Dodaj do ulubionych

kto PO wininien za to odpowiedzieć

29.11.10, 22:35
brak tramwajów i autobusów na Bródnie po dzisiejszej zamieci.Powrót do domu 4h a służby zapewniają że są gotowe na 100 %. Niezależne media już by grzmiały gdyby kto inny zarządzał w w-wa.
Obserwuj wątek
    • xeroce Re: kto PO wininien za to odpowiedzieć 29.11.10, 23:10
      ha ha ha!!!!!
      Z was się smieję, co głosowaliście na HGW i PełO. Co pewnie winien Lech Kaczyński co? A może Jarosław, albo Ziobro z Rydzykiem wymodlili na złość śnieg?
      Siedze sobie w Telavivie, sącze winko, cieplutko. Sniegu nie ma. Żydów dużo, ale w przeciwieństwie do Hanki nie udają, ze nie interesuje ich mamona. I jakoś tak sprawniej rządzą wink. No i tak nie kradną.
      • lelu Re: kto PO wininien za to odpowiedzieć 30.11.10, 08:06
        Oczywiście, gdyby na stolcu zasiadał Marcinkiewicz, albo Bielecki, to wogóle śnieg by nie spadł, a już jeśli, to zarządzane przez nich służby zgarnęłyby z ulic cały (na bieżąco) i ulepiłyby usmiechniete bawałki, które towarzyszyłyby nam w drodze do domów.
        Gratuluję śmiałej oceny.
        • chromare1 kto PO wininien za to ..do zwolenników HGW 30.11.10, 13:18
          Nie zebym był złośliwy ( w internecie mozna odszukać ) .Kilka lat temu było to samo ."NAGLE" pojawiła się zima .oczywiście było to co wczoraj !!!!!
          I CO ?????
          Dyrektor czy jak mu tam wyleciał na zbitą twarz ( oj posadka warta chyba kilkanaście tyś miesięcznie).
          Pojawił się następca .I CO ????
          Pługi ,solarki i.t.p nagle pojawiły sie na głównych ulicach miasta (np rondo Babka ,Modlińska ,Al Krakowska )-stały i czekały !!!!!
          Na sygnał dyzpozytora ruszyły do pracy .
          A TERAZ zanim wyjadą z bazy i dojadą do docelowego miejsca (swojej trasy ) stoją w korkach jak inni .
          Reasumując robota zaczyna się ( odśnieżanie ,solenie ) godzine ,dwie póżniej .
          A to juz po ptokach ,,,,,,,,,,,,,czasami
    • sibeliuss Re: kto PO wininien za to odpowiedzieć 30.11.10, 08:57
      Pewien pan wybrał prezydenturę zamiast być prezydentem miasta. Komisarze, którzy rządzili po nim bali się być samodzielni. Zarówno Kochalski jak i Marcinkiewicz nie rozpoczęli żadnej inwestycji (wiadukty na Starzyniaku zaplanowano za Piskorskiego). Efektem są zanidbania inwestycyjne i to się teraz mści. Ja nie bronię HGW, ale teraz przynajmniej coś się dzieje. Czy poszukamy w archiwum urągania jak była śnieżyca, a na stołku prezydenta siedział zmarły już wybityny brat wybitnego prezesa?
      --
      Wonderfull life
      • mikos37 Re: kto PO wininien za to odpowiedzieć 30.11.10, 16:35
        Orion, czy w imię sprzeciwu partii rządzącej stanołeś z transparentem pod pałacem prezydenckim żeby ktoś wzioł łopatę i ci odsnieżył wokół twojego cinqecento? W piątek przecież i tak jedziesz (do domu w lubelskiem) a tam pewnie masz super poodsnieżane wink!
        • orion1999 Re: kto PO wininien za to odpowiedzieć 30.11.10, 20:08
          mikos,właśnie tacy jak ty wybierają tak miernych włodarzy.Lepiej pokazać się w dobrych mediach na wałach wiślanych i robić szoł wyborcze.A może wczoraj trzeba było pokazać twarz publicznie i się wytłumaczyć ?. Nagrody św. pewnie przyznano sowite.
            • anikaone Re: chyba za dużo polityki... 02.12.10, 09:16
              sorry, ale wydaje mi się że za duzo jest polityki na forum... Poza tym, zwolenników słoneczka nic i nikt nie przekona, więc szkoda klawiatury. Zauważyłam pewną zależność, im gorzej w kraju tym większa wiara w cudaków. Chyba zwolenników zahipnotyzowały te wredne oczy tuska; szkoda że nie mówi w tv adin, dwa, tri.... wink Nadmienię że nie jestem zwolenniczką żadnej partii, ale im więcej uwielbienia dla PO i opluwania opozycji, tym bardziej jestem przeciw POpaprańcom...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka