Dodaj do ulubionych

Wpływ monsunów na miesiączkowanie pingwinów , uwzg

IP: 10.131.130.* 04.12.01, 20:16
Próbuję wyciągnąć to nasze forum z bagna w którym się znalazło.
Edytor zaawansowany
  • muzaaa 04.12.01, 20:29
    Powiedz, jak widzisz takie forum, czego oczekujesz? Bardzo jestem ciekawa w
    jaki sposob inni wykorzystuja taka forme kontaktow i dlaczego wlasciwie tutaj
    bywaja. Dla mnie to forum nie jest bagnem, bo wlasciwie dlaczego? Wyobrazalam
    sobie mimo wszystko inaczej takie kontakty, ale przeciez kazdy juz teraz ma
    dostep do komputerow do sieci. Nie mozna sobie wybrac rozmowcow, wszyscy
    jestesmy wrzuceni do jednego worka a raczej sieci:), niestety.

A ten Twoj watek to wlasciwie bardzo zimowy. O co biega z tymi pingwinami?:)
  • suzume 05.12.01, 08:56
    oj muzaa - chłopak stara się podwyższyć poziom forum (na szczególne, jak
    mniemam, życzenie Jodo i Evy, oby żyli gdzie indziej... - szczegółowe
    informacje na wątku "całe to forum to bagno", albo jakoś tak). a Ty go tak na
    ziemię, zamiast pomóc... też byś się postarała ;-) powiedz tylko "tak-tak"

pzdr (mocząc nogi w błotku)
    su
  • bes 05.12.01, 14:43
    Hmmmmmm, wpływ chyba jest niezbyt znaczący, monsuny działają nie w tej strefie
    w której żyja pingwiny, zdaje się? Dawno nie miałam do czynienia z zoologią ani
    geografią, ale jakoś tak mi się kojarzy.............

Co do bagna - dlaczego nazywać bagnem to, w czym wszyscy bierzemy czynny
    udział. Tu jest tak jak w życiu - mnóstwo różnych ludzi, i nie mamy wpływu na
    ich zachowanie i wypowiedzi. Ale za to nikt nas nie zmusza do uczestniczenia w
    wątkach, które nas nie interesują? Nie musimy wuylewać kubła pomyj na osobę, z
    której zdaniem się nie zgadzamy, wystarczy po prostu milczeć w takim wątku.

Poza tym z racji anonimowości wiele osób wykazuje się tu niesamowitą odwagą w
    kwestii poglądów i obrony swojego zdania. Co więcej, wiele osób tutaj odczuwa
    potrzebę "zaistnienia" za wszelką cenę... Dlatego zawsze będą kontrowersyjne
    wątki, ale żeby nazywać to bagnem?????

bes

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.