kiedy test ciążowy? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hmm, podejrzewam zwg na spóźniający się od poniedziałku okres że mogę być w
    ciąży, brrrr
    Proszę - powiedzcie mi po jakim czasie test wiarygodnie może wskazać czy
    będzie się czy też nie mamusią?

dzięki

Ola
    • Gość portalu: Ola napisał(a):

> Hmm, podejrzewam zwg na spóźniający się od poniedziałku okres że mogę być w
      > ciąży, brrrr
      > Proszę - powiedzcie mi po jakim czasie test wiarygodnie może wskazać czy
      > będzie się czy też nie mamusią?
      >
      > dzięki
      >
      > Ola

quick view. ok 12-14 zł.
      wiarygodny.
      --
      farsa
    • Gość: breskva IP: *.acn.pl 29.03.03, 14:56
      Niektore testy mozna juz robic 6 dni po zaplodnieniu, ale rzadko kiedy poziom
      hcg (hormonu ciazowego) jest na tyle wysoki ze test wychodzi. Test w dniu
      spodziewanej miesiaczki powinien wykryc ciaze w wiekszosci przypadkow, ale znam
      dziewczyny ktorym jeszcze nie wykryl. Najpewniej zrobic po prostu badanie krwi
      (ok. 40 zl) ale uwazam ze zwykly test powinien rozwiac watpliwosci, zwlaszcza
      po terminie spodziewanego okresu.
      • Gość: Gosia IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 29.03.03, 15:21
        Gość portalu: breskva napisał(a):

> Niektore testy mozna juz robic 6 dni po zaplodnieniu, ale rzadko kiedy poziom
        > hcg (hormonu ciazowego) jest na tyle wysoki ze test wychodzi. Test w dniu
        > spodziewanej miesiaczki powinien wykryc ciaze w wiekszosci przypadkow, ale
        znam
        >
        > dziewczyny ktorym jeszcze nie wykryl. Najpewniej zrobic po prostu badanie
        krwi
        > (ok. 40 zl) ale uwazam ze zwykly test powinien rozwiac watpliwosci, zwlaszcza
        > po terminie spodziewanego okresu.

Całkiem niedawno moja koleżanka nie wierzyła w test z apteki (wyszedł dodatni)
        i zrobiła badanie krwi dwa tygodnie po spodziewanej miesiączce, i wyobraź sobie
        że ten test wyszedł negtywny, dla pewności powtórzyła i znowu negatywny.
        Dziewczyna całkiem zgłupiała :) Oczywiście jest w ciąży. :) Piszę dlatego bo ja
        także uważałam za pewniejsze badania krwi, a tu taki numer.

Dołączam się do farsy. Quick view, jak do tej pory nie zawiódł ani mnie ani
        żadnej z moich przyjaciółek. W/w koleżanki też:) Jak byłam w ciąży, ten test
        wykazał ją na tydzień przed spodziewaną miesiączką! Tylko różowa kreseczka była
        tak leciutko zabarwiona, później zabarwiała się zdecydowanie mocniej ( bo dla
        pewności zrobiłam wtedy tych testów chyba trzy albo cztery)

• Gość: Gosia IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 29.03.03, 15:26
          Aha, jeżeli test wyjdzie pozytywny, to na 99,9 % jesteś w ciąży. Tu jest bardzo
          małe prawdopodobieństwo pomyłki. Natomiast faktycznie może się zdarzyć, że
          będziesz w ciąży a test tego nie pokaże(rzadko bo rzadko, ale się zdarza)
          Pozdrawiam
    • Gość: Ola IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 30.03.03, 13:26
      DZięki dziewczyny za odpowiedzi!
      Pójdę do apteki dla świętego spokoju, ale boję się, bo w ogóle biorąc pod uwagę
      że był to stosunek przerywany to nie powinnam być przy nadziei, a jeśli jestem
      to chyba się załamię....
      ech

Ola
    • Gość: Gosia IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 30.03.03, 21:11
      I odezwij się jaki wynik, bo ciekawa jestem.
      • Gość: Ola IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 23:41
        :) negatywny
        jedna kreseczka
        ale to nie zmienia faktu ze i tak od tygodnia spoznia mi sie okres ...
        ech

Ola
        • Gość portalu: Ola napisał(a):

> :) negatywny
          > jedna kreseczka
          > ale to nie zmienia faktu ze i tak od tygodnia spoznia mi sie okres ...
          > ech
          >
          > Ola

a może intensywnie się odchudzałaś?
          to ma wpływ na regularność cyklu.

pozdrawiam -
          --
          farsa
    • robilam testy nie raz, zwykle na ich opakowaniu jest tekscik ze podaja
      wiarygidny wynik juz po tygodniu od zaplodnienia.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.