą solidarni.

Wina to pojecie, z jezyka prawniczego, czy w milosci sa winni i niewinni?
    • 27.07.06, 12:58
      bo to kobieta uwodzi, kusi ciałem słowem, łzami
      zatem jak rzucił, kobieta nie była tak bez winy
    • 27.07.06, 13:06
      no wlasnie! facet rzuci jedna jak juz pozna i jest pewien drugiej! Żałosne
      --
      Ostatni tydzien programu opielęgnacji!!!
      Jaki zwierzak do ciebie pasuje?
      • 27.07.06, 14:09
        akurat. Facet rzuca i jest pewien drugiej - żart jakis, to z jakimiś
        nieskomplikowanym typami ktos tu miał doczynienia
        Ale fakt facet nigdy nie powie o innym ze jest - taki czy owaki, bedzie sie
        zastanawiał w czym jest gorszy i tyle ( działanie konstruktywne) kobieta szuka
        winnych i robi z siebie idiotkę - niestety, adruga ma satysfakcję.
        • 27.07.06, 15:27
          dj73 napisała:

> akurat. Facet rzuca i jest pewien drugiej - żart jakis, to z jakimiś
          > nieskomplikowanym typami ktos tu miał doczynienia
          > Ale fakt facet nigdy nie powie o innym ze jest - taki czy owaki, bedzie sie
          > zastanawiał w czym jest gorszy i tyle ( działanie konstruktywne) kobieta
          szuka
          > winnych i robi z siebie idiotkę - niestety, adruga ma satysfakcję.
          Popieram tą wypowiedz,niestety kobiety takie są, moze nie wszytskie ale
          wiekszosc.....
          --
          "Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają
          dosyć"
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.