• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

wytrysk a ciąża Dodaj do ulubionych

• 29.11.06, 18:16
    Czy można zajść w ciąże przy niezabezpieczonym stosunku ale bez wytrysku??
    Edytor zaawansowany
      można
      edek na pewno nie zajdzie
      • 29.11.06, 18:17
        ale zaszedł by daleko gdyby zaszedł -nagrodę przewiduję dla takiego:))
    • 29.11.06, 18:18
      ja pytam poważnie???proszę o pomoc
      • 29.11.06, 18:22
        no poważnie, w wydzielinie,która pojawia się naturalnie w trakcie stosunku, ale przed wytryskiem,moze znajdować się śladowa ilośc plemników a wiadomo,ze starczy jeden.

Czyżby ofiara eduacji a'la Roman the biggest????
    • 29.11.06, 18:21
      można, ale nie zawsze.
      najlepiej skonsultuj się z lekarzem i/lub farmaceutą.
    • 29.11.06, 18:33
      Moja znajoma właśnie tak zaszła w ciążę:)

--
      --------------------
      www.samoobrona.kabaty.prv.pl
      • 29.11.06, 18:39
        Tak. Stosunek przerywany jest bardzo zawodną formą antykoncepcji, jeżeli w
        ogóle można to nazwać antykoncepcją. Oczywiście szansa na zajście w ciążę jest
        mniejsza niż podczas stosunku z wytryskiem, ale jednak szansa jest i to wcale
        nie taka bardzo mała. Nie lepiej zainwestować w gumki?
    • 29.11.06, 20:11
      W większości piszecie że tak. Ale tak się zastanawiam. Edek nie napisał że
      chodzi muo stosunek przerywany, czyli taki gdzie wytrysk jest zaraz po wyjęciu,
      tylko że wytrysku nie ma wcale. Więc jak to jest?
      • 29.11.06, 20:14
        a co to za roznica, czy stosunek przerywany zakonczy sie wytryskiem na zewnatrz
        czy nie? jesli doszlo do stosunku i partner byl na tyle podniecony, ze 'wszedl'
        to wystarczy by pojawil sie plyn 'przedwytryskowy', w ktorym sa obecne sprytne
        plemniki
        • 29.11.06, 20:16
          no właśnie "przedwytryskowy" czyli przed wytryskiem, ale przecież jak nie było
          wytrysku to i tego płynu nie powinno być. Logiczne.
          • 29.11.06, 20:19
            plyn przedwytryskowy to nie plyn wytryskowy
            przed wytryskiem nie ma spermy, jest hm...jakby to opisac...taki przezroczysty
            ciagnacy sie plyn;) chyba ze sa wyjatki
            i ten plyn moze zawierac sladowe ilosci plemnikow
            sperma jest nimi napakowana (mniej lub bardziej - zalezy od wielu czynnikow,
            np. wieku, zdrowia, strsu itp)
            • 29.11.06, 20:29
              cala_w_kwiatkach ma rację:)

--
              --------------------
              www.samoobrona.kabaty.prv.pl
            • 29.11.06, 20:30
              ehhh straszycie biednego edka;) owszem, jest prawdopodobienstwo ale to rowniez
              zalezy od tego w ktorym dniu cylku byla kobieta...jezeli w dni plodne to
              wieksze, jezeli w dni bezplodne prawdopodobienstwo jest minimalne...nie martw
              sie tak na zapas..
              --
              wybacz innym pamietajac o tym, jak ty sam mylisz sie kazdego dnia...
              • 29.11.06, 21:14
                zależy jakie facet ma zamki

jedni jadą tak całe życie i nic

a inni tą metodą robią dzieci - znam przypadki...
          • 29.11.06, 23:15
            plemniki to sprytne bestie!...
          • 30.11.06, 13:16
            O Jezu, bałwanie logiczny, jak PRZEDwytryskowy, to pojawia się PRZED wytryskiem,
            i nie ma znaczenia, czy do wytrysku w końcu dojdzie, czy nie.
            --
            --------
            Są wśród nas ludzie mający wszystkie cechy neandertalczyka. To rasa człowieka,
            kiedyś może bardziej rozpowszechniona, ale wciąż istniejąca. Jednego z nich
            widziałem, jak wygłaszał wykład o teorii ewolucji. - P.S.J., ludyczny magister.
    • 29.11.06, 21:39
      a powiedzcie mi Panie drogie w ktorym dniu cyklu moge "dojsc" w mojej Ukochanej z gwaracja ze nie zajdzie w ciaze oprocz dni "czerwonych"?
      • 29.11.06, 21:44
        Żeby to wiedzieć Twoja kobieta musiałaby mierzyć codziennie rano temperaturę i
        badać śluz, a tak to właściwie tylko 2 pierwsze dni cyklu (czyli 2 pierwsze dni
        okresuu) można uznać na 100% za niepłodne. Wyliczanki są bardzo zawodne.
        • 29.11.06, 21:49
          Czyli tylko dwa pierwsze dni czerwone sa gwarancja?
          Nawet ja ma okres i w niej dojde to moze zajsc w ciaze?
          Przeciez sperma powinna wyplynac z krwia?(tak mi sie wydaje)
          • 29.11.06, 23:16
            plemniki potrafią przeżyć nawet 4 dni w kobiecie...!!.. gdzieś to czytałem
          • 30.11.06, 13:00
            Tak, ale pleminiki mogą przeżyć w ciele kobiety nawet do 7 dni (średnio ok 3),
            tak więc jeżeli owulacja wystapi zaraz po okresie - do zapłodnienia może dojść,
            z każdym dniem okresu prawdopodobieństwo zajścia w ciążę rośnie, zwłaszcza, gdy
            okres trwa długo np 7 dni.
    • 30.11.06, 00:22
      no jasne że można przed wytryskiem pojawia się płyn preejakularny w którym
      znajdują się pewne ilości plemników dzięki którym może dojśc do zapłodnienia,
      szanse sa małe ponieważ naturalną bariera jest kwaśne środowisko w pochwie.
      najbardziej płodne dni sa w połowie cyklu czyli gdzieś 7-9 dni po skończeniu
      okresu że tak powiem 4 dni po skończeniu okr sa dni niepłodne i wtedy są małe
      bardzo szanse na zapłodnienie najgorzej jeśli to 13-17 dzień cyklu :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.