Przebranie na BAL pomóżcie:) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam:)

Sylwester się zbliża a razem z nim imprezy karnawałowe i Bale Przebierańców:) Zostałam zaproszona na Bal Przebierańców, na którym ma królować tematyka zwierzęca i w związku z tym chciałabym się zapytać, czy wiecie może jak fajnie i dość łatwo się przebrać a przy tym nie zrujnować budżetu domowego?:) Nie ukrywam, że nie chciałabym wyglądać w takim przebraniu dość kobieco:) Myślałam o jakiejś kocicy, albo panterze, ale jak dobrać strój do takiego zwierza? Macie jakieś pomysły?:) Będę wdzięczna za wszelkie sugestie! Pozdrawiam!
    • odradzam kocice/lamparcice/lwice itp. jesli nie chce wygladac jak co druga
      kobieta na tym balu;)
      za kocice najlatwiej sie przebrac, bo i ubran w cetki mnostwo, i wystaczy
      ogonek, wasy i uszy doczepic i kocica jak malowana
      lepiej cos bardziej oryginalnego
    • najlatwiej przebrac sie za ...dzdzownice ale troszke niewygodnie moze byc;)
    • skoro tematyka zwierzęca to może mógłby też być motyl? Byłam kiedyś na
      prywatce gdzie obowiązywały przebrania. Jedna z dziewczyn wyglądała cudnie w
      stroju motyla. Miała na sobie bajecznie kolorowy strój. Zwiewną sukienkę
      stworzyła z kolorowych chust pareo - jednej (długiej do kostek) przewiązanej
      na biodrach, drugiej na piersiach, której końce zawiązała na szyi. Obowiązkowe
      były oczywiście małe skrzydełka. Z tego co zauważyłam były zrobione z drucików
      wygiętych w kształt dwóch skrzydełek i powleczonych cieniutką różnokolorową
      tkaniną. Nie wiem tylko jak je potem przymocowała, by się trzymały. Może można
      gdzies takie skrzydełka kupić? Dziewczyna wyglądała w tym stroju bardzo
      oryginalnie, niepowtarzalnie, zmysłowo. Jak elf. Sam strój jest łatwy do
      wykonania, można pokombinować z wiązaniem takich chust. Acha, nietuzinkowy był
      też makijaż tej dziewczyny, a konkretnie sposób "umalowania" oczu. Miała
      zrobione takie "duże oczy". Oczy umalowała bardzo kolorowo w taki sposób jakby
      miała nałożoną maskę zorra (inaczej tego wytłumaczyć nie umiem :) ) Odradzam
      strój lamparcicy- banalny, ryzykujesz że pół tuzina dziewczyn bedzie ubranych
      tak samo jak Ty.
    • Motylek jest super łatwo można skrzydełka zrobić z drutu i pończoch kolorowych.
      Ja proponuję zebrę wystarczy sukienka w paskiczarnobiałe (teraz pełno)
      zebrzyste, i do tego makijaż farbkami do twarzy i jak masz długie włosy to
      odpowiednio upięte w koka (banan).

rewelacyjny pomysł to biedronka - ale duzo pracy z kropkami,pszczołka itd albo
      mucha- tobisz oczy muchy z płyt Cd ubierasz sie na czarno-sposób prosty a
      wygląd rewelacyjny
      Pozdrawiam i udanego balowania:))
      • dzięki wielkie:) Motyl nawet na myśl mi nie przyszedł,ale rzeczywiście można wyglądać w takim przebraniu zmysłowo i zwiewnie:)
        Mucha też mnie zaintrygowała:) Zaraz poprzymierzam jak wyglądam z oczami z płyt CD :P
        Buziaki:***
        • ty sie przebierz za dziure w zebie idziesz nago wymalowana cała na biało to
          bedzie zmyslowe i zwiewne zrobisz furore
          • skrzydła mozna kupic w H-M na dziale dziecięcym ,
            Ja moją 3 latke przebralam dzisiaj do przeczkola za czarnego kota, mysle ze w
            tym wieku wygląda to rozkosznie, póżniej to juz nie koniecznie.
            Wczoraj jak ją ubrałam to dwie godziny tylko miałczała, chodziła na czworaka i
            kolację jadla na podłodze, mleko kazała nalac do spodka - odpowiednio do stroju
            trzeba sie zachowywac aby był wiarygodny, no nie wiem czy dasz radę :-)
    • majicahr napisała:

> Myślałam o jakiejś kocicy, albo panterze, ale jak dobrać strój do takiego
      > zwierza?

no niee,kocic,lamparcic i panterzyc to będzie pewnie 80%

mogłabyś się przebrać za krowę,to taka propozycja dla bardziej odważnych
    • A moja kumpela na szybko przebrała się kiedyś za potwora. w pudle kartonowym wyciela otwory na rece i głowe, a zprzodu paszcze z zębiskami.
      Nie mogła sie opędzic od towarzystwa i wdodatku wybrali ją jako najlepiej przebraną /( i nie ma 16 lat tylko30 i zajmuje się biznesem) hehehhe
      widziałam to pudło - faktycznie odlot :DDD

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.