Czy jestem w ci您y??

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Kochalam sie ze swoim narzeczonym najprawdopodobniej by造 to dni
    p這dne,kochalismy sie bez zabezpieczenia(stosunek przerywany),po 14 dniach
    dosta豉m okres w 24 dniu cyklu!! zawsze mia豉m cykle regularne ok 28 dni.Co
    dziwne brzuch mnie wtedy tak bolal(nigdy nie mam bolesnych miesiaczeg)musia豉m
    za篡 2 apapy i ketonal 100,i nic nie pomog這.OD jakiego tygodnia mam dziwne
    b鏊e,skurcze brzucha,brodawki mi pociemnia造,otoczka brodawkowa tez -prawie
    nigdy nie by豉 widoczna!!,mam dziwny 郵uz bia造,lepisty.Wczoraj ok.1 w nocy
    mia豉m md這嗆i,i ciagle chodzilam siusiu-bolal mnie dodtakowo brzuuch,nie wiem
    czy to nerki czy jajniki.

W czwartek id do lekarza,ale mam watpliwosci bo ten okres by w miare
    normalny procz bolu,nigdy nie miewam obfitych okres闚 wi璚 ten te by dos sk徙y.

Prosz o wypowiedzi do鈍iadczonych kobiet,Czy kt鏎a z was mia豉 w miar
    normalny okres a okaza這 si ,瞠 jest w ci您y.

Nie my郵cie ze jestem jak御 zrozpaczona nastolatka kt鏎a boi si,瞠 wpad豉 bo
    tak nie jest.
    • 22.09.08, 14:08 Odpowiedz

> Czy jestem w ci您y??

Tak.

--
      69 i p馧 forum (Protest FK)
      • 22.09.08, 14:13 Odpowiedz
        Kitek co wiesz na temat miesiaczki pod czas porodu,pyta豉m sie mojej kolezanki
        pilegniarki i mowila ze to sie bardzo rzadko zdarza dla tego to mnie tak dziwi
        inaczej nie mialabym watpliwosci:)
        • 22.09.08, 14:14 Odpowiedz
          Miesi帷zki podczas porodu?! O czym Ty piszesz?
          --
          VIDE
          • 22.09.08, 14:16 Odpowiedz
            oj pomylilam sie podczas ciazy:) juz sama nie wiem co pisze,Xle sie czuje;)
            • 22.09.08, 14:20 Odpowiedz
              No tak. Krwawienie podobne do miesi帷zki w ci捫y si zdarza. Ale z
              drugiej strony to, 瞠 mia豉 j 4 dni wcze郾iej i in. objawy o ci捫y
              nie musz 鈍iadczy, cho oczywi軼ie mog. MO磧iwe te, 瞠 cz窷
              objaw闚 to typowa schiza ci捫owa z nakr璚enia si. Ale tak naprawd
              na forum nikt Ci nie powie jak mo瞠 by. Wi耩 lekarz i test.
              --
              VIDE
          • 22.09.08, 14:17 Odpowiedz
            jak to... nie wiesz??

no miesiaczka podczas porodu, wez nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi.

hehehehe
            peace!

czego to czlowiek na forum nie wyczyta. masakra.
            • 22.09.08, 14:20 Odpowiedz
              przejezyczyla sie dziewczyna z nerwow, :):) przynajmniej jest wesolo :)
              tak czy owak, ten brak miesiaczki spowodowany ciaza moze skonczyc sie porodem :)
              • 22.09.08, 14:22 Odpowiedz
                dziewczyny,wiadomo,ze nie dowiem sie od was czy jestem w ciazy,bo nie znacie na
                to odpowiedzi,tajniki ciala ludzkie co rusz nas zadzwiwiaja ale chce sie
                dowiedziec raczej czy okres podczas ciazy jest czyms normalny,czy macie z tym
                jakies doswiadczenie,czy moje objawy wskazywac moga na cia瞠.Sama od
                pazdziernika ide na poloznictwo wiec glupia nie jestem,i wiem ze nikt z was
                jasnej odpowiedzi mi nie da.Te pytanie jest raczej retoryczne.
              • 22.09.08, 14:26 Odpowiedz
                kucie.. wszystko rozumiem, ale moze by unikac takich stresow myslac co sie robi
                (jak i kiedy).

pytanie na forum czy jest sie w ciazy jest po prostu zabawne ale ok.. masz
                racje, w sumie to jest zabawne.
    • 22.09.08, 14:17 Odpowiedz
      zrob sobie test dostepny w aptece i bedzeisz znala odpowiedz na Twoje pytanie.
      • 22.09.08, 14:18 Odpowiedz
        Robilam test swego czasu, wynik byl negatywny i pupa :D po 9 m-c i 2 dniach
        urodzilam corke :D
        nie wierze tym ustrojstwom klamia jak z nut w zywe oko :D
        --
        Jezeli jest cos czego nie wiesz zapytaj IDE ona wszystko wie :) idasierpniowa28
        - forumowa wikipedia :D
        • 22.09.08, 14:21 Odpowiedz
          No jak to?! Jak po 9 miesi帷ach i dwu dniach to w ci捫 zasz豉
          dopiero dwa dni po zrobieniu testu :DDDDD
          --
          VIDE
          • 22.09.08, 14:24 Odpowiedz
            Sie czepiasz i tyle :D
            testy klamia w zywe oko i dowodem na to jest moj brzdac :D testom nie wierze i
            koniec :D
            Ale wiesz co... zastanowilam sie nad tym co napisalam i az za glowe sie zlapapam
            jak czlowiek potrafi bzdure napisac :D najpierw pisze i nie zawsze z sensem mu
            to wyjdzie ale w glowie wychodzi mu logiczny tekst :D

Czlowiek to jednak zdolna bestia :) Dzieki za zwrocenie uwagi zaczne bardziej
            sie zastanawiac nad budowa zdania , zeby nie wyszlo maslo maslane :)
            --
            • 23.09.08, 12:24 Odpowiedz
              to nie chodzi o wiare w testy :) bo to nie sa czary mary, tylko o to ze ten test moglas robic wtedy kiedy stezenie gonadotropiny kosmowkowej w moczu bylo bardzo niskie, wtedy testy bardzo czesto wychodza negatywnie, tak jest przy roznego typu wczesnych patologiach ciazy, zagrozeniu poronieniem. Najbardziej wiarygodne jest wiec badanie ginekologiczne albo krew na HCG. a wg mnie miesiaczka w ciazy jest patologia (m. in. dlatego test wyszedl negatywnie bo hormon dziecka byl tak niski ze doszlo do samoporonienia)
              • 24.09.08, 14:17 Odpowiedz
                g逝poty gadasz z tym samoporonieniem! nie zawsze jest tak, 瞠 krwawienie musi
                oznacza patologi!
                mia豉m krwawienie, dwa negatywne testy a mimo wszystko jestem w 6 tygodniu
                ci捫y, ci捫a rozwija si prawid這wo a zarodek jest 篡wy (serce mu bije)

ale z cz窷ci si zgadzam, m.in z tym:
                > to nie chodzi o wiare w testy :) bo to nie sa czary mary, tylko o to ze ten tes
                > t moglas robic wtedy kiedy stezenie gonadotropiny kosmowkowej w moczu bylo bard
                > zo niskie, wtedy testy bardzo czesto wychodza negatywnie,

i z tym:
                Najbardziej wiarygod
                > ne jest wiec badanie ginekologiczne albo krew na HCG

--
                ------------------
        • 22.09.08, 14:21 Odpowiedz
          a na forum nie klamia ? :D:D:D
          z dwoch zrodel jednak test wiarygodniejszy :)

mi wyszedl pozytywny, a w ciazy nie bylam....
          • 22.09.08, 14:25 Odpowiedz
            Klamia klamia :D
            Ale testom to ja i tak nie wierze :) Ginekolog to jednak pewnik ( choc nie
            zawsze ale... ) a test to takie kaprysne ustrojstwo.
            --
            • 22.09.08, 14:30 Odpowiedz
              a jak juz bylam w ciazy to dwoch !! ginekologow w 8 !! tygodniu powiedzialo mi,
              ze nie jestem:):):)

dopiero badanie usg potwierdzilo ciaze.
              • 22.09.08, 14:32 Odpowiedz
                Ahahaha no to teraz wychodzi, ze nie warto wierzyc nikomu o!
                i wszyscy chca nas oszukac :D
                A powaznie to niezle sie Twoje dziecko ukrywalo skoro nie dalo o sobie znac
                przez 8 tygodni. chitrus:)
                --
                • 22.09.08, 14:49 Odpowiedz
                  znac dawal..a i owszem..
                  ale obcym dziadom sie pomacac nie dal :):)

• 22.09.08, 14:52 Odpowiedz
                    A co sie bedzie dawal macac? No wiesz...
                    A Tobie to musial powiedziec, ze jest. i chitrus chowal sie, nie dawal sie
                    wymacac. patrz, zeby mu te chowanie sie w krew nie weszlo ;)
                    --
                    • 22.09.08, 15:00 Odpowiedz
                      weszlo weszlo..robi co chce...ale i tak dobrze, ze najpierw mowi, co zrobic
                      chce..to mu zostalo :)
                      • 22.09.08, 15:02 Odpowiedz
                        moje dziewczyny w ogole sie nie chowaly. na wizytach u lekarza grzecznie sie
                        zachowywaly i nie wypinaly sie zadem, zeby biedna matka z popuchnietymi nogami i
                        wiecznymi migrenami musiala sie zastanawiac chlopiec czy dziewczynka.
                        ale w nocy to dawaly popalic .
                        --
            • 22.09.08, 14:32 Odpowiedz
              zle zatytuowalam watek,ale coz mialam da,pytanie do dziewczyn ktore mialy okres
              podczas ciazy,zastanowice sie troszke nad soba.Ide do lekarza w czwartek a teraz
              mam chwile czasu wiec pisze na forum i szukam czegos na tematokresu podczas
              ciazy.Nie jestem zdesperowana hot 15 mieszkam juz ze swoim facetem wiec ciaza
              zycia mi nie zmarnuje,jesli o to wam chodzi.
              • 22.09.08, 14:34 Odpowiedz
                Ale dlaczego mamy sie nad soba zastanawiac?
                O nic nam nie chodzi. wymieniamy sie doswiadczeniami z oszukistami ciazowymi :D

tak mozesz miec okres beda w ciazy.
                polecam forum
                zdrowie kobiety
                --
              • 22.09.08, 14:39 Odpowiedz

Nie jestem zdesperowana hot 15 mieszkam juz ze swoim facetem wiec ciaza
                > zycia mi nie zmarnuje,jesli o to wam chodzi.

A to ci捫a mo瞠 zmarnowa 篡cie tylko wtedy, gdy si z facetem nie mieszka? :-)

--
                Softly
                • 22.09.08, 14:42 Odpowiedz
                  kobeito ale Ty sie czepiasz swoich problem闚 nie masz,nie chodzi mi o to,wiele
                  os鏏 uwaza ze ciaza w mlodym wieku moze zmarnowac zycie,ze to strata
                  mlodzieczych lat,dlatego tak napisalam,a facet chyba tez sie liczy nie ?? jesli
                  sie ma odpowiedzialnego faceta to chyba dobrze nie?
                  • 22.09.08, 14:53 Odpowiedz

No zgadza si, zgadza. :-)
                    Ale swojego 篡cia drugi raz nie prze篡jesz i nie wiadomo czy nie b璠ziesz kiedy
                    tego 瘸這wa, nie 瞠 w og鏊e jest dziecko, ale 瞠 tak wcze郾ie. We pod uwag,
                    瞠 dziecko 'wyjmie' Ci z 篡cia kilka lat (24h/dob). Ale to oczywi軼ie kwestia
                    indywidualna. :-)

--
                    • 22.09.08, 14:57 Odpowiedz
                      tak masz racje indywidualna ja kocham dzieci,czy bede zalowac a kto wie,a Ty
                      czasem nie zalujesz ze zrobilas cos tak a nie siak.Nad rozlanym mlekiem sie nie
                      p豉cze
    • 22.09.08, 14:31 Odpowiedz
      Piszesz 瞠 nie jeste ma這lat a tekst waln窸a jak z "Bravo"
      Id do lekarza jak masz "w徠pliw" ci捫e .
      --
      ...Club 54...
      • 22.09.08, 14:34 Odpowiedz
        CZY TY JESTES SLEPA NAPISALAM JUZ CHYBA Z !) RAZY ZE IDE DO LEKARZA W CZWARTEK
        DO GINEKOLOGA WCZESNIEJ NIE MA TERMIN紟>TESTU DLACZEGO NIE ZROBIE TEZ
        NAPISALAM.PYTAM Z CIEKAWOSCI A NIE DLATEGO ZE MI SIE SWIAT WALI.MOJ T CHYBA BY
        SIE ZALAMAL GDYBY WSZYSTKO TO OKAZAALO SIE NIE PRAWDA/
        • 22.09.08, 14:37 Odpowiedz
          Nie krzycz. Jesli cyferka przy nicku to rok urodzenia to mlodziutka jeszcze
          jestes :)
          a TZ to co? towarzysz zycia?
          ja serio pytam :D
          --
          • 22.09.08, 14:47 Odpowiedz
            oo.. tz to skrot myslowy z kociego forum :):):)
            oznaczajcy dokladnie towarzysza zycia :)
            • 22.09.08, 14:49 Odpowiedz
              Moja Babcia jak bylam panienka to mowila na mojego obecnego meza Towarzysz zycia
              :D i mowila, ze my sobie towarzyszymy. smieszylo mnie to za kazdym razem i teraz
              tez mnie smieszy :D
              w taki pozytywny sposob :D
              --
        • 22.09.08, 14:42 Odpowiedz
          Skoro pytasz to odpowiadam. A jak stawiasz pytanie retoryczne to walnij poni瞠j
          瞠 nie 篡czysz sobie odpowiedzi. Proste?
          Na co liczysz na "chybi trafi"?
          A prosz bardzo:
          Mo瞠 jeste a mo瞠 nie:)
          Proponuje wzi望 kwiatka i wyrywa po jednym p豉tku g這郾o pytaj帷.
          jestem-nie jestem-jestem-itd.
          Do czwartku Ci zejdzie.
          Wyjdzie dok豉dnie tak samo jak odpowiedzi na Twoje retoryczne pytanie.
          --
          ...Club 54...
      • 22.09.08, 14:37 Odpowiedz

> Piszesz 瞠 nie jeste ma這lat a tekst waln窸a jak z "Bravo"

Eee, no Wacikowa, nie 瘸rtuj. ;-)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=84990654&a=84991044
        --
        Sz jak Shine.
    • 22.09.08, 14:35 Odpowiedz
      Ja bym sie pospieszyla z tym lekarzem bo jak jestes i mialas plamienia to nie
      dobrze!
      Ale i tak pewnie nie jestes skoro test neg!
      • 22.09.08, 14:40 Odpowiedz
        ide do lekarza w czwartek termin闚 wczesniej nie ma.Tak mam 19 lat w styczniu 20
        jestem mloda wiem,T tak towarzysz 篡ciowy,z ktorym jestem juz 5 lata,i tworzym
        zwiazek o jakim nie jedna marzy,jeste nam ze soba super czy to cos zlego
        urodzic dziecko w wieku 20 lat??
        • 22.09.08, 14:41 Odpowiedz

A czy kto m闚i, 瞠 to co z貫go? :-)
          Je郵i czujesz si gotowa i sta Ci na dziecko, to czemu nie. :-)

--
        • 22.09.08, 14:41 Odpowiedz
          ty przewazliwiona jestes...
          my tu sobie jaja robimy, smiechy itp a Ty odrazu atak z zebami i pazurami :D

--
          • 22.09.08, 14:43 Odpowiedz
            nie bez przyczyny mowi sie, wra磧iwy jak baba w ci您y:) hehe
            • 22.09.08, 14:44 Odpowiedz
              a nie slyszalam takiego powiedzenia :D
              pozatym dziewczyno wiecej luzu, nikt tu Cie nie wyzywa, nikt Ci przykrosci nie
              chce zrobic. ot sobie smiejemy sie :) lepsze to niz plakanie :)
              --
              • 22.09.08, 14:47 Odpowiedz
                jest lepsze ale wiesz cz這wiek sie pyta jak cz這wieka,a odpowiadaj mu gorzej
                niz zwierzeciu,ja swoj rozum mam i wiem ze raczej jestem w ciazy,dlatego ide do
                lekarza w czwartek choc do terminu planowanej miesiaczki mam jeszcze 2
                tygodnie,a tam ta byla w miare normalna.Pytam sie tylko czy moje watpliwosci sa
                s逝zne,i czy macie jakies doswiadczenia z miesiaczka podczas ciazy,a dostaje
                komentarzy dotyczace wszystkiego innego procz mojego pytania.
                • 22.09.08, 14:52 Odpowiedz
                  Zwyczajnie musisz by cierpliwa do czwartku. Odpowiedzi oboj皻nie jakie b璠
                  zasia mog tylko niepotrzebn panik. W pierwszym okresie ci捫y zdarzaj si
                  plamienia. Ale to wcale nie musi oznacza nic z貫go. Dobrze b璠zie jak nie
                  b璠ziesz teraz panikowa,denerwowa si.
                  W czwartek wszystkiego si dowiesz. B璠zie dobrze.
                  --
                  ...Club 54...
                  • 22.09.08, 15:01 Odpowiedz
                    Dzieki za normalna odpowiedzi,ja sie wcale nie denerwuje wiec przeciwnie jest
                    podekscytowana i ciesze sie,uwielbaim dzieci i zawsze chcialam miec wesola
                    gromadke hehe choc bez przesady oczywiscie,c霩 troche mi to pokrzyzuje plany ale
                    1 rok studi闚 mysle ze uda mi sie skonczyc potem rok dziekanki,potem dziecko do
                    babci badz 磧obka i spowrotem na 2.5 roku do szkoly;) hehe.Bynajmniej male
                    bedzie miec m這dych rodzic闚:) a Po這zn zawsze zdarze byc potem bynajmniej nie
                    bedzie nade mna wisiec miecz damoklesa(czy jakos tak) ze ja juz stara a dzieci
                    nie mam:) bedzie dobrze;)
    • 22.09.08, 15:50 Odpowiedz
      mazia89 napisa豉:

nie wiem
      > czy to nerki czy jajniki.
      >

chcialabym tylko nadmienic, ze bolu nerek nie mozna pomylic z niczym innym :)
      zazwyczaj lezy sie wtedy z twarza na ziemi:) przeszlam zepsucie sie nerki takze
      sadze, ze to pewnie jajniki byly, w ogole masz sporo ciazowych objawow :)
      powodzenia:)
      --
      "po 獞iartce dobrego alkoholu czuj si jak rze嬌a"
    • 23.09.08, 11:58 Odpowiedz
      Aj Mazia, Mazia....
      1. Podczas ci捫y mog wyst徙i krwawienia z dr鏬 rodnych
      2. Wahni璚ie si cyklu o 4 dni nie jest jeszcze anomali, dopiero przy 7 dniowych i d逝窺zych/kr鏒szych r騜nicach w d. cyklu trzeba si martwi.
      W sumie najlepiej b璠zie jak zakupisz odpowiedni test ci捫owy i go zrobisz.
      Kiedy te kocha豉m sie z moim facetem i to do嗆 nierozs康nie, potem owszem by豉 panika, histeria, bo krwawienie by這 bardzo sk徙e, w豉軼iewie to mo積a nazwa plamieniem, a nie miesi帷zk i pojawi這 sie par dni wcze郾iej. Ale na szcze軼ie nie by豉m w ci捫y. Mo積a powiedzie, 瞠 uda這 sie ;)
      TAK浩 TEST I LEKARZ :):):)
      pozdrawiam :D i radze nie stosowa metody "stosunek przerwany", bo jest on jak furmanka - wszyscy wiedz, ze do dupy i sie rozpada, ale mimo to je盥膨 ;P
    • 23.09.08, 15:45 Odpowiedz
      takie sytuacje sie zdarzaja.mam znajoma, ktora do 5 msc ci捫y mia豉 normalne
      miesiaczki, wiec takie sytuacje maja miejsce.pozdrawiam

Wysy豉j powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby upro軼i zarz康zanie powiadomieniami zaloguj si lub zarejestruj si.

lub anuluj

Zaloguj si

Nie pami皻asz has豉 lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 Forum. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln. Regulamin.