Czy jestem w ciązy?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Kochalam sie ze swoim narzeczonym najprawdopodobniej były to dni
    płodne,kochalismy sie bez zabezpieczenia(stosunek przerywany),po 14 dniach
    dostałam okres w 24 dniu cyklu!! zawsze miałam cykle regularne ok 28 dni.Co
    dziwne brzuch mnie wtedy tak bolal(nigdy nie mam bolesnych miesiaczeg)musiałam
    zażyć 2 apapy i ketonal 100,i nic nie pomogło.OD jakiegoś tygodnia mam dziwne
    bóle,skurcze brzucha,brodawki mi pociemniały,otoczka brodawkowa tez -prawie
    nigdy nie była widoczna!!,mam dziwny śluz biały,lepisty.Wczoraj ok.1 w nocy
    miałam mdłośći,i ciagle chodzilam siusiu-bolal mnie dodtakowo brzuuch,nie wiem
    czy to nerki czy jajniki.

W czwartek idę do lekarza,ale mam watpliwosci bo ten okres był w miare
    normalny procz bolu,nigdy nie miewam obfitych okresów więc ten też był dosć skąpy.

Proszę o wypowiedzi doświadczonych kobiet,Czy któraś z was miała w miarę
    normalny okres a okazało się ,że jest w ciązy.

Nie myślcie ze jestem jakąs zrozpaczona nastolatka która boi się,że wpadła bo
    tak nie jest.

• > Czy jestem w ciązy??

Tak.

--
      69 i pół forum (Protest FK)
    • zrob sobie test dostepny w aptece i bedzeisz znala odpowiedz na Twoje pytanie.
      • Robilam test swego czasu, wynik byl negatywny i pupa :D po 9 m-c i 2 dniach
        urodzilam corke :D
        nie wierze tym ustrojstwom klamia jak z nut w zywe oko :D
        --
        Jezeli jest cos czego nie wiesz zapytaj IDE ona wszystko wie :) idasierpniowa28
        - forumowa wikipedia :D
        • No jak to?! Jak po 9 miesiącach i dwu dniach to w ciążę zaszłaś
          dopiero dwa dni po zrobieniu testu :DDDDD
          --
          VIDE
          • Sie czepiasz i tyle :D
            testy klamia w zywe oko i dowodem na to jest moj brzdac :D testom nie wierze i
            koniec :D
            Ale wiesz co... zastanowilam sie nad tym co napisalam i az za glowe sie zlapapam
            jak czlowiek potrafi bzdure napisac :D najpierw pisze i nie zawsze z sensem mu
            to wyjdzie ale w glowie wychodzi mu logiczny tekst :D

Czlowiek to jednak zdolna bestia :) Dzieki za zwrocenie uwagi zaczne bardziej
            sie zastanawiac nad budowa zdania , zeby nie wyszlo maslo maslane :)
            --
            • to nie chodzi o wiare w testy :) bo to nie sa czary mary, tylko o to ze ten test moglas robic wtedy kiedy stezenie gonadotropiny kosmowkowej w moczu bylo bardzo niskie, wtedy testy bardzo czesto wychodza negatywnie, tak jest przy roznego typu wczesnych patologiach ciazy, zagrozeniu poronieniem. Najbardziej wiarygodne jest wiec badanie ginekologiczne albo krew na HCG. a wg mnie miesiaczka w ciazy jest patologia (m. in. dlatego test wyszedl negatywnie bo hormon dziecka byl tak niski ze doszlo do samoporonienia)
              • głupoty gadasz z tym samoporonieniem! nie zawsze jest tak, że krwawienie musi
                oznaczać patologię!
                miałam krwawienie, dwa negatywne testy a mimo wszystko jestem w 6 tygodniu
                ciąży, ciąża rozwija się prawidłowo a zarodek jest żywy (serce mu bije)

ale z częścią się zgadzam, m.in z tym:
                > to nie chodzi o wiare w testy :) bo to nie sa czary mary, tylko o to ze ten tes
                > t moglas robic wtedy kiedy stezenie gonadotropiny kosmowkowej w moczu bylo bard
                > zo niskie, wtedy testy bardzo czesto wychodza negatywnie,

i z tym:
                Najbardziej wiarygod
                > ne jest wiec badanie ginekologiczne albo krew na HCG

--
                ------------------
        • a na forum nie klamia ? :D:D:D
          z dwoch zrodel jednak test wiarygodniejszy :)

mi wyszedl pozytywny, a w ciazy nie bylam....
          • Klamia klamia :D
            Ale testom to ja i tak nie wierze :) Ginekolog to jednak pewnik ( choc nie
            zawsze ale... ) a test to takie kaprysne ustrojstwo.
            --
            • a jak juz bylam w ciazy to dwoch !! ginekologow w 8 !! tygodniu powiedzialo mi,
              ze nie jestem:):):)

dopiero badanie usg potwierdzilo ciaze.
              • Ahahaha no to teraz wychodzi, ze nie warto wierzyc nikomu o!
                i wszyscy chca nas oszukac :D
                A powaznie to niezle sie Twoje dziecko ukrywalo skoro nie dalo o sobie znac
                przez 8 tygodni. chitrus:)
                --
                • znac dawal..a i owszem..
                  ale obcym dziadom sie pomacac nie dal :):)

• A co sie bedzie dawal macac? No wiesz...
                    A Tobie to musial powiedziec, ze jest. i chitrus chowal sie, nie dawal sie
                    wymacac. patrz, zeby mu te chowanie sie w krew nie weszlo ;)
                    --
                    • weszlo weszlo..robi co chce...ale i tak dobrze, ze najpierw mowi, co zrobic
                      chce..to mu zostalo :)
                      • moje dziewczyny w ogole sie nie chowaly. na wizytach u lekarza grzecznie sie
                        zachowywaly i nie wypinaly sie zadem, zeby biedna matka z popuchnietymi nogami i
                        wiecznymi migrenami musiala sie zastanawiac chlopiec czy dziewczynka.
                        ale w nocy to dawaly popalic .
                        --
            • zle zatytuowalam watek,ale coz mialam dać,pytanie do dziewczyn ktore mialy okres
              podczas ciazy,zastanowice sie troszke nad soba.Ide do lekarza w czwartek a teraz
              mam chwile czasu wiec pisze na forum i szukam czegos na tematokresu podczas
              ciazy.Nie jestem zdesperowana hot 15 mieszkam juz ze swoim facetem wiec ciaza
              zycia mi nie zmarnuje,jesli o to wam chodzi.
    • Piszesz że nie jesteś małolatą a tekst walnęłaś jak z "Bravo"
      Idź do lekarza jak masz "wątpliwą" ciąże .
      --
      ...Club 54...
    • Ja bym sie pospieszyla z tym lekarzem bo jak jestes i mialas plamienia to nie
      dobrze!
      Ale i tak pewnie nie jestes skoro test neg!
      • ide do lekarza w czwartek terminów wczesniej nie ma.Tak mam 19 lat w styczniu 20
        jestem mloda wiem,TŻ tak towarzysz życiowy,z ktorym jestem juz 5 lata,i tworzym
        zwiazek o jakim nie jedna marzy,jeste nam ze soba super czy to cos zlego
        urodzic dziecko w wieku 20 lat??

• A czy ktoś mówi, że to coś złego? :-)
          Jeśli czujesz się gotowa i stać Cię na dziecko, to czemu nie. :-)

--
          69 i pół forum (Protest FK)
        • ty przewazliwiona jestes...
          my tu sobie jaja robimy, smiechy itp a Ty odrazu atak z zebami i pazurami :D

--
          • nie bez przyczyny mowi sie, wrażliwy jak baba w ciązy:) hehe
            • a nie slyszalam takiego powiedzenia :D
              pozatym dziewczyno wiecej luzu, nikt tu Cie nie wyzywa, nikt Ci przykrosci nie
              chce zrobic. ot sobie smiejemy sie :) lepsze to niz plakanie :)
              --
              • jest lepsze ale wiesz człowiek sie pyta jak człowieka,a odpowiadają mu gorzej
                niz zwierzeciu,ja swoj rozum mam i wiem ze raczej jestem w ciazy,dlatego ide do
                lekarza w czwartek choc do terminu planowanej miesiaczki mam jeszcze 2
                tygodnie,a tam ta byla w miare normalna.Pytam sie tylko czy moje watpliwosci sa
                słuzne,i czy macie jakies doswiadczenia z miesiaczka podczas ciazy,a dostaje
                komentarzy dotyczace wszystkiego innego procz mojego pytania.
                • Zwyczajnie musisz być cierpliwa do czwartku. Odpowiedzi obojętnie jakie będą
                  zasiać mogą tylko niepotrzebną panikę. W pierwszym okresie ciąży zdarzają się
                  plamienia. Ale to wcale nie musi oznaczać nic złego. Dobrze będzie jak nie
                  będziesz teraz panikować,denerwować się.
                  W czwartek wszystkiego się dowiesz. Będzie dobrze.
                  --
                  ...Club 54...
                  • Dzieki za normalna odpowiedzi,ja sie wcale nie denerwuje wiec przeciwnie jest
                    podekscytowana i ciesze sie,uwielbaim dzieci i zawsze chcialam miec wesola
                    gromadke hehe choc bez przesady oczywiscie,cóz troche mi to pokrzyzuje plany ale
                    1 rok studiów mysle ze uda mi sie skonczyc potem rok dziekanki,potem dziecko do
                    babci badz żlobka i spowrotem na 2.5 roku do szkoly;) hehe.Bynajmniej male
                    bedzie miec młodych rodziców:) a Połozną zawsze zdarze byc potem bynajmniej nie
                    bedzie nade mna wisiec miecz damoklesa(czy jakos tak) ze ja juz stara a dzieci
                    nie mam:) bedzie dobrze;)
    • mazia89 napisała:

nie wiem
      > czy to nerki czy jajniki.
      >

chcialabym tylko nadmienic, ze bolu nerek nie mozna pomylic z niczym innym :)
      zazwyczaj lezy sie wtedy z twarza na ziemi:) przeszlam zepsucie sie nerki takze
      sadze, ze to pewnie jajniki byly, w ogole masz sporo ciazowych objawow :)
      powodzenia:)
      --
      "po ćwiartce dobrego alkoholu czuję się jak rzeźba"
    • Aj Mazia, Mazia....
      1. Podczas ciąży mogą wystąpić krwawienia z dróg rodnych
      2. Wahnięcie się cyklu o 4 dni nie jest jeszcze anomalią, dopiero przy 7 dniowych i dłuższych/krótszych różnicach w dł. cyklu trzeba się martwić.
      W sumie najlepiej będzie jak zakupisz odpowiedni test ciążowy i go zrobisz.
      Kiedyś też kochałam sie z moim facetem i to dość nierozsądnie, potem owszem była panika, histeria, bo krwawienie było bardzo skąpe, właściewie to można nazwać plamieniem, a nie miesiączką i pojawiło sie parę dni wcześniej. Ale na szczeście nie byłam w ciąży. Można powiedzieć, że udało sie ;)
      TAKŻE TEST I LEKARZ :):):)
      pozdrawiam :D i radze nie stosować metody "stosunek przerwany", bo jest on jak furmanka - wszyscy wiedzą, ze do dupy i sie rozpada, ale mimo to jeżdżą ;P
    • takie sytuacje sie zdarzaja.mam znajoma, ktora do 5 msc ciąży miała normalne
      miesiaczki, wiec takie sytuacje maja miejsce.pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.