masturbacja u faceta Dodaj do ulubionych

Czesc Dziewczyny .

Powidzcie mi prosze co byscie zrobily w takiej sytuacji.
Jestescie z facetem, odpowiedzialnym, inteligentnym, przystojnym,wrazliwym... macie znim dziecko. Czlowiek ten na poczatku mowil ze was kocha(nie jestescie malzenstwem) lecz po jakims czasie(ciazy) jego milosc jakby zgasla. Owszem dba o was , troszczy sie o dziecko ,lecz wiecie ze nie kocha, i trzepie k*rwa konia przy laskach z internetu. Dodam ze wtej chwilijestem od niego zalezna ,ale mam tego dosc. prosil mnie bym zostala i mowil ze tos ie nie powtorzy,ale stracilam do niego zufanie . gdy siedzi w nicy przed kompem to zastanawim sie czy w danej chwili sie nie zadowala. dodam jezeli chodzi o seks to chetnie i zawsze. Lubie sie kochac. Po ciazy moja samoocena zmalala drastycznie, ale czy to o to chodzi?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.