Dodaj do ulubionych

Posłanka Beger

25.07.03, 13:08
Zakładam fanclub. Czy ktoś chce się zapisać?
Obserwuj wątek
    • capa_negra Re: Posłanka Beger 25.07.03, 13:13
      A ja mam kurwiki w oczach - na szczęście nie owies w głowie :-))
      No i komitet załozycielski wyłonil sie sam :-))
      --
      ....ordnung to wyższa forma burdelu

(c)dawid.locke
    • lyche1 Re: Bergerologia stosowana :)) 28.07.03, 18:39
      Widać, że nie jesteście na topie :)) To się nie nazywa JUŻ kurwiki :))
      Powstała już cała nauka zwana bergerologią oraz skala Bergera, od 1-10, w
      której za pomocą bergerów lub też bergerków mierzy się poziom seksowności
      danego osobnika. Zapotrzebowanie natomiast (na osobniki seksowne mierzy się w
      wiązkach owsa lub też, korcach ( oczywiście w zależności od regionu Polski).
      Ponoć skala Bergera nie przewiduje wartości ujemnych :))

Jako osobnik tak wysoce wykształcony w bergerologii postuluję, by przyznać mi
      stanowisko Viceprezeski :)))
      • mamalgosia Re: Posłanka Beger 30.07.03, 12:21
        A więc warunki członkostwa:
        1. zapuścic długie włosy (wszędzie) i zaplatać je w warkocz
        2. nie słuchac innych, ale zawsze mieć inne zdanie
        3. no i oczywiście seks, seks i jeszcze raz seks. Uprawiać i duuuuuuzo o nim
        mówić
      • mamalgosia Re: Ja! 30.07.03, 12:22
        Pajdeczko, ale musisz najpierw udowodnić, że nie jesteś posłanką Beger, bo
        idolka nie może należeć do własnego fanclubu
    • mamalgosia Martwię się 31.07.03, 11:19
      martwię się tym, ze moja idolka ostatnio nie mówi nic ciekawego. Wczoraj co
      prawda słyszałam, że kobieta w jej wieku nie może leżeć w wakacje, ale przecież
      to żadna perełka, prawda?
      A swoją drogą: kto wie, co to znaczy: w jej wieku? To znaczy w jakim?
    • mickey_kr Re: Posłanka Beger 01.08.03, 18:57
      wiem ze w pewien sposob jest to reklama ale w tej
      sytuacji mysle ze nikt nie bedzie mial mi tego za zle, a
      jezeli tak to jest przeciwko naszej liderce i powinien
      zostac momentalnie wykluczony z funclub'u
      w ostatnim przekroju pojawil sie wywiad z guru naszego
      guru czyli andrzejem L. koniecznie przeczytajcie (pewno
      bedzie w internetowym wydaniu)
      z wiejskim pozdrowieniem i kurwikiem w oku
      • yagnieszka Re: Posłanka Beger 04.08.03, 18:29
        Ja nie mieszkam w Polsce od lat i chetnie sie czegos
        dowiem o poslance Berger. Co to sa kurwiki w oczach?
        Mozecie podac jakas zwiezla charakterystyke zachecajaca
        do czlonkostwa w klubie? Weszlam na google.pl i pod
        haslem Renata Berger jest jakis dziwny wywiad z ta pania
        - pieprzy jak chora umyslowo, duzo o seksie.
        Czy ona tak zawsze?
      • mamalgosia Nie tylko my... 14.08.03, 11:48
        ...zachwycamy się tą gwiazdą!!! MIło to widzieć.
        Co do opinii, ze Renia jest gruba, to jestem zbulwersowana. Jest w sam raz, to
        moda jest głupia lansuje zbyt szczupłe modelki.
        Czytam to co naisałam i chyba określenie, ze Renia jest "W sam raz" jest zbyt
        mało dobitne. Ona jest idealna
        • lenka26 Re: Nie tylko my... 14.08.03, 15:13
          mamalgosia napisała:

> ...zachwycamy się tą gwiazdą!!! MIło to widzieć.
          > Co do opinii, ze Renia jest gruba, to jestem zbulwersowana. Jest w sam raz,
          to
          > moda jest głupia lansuje zbyt szczupłe modelki.
          > Czytam to co naisałam i chyba określenie, ze Renia jest "W sam raz" jest zbyt
          > mało dobitne. Ona jest idealna

CZy ja tez moge sie zapisac, moge?

Czytam Wasze wypowiedzi (bo slowo napisane musi byc przeze mnie przeczytane) i
          az mi serce roscie... ja myslala ze sama z moim uwielbieniem jestem...

Warkocza zapuszczam, kurwiki hoduje, tylko ze cos sie rozwijac za bardzo nie
          chca, nie wiem czemu, bo owsa staram sie dostarczac regularnie... ale moze
          jakosc nie ta, nie ten gatunek, no sama juz nie wiem. poradzcie,
          zalamana

• lenka26 Re: Nie tylko my... 18.08.03, 11:33
              Bardzo dziekuje za zgode, juzem sobie screen saver ustawila w komputerze na
              prawidlowy.

A gdzie tam od razu niegodna, toz to wysilki sie licza, a nie rezultaty, ale z
              drugiej strony to mysle (a moze za duzo mysle) moze to jest tak, ze nie kazdy
              moze miec kurwiki, bo nie kazdy Reni dorownuje? Ale macie racje, moze na olej
              rzepakowy sie przerzuce? Bom juz probowala na komposcie, ale mi jakos te
              kurwiki podwiedly, chyba za wysokie ph mial ten kompost.

Ale skladam uroczyscie obietnice ze niezlomnie wielbic bede i podziwiac Renie
              nasza, ktora wcale gruba nie jest, i to nieprawda ze jej owies uderzyl do
              glowy, bo przeciez powszechnie wiadomo, ze owies to wcale nie do glowy uderza,
              tylko... gdzie indziej.
              • Gość: atta Re: Nie tylko my... IP: *.chimpanzee.dialup.pol.co.uk 18.08.03, 23:31
                Sprobuj jeszcze przezyto.To taki wynalazek z czasow mojego dziecinstwa.
                Chodzilam do szkoly na druga zmiane i ogladalam Agrobiznes. Nawet nie sadzilam
                jak to sie przyda, w nowoczesnych czasach.
                Tylko, jak nas Samoobrona przestrzega, nasze kurwili sa zagrozone wejsciem do
                UE. NA kapitalistycznym owsie nawet kapitalisci zgnili. Trzeba pomyslec o
                kwarantannie i szczepionkach, siostry!
                • niegrzeczna Re: Nie tylko my... 19.08.03, 01:10
                  Gość portalu: atta napisał(a):

> Sprobuj jeszcze przezyto.To taki wynalazek z czasow mojego dziecinstwa.
                  > Chodzilam do szkoly na druga zmiane i ogladalam Agrobiznes. Nawet nie
                  sadzilam
                  > jak to sie przyda, w nowoczesnych czasach.
                  > Tylko, jak nas Samoobrona przestrzega, nasze kurwili sa zagrozone wejsciem do
                  > UE. NA kapitalistycznym owsie nawet kapitalisci zgnili. Trzeba pomyslec o
                  > kwarantannie i szczepionkach, siostry!

Czym ona sie wyroznia ze tyle o niej mowicie i jak wyglada?
              • mamalgosia Re: Nie tylko my... 19.08.03, 11:35
                no, ten post oznacza, że troche zmądrzałaś i coraz bardziej zasługujesz na
                miano fanklubowiczki. Mślę nawet o przydzieleniu Ci funkcji Kasy Zapomogowo
                Owsianej, tylko czy potrafisz być sprawiedliwa i wydzielać owies każdemu według
                jego potrzeb? Czy nie zagarniesz wszystkiego dla siebie???
                • lenka26 Re: Nie tylko my... 20.08.03, 10:50
                  Ooooo... dzieki siostro Atta, olej rzepakowy i przezyto (ale jare, na ozimym
                  nie szlo...) podzialaly na caly moj wizerunek (ha,ha...ja tez Agrobiznes
                  ogladalam..;-)), moj warkocz jest prawie blond, choc tez nie pasuje, ale tak ma
                  byc, jak napisala Pani Przewodniczacy! I dluzszy jakis o jeden splot... A usta
                  jakie mi sie karminowe zrobily, i widocznie sie zwezily...kurwiki jakby tez
                  zywsze, jeden puscil juz korzonki. Mysle ze popelnialam blad i zywilam je zbyt
                  jednostajnie, nie dostarczalam wszystkich niezbednych skladnikow i przyrost
                  tuszy zostal zahamowany... ale teraz mam na biurku (na biurku, nie na scianie,
                  bo scian dziurawic tez nie lubie) wizerunek Reni, zeby kurwiki dobry wzor mialy
                  do nasladowania...
                  Pani Przewodniczacy, dziekuje, staram sie jak moge, ja obiecac moge, ze
                  wlasnorecznymi podpisami na listach kazdy wydany snopek tudziez wiazke owsa bym
                  rejestrowala! Chronila przed zanieczyszczeniem kapitalistycznym odpadem i
                  skladowala owies tak, jak na to zasluguje!
                • Gość: atta z duma IP: *.cheetah.dialup.pol.co.uk 20.08.03, 12:02
                  mamalgosia napisała:

> no, ten post oznacza, że troche zmądrzałaś i coraz bardziej zasługujesz na
                  > miano fanklubowiczki. Mślę nawet o przydzieleniu Ci funkcji Kasy Zapomogowo
                  > Owsianej, tylko czy potrafisz być sprawiedliwa i wydzielać owies każdemu
                  według
                  >
                  > jego potrzeb? Czy nie zagarniesz wszystkiego dla siebie???

Z duma przyjmuje posade, siostro!
                  Ale no jak ja mam byc godno przedstawicielko partii, jezeli wylamie sie i nie
                  bede zagarniac? Czy w ten sposub testujesz moja lojalnosc???? Jestem
                  zdruzgotana.
                  Ale koniec tych sentymentow. Swita, wiec ide na poranny uduj kurwikow.
      • pajdeczka Jaki wyborca - taki prezydent 23.09.03, 10:45
        mickey_kr napisał:

> apeluje do wszystkich klubowiczy o powazne potraktowanie
        > pomyslu i zorganizowanie akcji promujacej nasza idolke
        > z wiejkim poadrowieniem i kurwikiem w oku

Mówimy i piszemy "klubowiczów".
    • mamalgosia język angielski 23.09.03, 11:29
      Gruchnęła wieść w wiadomościach, że nasza idolka uczy się angielskiego. Na
      dowód tego zapytano ją: How are you? , na co Gwiazda odpowiedziała: Tak daleko
      to jeszcze nie jestem.
      Brawo!!!
    • Gość: Marta Re: Posłanka Beger IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.03, 16:36
      Jak to przeczytałam dzisiaj, nie mogłam się powstrzymać, by tego tutaj nie
      zacytować.

wiadomosci.tvp.pl/ :

czwartek, 25 września 2003 godz. 10:06
      „Jak posłanka Beger wyrwała się ze wsi

Renata Beger nie pojawiła się na wtorkowym posiedzeniu komisji śledczej. Nie
      byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że posłanka ponad obowiązki służbowe
      przedłożyła udział w telewizyjnym programie pt. „Wyrwałam się ze wsi”.

Nieobecność posłanki Beger spowodowała we wtorek zakłócenie prac komisji
      zajmującej się wyjaśnianiem tzw. afery Rywina. Przewodniczący komisji, Tomasz
      Nałęcz z powodu nieobecności Renaty Beger musiał bowiem odwołać ważne
      głosowanie.

Nałęcz był przekonany, że posłankę z posiedzenia wyłączyły istotnie sprawy.
      Tymczasem Renata Beger udała się do Krakowa, gdzie wzięła udział w telewizyjnym
      programie pt. „Wyrwałam się ze wsi”.

- To spotkanie było już umówione dużo wcześniej. Dałam słowo, że będę, a moje
      słowo - jak powiedział Pawlak - jest droższe od pieniędzy - powiedziała Beger.

Przewodniczący Nałęcz zapowiedział, że od teraz będzie usprawiedliwiał
      nieobecności złożone tylko na piśmie.”

I jeszcze jeden artykuł ze strony internetowej „Wiadomości”:

ostatnia aktualizacja: czwartek, 15 maja 2003 godz. 21:41

Intymne wyznanie posłanki Beger

Posłanka Samoobrony Renata Beger zdradziła w wywiadzie prasowym szczegóły swego
      intymnego życia. Dla jednych - pikantne, dla innych - wyjątkowo niesmaczne. W
      stwierdzeniach, że "lubi seks jak koń owies" oraz że "nie udaje orgazmu"
      posłanka nie widzi niczego złego.

- Może ktoś pomyśli, że brakuje mi jakichkolwiek zahamowań. Ale tak zostałam
      wychowana, że rozmawia się w mojej rodzinie o wszystkim, na wszystkie tematy -
      mówi Renata Beger. Przewodniczący sejmowej komisji śledczej Tomasz Nałęcz
      powiedział, że nie interesuje go życie seksualne członków komisji. - Ale cieszę
      się, że mają życie seksualne udane, bo stresów ewentualnie z tym związanych nie
      odreagowują na posiedzeniach komisji - dodał. Posłanka Beger na korytarzu
      sejmowym jest uśmiechnięta, ale nie wszystkim posłom z powodu jej wywiadu jest
      do śmiechu. - To po prostu wstyd. Mnie samemu jest wstyd. Mogę tylko
      przeprosić. Ponieważ ona jest posłem, ja jestem posłem, więc w imieniu posłów
      przepraszam - powiedział poseł PO Jan Rokita. Dlaczego posłanka Beger otwarcie
      i używając dosadnych słów opowiada o tym, co dzieje się w jej sypialni? -
      Zależy jej na popularności, w ten sposób o nią zabiega i z jakichś przyczyn
      kreuje obraz siebie jako seksownej kobiety - powiedział seksuolog prof.
      Zbigniew Lew Starowicz. Natomiast socjolog prof. Ireneusz Krzemiński uważa,
      że „posłowie Samoobrony wszystkim mogą nas zaskoczyć" - również tym, co
      nazwał "brakiem kultury osobistej". "

• mamalgosia Re: Posłanka Beger 27.09.03, 12:46
        ach, znowu te bezzasadne zarzuty... o chyba oczywiste, że kobieta chce robić
        karierę telewizyjną (tym bardziej, ze ma ku temu jak największe predyspozycje),
        a Komisja pzrecież jest taka nudna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka